Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Silnik BRA 005
Autor Wiadomość
Lagoon Offline
Pomocny użytkownik


Liczba postów: 575
Imię: Michał
Skąd: Płock
Pojazd: Inny
Post: #92
RE: Silnik BRA 005
Jak już się czepiać to pod samym kołnierzem musi być zatoczenie takie, wybranie materiału w postaci rowka. W każdych połączeniach ciasno pasowanych z metalami nieżelaznymi powinno być takie, bo zapobiega pękaniu i czyni miejsce na ewentualne wióry podczas montażu, czyli wciskania tulei w ożebrowanie.

Zresztą, wspominaliście tu o Cadzie i Solidzie. Oba programy do rysunku płaskiego okej, ale wymagają porządnego kursu, żeby to ogarnąć. Są mało intuicyjne, dużo trzeba za nie myśleć. Na takim etapie to lepiej by Ci było zacząć np. od Inventora. To też produkt Autodesku, ale bardziej inteligentny, tworzysz od razu w 3D. Zrobisz sobie części po kolei, stworzysz wiązania tego wszystkiego i masz silnik, który możesz sobie "przekroić" gdzie chcesz i mieć gotowy rysunek techniczny. Na kartce to tylko zamysł i wymiary najlepiej zrobić dla siebie, żeby to miało ręce i nogi, a rysunek techniczny niech zrobi program, bo niestety ale w tych czasach to ręcznie się już tego nie robi.

Oczywiście Cada i Inventora można LEGALNIE ściągnąć za darmo Smile

Już nie chcę żadnych pilarek
Witam!
Zrobię dobrze cylindrom. Zainteresowany?Pisz PW!



https://www.facebook.com/porting.studio/
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-11-2016 21:26:52 przez Lagoon.)
23-11-2016 21:15:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Silnik BRA 005 - JGNZM - 27-09-2014, 22:20:46
RE: Silnik BRA 005 - kw112 - 27-09-2014, 22:27:43
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 27-09-2014, 22:29:24
RE: Silnik BRA 005 - kw112 - 27-09-2014, 22:31:53
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 27-09-2014, 22:36:22
RE: Silnik BRA 005 - kw112 - 27-09-2014, 22:49:00
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 27-09-2014, 22:54:05
RE: Silnik BRA 005 - romek - 27-09-2014, 22:54:25
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 27-09-2014, 22:58:29
RE: Silnik BRA 005 - Kanilox - 27-09-2014, 23:04:36
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 27-09-2014, 23:09:16
RE: Silnik BRA 005 - RaFicki - 27-09-2014, 23:10:43
RE: Silnik BRA 005 - Kanilox - 27-09-2014, 23:15:06
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 27-09-2014, 23:20:02
RE: Silnik BRA 005 - RaFicki - 27-09-2014, 23:20:42
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 27-09-2014, 23:25:39
RE: Silnik BRA 005 - ananas - 27-09-2014, 23:36:30
RE: Silnik BRA 005 - Latos - 27-09-2014, 23:37:30
RE: Silnik BRA 005 - Kanilox - 27-09-2014, 23:40:17
RE: Silnik BRA 005 - nie_mientki - 27-09-2014, 23:58:41
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 28-09-2014, 00:24:43
RE: Silnik BRA 005 - kw112 - 28-09-2014, 09:04:33
RE: Silnik BRA 005 - romek - 28-09-2014, 10:24:02
RE: Silnik BRA 005 - ananas - 28-09-2014, 11:27:19
RE: Silnik BRA 005 - plusminus - 28-09-2014, 11:42:26
RE: Silnik BRA 005 - nie_mientki - 28-09-2014, 11:54:26
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 28-09-2014, 23:05:45
RE: Silnik BRA 005 - Romet drajwerV2 - 29-09-2014, 00:02:24
RE: Silnik BRA 005 - nie_mientki - 01-10-2014, 10:39:09
RE: Silnik BRA 005 - wojtekr35 - 01-10-2014, 09:02:18
RE: Silnik BRA 005 - dave123q - 01-10-2014, 10:15:12
RE: Silnik BRA 005 - Brzoz3k - 01-10-2014, 11:39:28
RE: Silnik BRA 005 - Wojtek3362 - 01-10-2014, 12:19:42
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 04-10-2014, 21:08:22
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 10-01-2015, 01:06:21
RE: Silnik BRA 005 - Lagoon - 10-01-2015, 13:16:54
RE: Silnik BRA 005 - Taśma - 10-01-2015, 14:18:59
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 10-01-2015, 23:11:48
RE: Silnik BRA 005 - Taśma - 11-01-2015, 00:05:23
RE: Silnik BRA 005 - Latos - 11-01-2015, 00:08:16
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 11-01-2015, 00:14:22
RE: Silnik BRA 005 - Taśma - 11-01-2015, 00:22:48
RE: Silnik BRA 005 - kw112 - 11-01-2015, 00:27:46
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 11-01-2015, 00:37:15
RE: Silnik BRA 005 - xsaman - 11-01-2015, 01:18:57
RE: Silnik BRA 005 - kw112 - 11-01-2015, 12:06:38
RE: Silnik BRA 005 - dociox - 19-01-2015, 16:19:34
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 24-01-2015, 18:35:58
RE: Silnik BRA 005 - nie_mientki - 24-01-2015, 18:45:56
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 24-01-2015, 19:02:44
RE: Silnik BRA 005 - nie_mientki - 24-01-2015, 19:07:04
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 24-01-2015, 19:12:22
RE: Silnik BRA 005 - nie_mientki - 24-01-2015, 19:17:11
RE: Silnik BRA 005 - dociox - 25-01-2015, 14:24:58
RE: Silnik BRA 005 - kw112 - 25-01-2015, 23:04:40
RE: Silnik BRA 005 - bartoszek5k - 26-01-2015, 13:24:22
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 13-02-2015, 19:02:38
RE: Silnik BRA 005 - Taśma - 13-02-2015, 19:24:04
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 13-02-2015, 19:30:28
RE: Silnik BRA 005 - nie_mientki - 13-02-2015, 19:50:56
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 13-02-2015, 19:53:49
RE: Silnik BRA 005 - nie_mientki - 13-02-2015, 20:00:49
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 13-02-2015, 20:02:12
RE: Silnik BRA 005 - nie_mientki - 13-02-2015, 20:04:25
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 13-02-2015, 20:21:17
RE: Silnik BRA 005 - Taśma - 13-02-2015, 20:05:37
RE: Silnik BRA 005 - kw112 - 14-02-2015, 00:19:50
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 14-02-2015, 12:28:16
RE: Silnik BRA 005 - ananas - 14-02-2015, 12:45:18
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 14-02-2015, 22:25:24
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 18-02-2015, 23:38:41
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 26-02-2015, 14:01:10
RE: Silnik BRA 005 - Taśma - 26-02-2015, 14:31:52
Odp: Silnik BRA 005 - xsaman - 26-02-2015, 14:49:16
RE: Silnik BRA 005 - amin - 26-02-2015, 16:09:17
RE: Silnik BRA 005 - nie_mientki - 26-02-2015, 18:47:38
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 01-03-2015, 16:48:13
RE: Silnik BRA 005 - TheNight - 01-03-2015, 16:56:30
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 01-03-2015, 16:59:09
RE: Silnik BRA 005 - TheNight - 01-03-2015, 17:02:03
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 02-03-2015, 22:00:44
Silnik BRA 005 - JGNZM - 22-08-2015, 01:44:06
RE: Silnik BRA 005 - nie_mientki - 22-08-2015, 01:48:09
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 22-08-2015, 02:00:31
RE: Silnik BRA 005 - Taśma - 22-08-2015, 12:55:40
RE: Silnik BRA 005 - nie_mientki - 22-08-2015, 13:27:11
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 22-08-2015, 14:05:29
RE: Silnik BRA 005 - buri97pl - 22-08-2015, 15:00:05
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 02-11-2015, 00:34:38
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 27-06-2016, 01:41:16
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 23-11-2016, 00:49:39
RE: Silnik BRA 005 - Lagoon - 23-11-2016 21:15:21
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 23-11-2016, 23:20:58
RE: Silnik BRA 005 - nie_mientki - 23-11-2016, 23:32:03


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 468
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 69
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 488
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34416
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2972
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 54
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 95
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 259
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5179
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 166
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 321
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 350
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 703
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 240
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6507

Reklama