Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Motorowerzystka i cińcik xD
Autor Wiadomość
Motorowerzystka Offline
Mekanik xD
*


Liczba postów: 2,106
Imię: Ania
Skąd: Dzikie Mazury
Pojazd: Inny Romet
Post: #170
RE: Motorowerzystka i cińcik xD
Silnik w ramie, olej zmieniony na mobil 4t do moto, dwa razy się nim przejechałam (łącznie jakieś 1,5 km zrobiłam) więc wpadłam na pomysł żeby jego nowy właściciel (mój wujek) też się nim przejechał. Postanowiłam, że pojadę z nim na swoim Ogarze. Dystans to jakieś 3 km. Wujek wsiadł, siadły amortyzatory, a opony na flakach... (jakieś 110 waży... :F ) Na początku rwał do przodu jak szalony, asfaltem też nieźle pędził. Do czasu... Po jakimś kilometrze nagle się zatrzymał, twierdząc że mu zgasł... loo czemu?? No ok, odpalił. Jedzie, jedzie i znów zgasł blink Dobra, zawracamy. Odpalił i jedzie, a raczej się toczy... Zgasł. wtf Stawiam Ogara na stopce i idę sprawdzić o co chodzi, odpaliłam i za gaz router zareagował klasycznym "buuu" - super roll Resztę drogi do domu wujek pchał motóra a ja pyrkotałam za nim na jedynce... xD
Jakieś pomysły co mu się stało?? Bo ja już zgłupiałam krejzi

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-06-2019 23:10:20 przez Motorowerzystka.)
01-06-2019 23:08:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - 3SDM - 08-04-2016, 23:08:34
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - 3SDM - 10-04-2016, 02:40:30
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - 3SDM - 10-04-2016, 21:29:48
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - raterro - 11-04-2016, 21:00:55
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - romek - 12-04-2016, 09:12:14
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - Latos - 12-04-2016, 21:42:15
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - Latos - 21-04-2016, 20:52:43
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - DominiX - 21-04-2016, 21:10:43
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - KrisPL - 05-05-2016, 11:01:43
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - Latos - 05-05-2016, 18:32:29
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - Rafku - 13-07-2016, 10:50:17
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - Latos - 23-07-2016, 01:50:30
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - fosa - 23-07-2016, 13:39:11
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - Latos - 26-07-2016, 16:58:17
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - fosa - 11-03-2017, 22:42:13
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - rafi555 - 13-03-2017, 19:02:46
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - Rafku - 13-03-2017, 21:38:30
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - Rafku - 01-06-2017, 12:59:12
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - jurek_j - 01-06-2017, 21:55:29
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - rafi555 - 21-06-2017, 16:10:07
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - stqc - 29-04-2018, 00:06:26
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - rafi555 - 19-05-2018, 13:08:13
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - stqc - 19-05-2018, 16:24:01
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - stqc - 24-05-2018, 19:23:32
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - stqc - 14-06-2018, 22:49:10
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - bkrukl - 04-09-2018, 10:15:16
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - Dawdzio - 03-10-2018, 20:46:01
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - stqc - 15-10-2018, 23:15:06
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - stqc - 16-10-2018, 00:06:21
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - stqc - 20-10-2018, 18:50:42
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - Wojtek. - 18-01-2019, 00:33:58
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - stqc - 18-01-2019, 09:12:07
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - grek132 - 18-01-2019, 18:53:51
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - Wodnik - 06-04-2019, 23:42:13
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - Motorowerzystka - 01-06-2019 23:08:30
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - romek - 07-11-2021, 11:54:08
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - Debesta - 13-11-2021, 13:08:42
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - Debesta - 14-11-2021, 14:32:31
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - romek - 14-11-2021, 22:29:52
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - Debesta - 14-11-2021, 23:02:27
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - Dawdzio - 10-03-2022, 20:42:47


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 469
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 69
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 492
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34457
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2974
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 55
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 95
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 263
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5187
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 166
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 324
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 351
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 734
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 240
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6509

Reklama