Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Motorowerzystka i cińcik xD
Autor Wiadomość
Motorowerzystka Offline
Mekanik xD
*


Liczba postów: 2,106
Imię: Ania
Skąd: Dzikie Mazury
Pojazd: Inny Romet
Post: #179
RE: Motorowerzystka i cińcik xD
Bratanek zostawił mi swój squter do naprawy, no to w końcu się za niego wzięłam :F Usterka objawiała się tym, że po rozgrzaniu tracił moc, obstawiałam zużyty pasek. Szukałam na necie informacji dotyczących podobnych objawów różnych usterek i trafiłam na książkę, po chwili namysłu znalazłam ją na allegro po czym kupiłam Big Grin Jest to "Poradnik obsługi i naprawy - Squtery chińskie, tajwańskie i koreańskie". Po przeczytaniu odpowiedniego rozdziału wiedziałam co i jak :F Po odkręceniu pokrywy i złapaniu paska... Jakiś taki za luźny chyba...




Ale teraz trzeba odkręcić wariator... Hmm jak to zrobić?? Książka mi pomoże! No prawie pomogła... Stworzyłam klucz paskowy, niestety nie zdał egzaminu.



Rączka była za krótka, a gdy ją przedłużyłam to ciągle spadał przy próbie odkręcania... No cóż, musiałam zajrzeć do neta co z tym faktem zrobić i się dowiedziałam, potrzebowałam blokady wariatora. Znalezione - kupione :F







Śruby się gięły blink więc musiałam dać "wzmocnienie" i po tym odkręciłam nakrętkę bez zbytniego trudu.

W pokrywie zabierak już ma najlepsze lata raczej za sobą...




No ale i tak nie mam nowego... Może uda się jeszcze odpalić.

Ale syf... wtf



Ale od czego jest brake cleaner :F Od razu lepiej




Pasek po chwili był już na miejscu:



Zakręciłam wszystko, wyprowadziłam go na podwórko z zamiarem odpalenia... Ale nieee... Kopka nie odbija... Zabierak pewnie wyzionął ducha :c No trudno, kupię i wymienię Tongue

Jak tak patrzę na te zdjęcia to stwierdzam, że muszę w końcu zakleić swój telefon xD Gumowa obudowa odkleiła się w pobliżu aparatu...

30-10-2021 21:17:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - 3SDM - 08-04-2016, 23:08:34
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - 3SDM - 10-04-2016, 02:40:30
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - 3SDM - 10-04-2016, 21:29:48
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - raterro - 11-04-2016, 21:00:55
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - romek - 12-04-2016, 09:12:14
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - Latos - 12-04-2016, 21:42:15
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - Latos - 21-04-2016, 20:52:43
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - DominiX - 21-04-2016, 21:10:43
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - KrisPL - 05-05-2016, 11:01:43
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - Latos - 05-05-2016, 18:32:29
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - Rafku - 13-07-2016, 10:50:17
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - Latos - 23-07-2016, 01:50:30
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - fosa - 23-07-2016, 13:39:11
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - Latos - 26-07-2016, 16:58:17
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - fosa - 11-03-2017, 22:42:13
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - rafi555 - 13-03-2017, 19:02:46
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - Rafku - 13-03-2017, 21:38:30
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - Rafku - 01-06-2017, 12:59:12
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - jurek_j - 01-06-2017, 21:55:29
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - rafi555 - 21-06-2017, 16:10:07
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - stqc - 29-04-2018, 00:06:26
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - rafi555 - 19-05-2018, 13:08:13
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - stqc - 19-05-2018, 16:24:01
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - stqc - 24-05-2018, 19:23:32
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - stqc - 14-06-2018, 22:49:10
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - bkrukl - 04-09-2018, 10:15:16
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - Dawdzio - 03-10-2018, 20:46:01
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - stqc - 15-10-2018, 23:15:06
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - stqc - 16-10-2018, 00:06:21
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - stqc - 20-10-2018, 18:50:42
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - Wojtek. - 18-01-2019, 00:33:58
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - stqc - 18-01-2019, 09:12:07
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - grek132 - 18-01-2019, 18:53:51
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - Wodnik - 06-04-2019, 23:42:13
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - Motorowerzystka - 30-10-2021 21:17:04
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - romek - 07-11-2021, 11:54:08
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - Debesta - 13-11-2021, 13:08:42
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - Debesta - 14-11-2021, 14:32:31
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - romek - 14-11-2021, 22:29:52
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - Debesta - 14-11-2021, 23:02:27
RE: Motorowerzystka i cińcik xD - Dawdzio - 10-03-2022, 20:42:47


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 473
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 69
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 496
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34484
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2974
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 56
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 95
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 268
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5190
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 166
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 326
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 352
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 738
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 240
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6509

Reklama