Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Silnik BRA 005
Autor Wiadomość
JGNZM Offline
Chartełowiec
Moderatorzy


Liczba postów: 1,247
Imię: Mikołaj
Skąd: Wielkopolskie
Pojazd: Romet Chart
Post: #91
RE: Silnik BRA 005
A pan Terech od zawodowych z rysunku i tak byłby niezadowolony Tongue ja natomiast jestem Smile
Zwykły przekrój właściwie kopii cylindra od 027 tylko ciut zmienionego Smile
Mam wątpliwości co do tulei, nie wiem jak wygląda kołnierz dokładnie jak wygląda ale chyba a jest w miarę ok. Nie rysowałem osi symetrii bo nie chciało mi się Tongue
23-11-2016 00:49:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Silnik BRA 005 - JGNZM - 27-09-2014, 22:20:46
RE: Silnik BRA 005 - kw112 - 27-09-2014, 22:27:43
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 27-09-2014, 22:29:24
RE: Silnik BRA 005 - kw112 - 27-09-2014, 22:31:53
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 27-09-2014, 22:36:22
RE: Silnik BRA 005 - kw112 - 27-09-2014, 22:49:00
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 27-09-2014, 22:54:05
RE: Silnik BRA 005 - romek - 27-09-2014, 22:54:25
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 27-09-2014, 22:58:29
RE: Silnik BRA 005 - Kanilox - 27-09-2014, 23:04:36
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 27-09-2014, 23:09:16
RE: Silnik BRA 005 - RaFicki - 27-09-2014, 23:10:43
RE: Silnik BRA 005 - Kanilox - 27-09-2014, 23:15:06
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 27-09-2014, 23:20:02
RE: Silnik BRA 005 - RaFicki - 27-09-2014, 23:20:42
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 27-09-2014, 23:25:39
RE: Silnik BRA 005 - ananas - 27-09-2014, 23:36:30
RE: Silnik BRA 005 - Latos - 27-09-2014, 23:37:30
RE: Silnik BRA 005 - Kanilox - 27-09-2014, 23:40:17
RE: Silnik BRA 005 - nie_mientki - 27-09-2014, 23:58:41
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 28-09-2014, 00:24:43
RE: Silnik BRA 005 - kw112 - 28-09-2014, 09:04:33
RE: Silnik BRA 005 - romek - 28-09-2014, 10:24:02
RE: Silnik BRA 005 - ananas - 28-09-2014, 11:27:19
RE: Silnik BRA 005 - plusminus - 28-09-2014, 11:42:26
RE: Silnik BRA 005 - nie_mientki - 28-09-2014, 11:54:26
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 28-09-2014, 23:05:45
RE: Silnik BRA 005 - Romet drajwerV2 - 29-09-2014, 00:02:24
RE: Silnik BRA 005 - nie_mientki - 01-10-2014, 10:39:09
RE: Silnik BRA 005 - wojtekr35 - 01-10-2014, 09:02:18
RE: Silnik BRA 005 - dave123q - 01-10-2014, 10:15:12
RE: Silnik BRA 005 - Brzoz3k - 01-10-2014, 11:39:28
RE: Silnik BRA 005 - Wojtek3362 - 01-10-2014, 12:19:42
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 04-10-2014, 21:08:22
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 10-01-2015, 01:06:21
RE: Silnik BRA 005 - Lagoon - 10-01-2015, 13:16:54
RE: Silnik BRA 005 - Taśma - 10-01-2015, 14:18:59
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 10-01-2015, 23:11:48
RE: Silnik BRA 005 - Taśma - 11-01-2015, 00:05:23
RE: Silnik BRA 005 - Latos - 11-01-2015, 00:08:16
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 11-01-2015, 00:14:22
RE: Silnik BRA 005 - Taśma - 11-01-2015, 00:22:48
RE: Silnik BRA 005 - kw112 - 11-01-2015, 00:27:46
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 11-01-2015, 00:37:15
RE: Silnik BRA 005 - xsaman - 11-01-2015, 01:18:57
RE: Silnik BRA 005 - kw112 - 11-01-2015, 12:06:38
RE: Silnik BRA 005 - dociox - 19-01-2015, 16:19:34
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 24-01-2015, 18:35:58
RE: Silnik BRA 005 - nie_mientki - 24-01-2015, 18:45:56
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 24-01-2015, 19:02:44
RE: Silnik BRA 005 - nie_mientki - 24-01-2015, 19:07:04
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 24-01-2015, 19:12:22
RE: Silnik BRA 005 - nie_mientki - 24-01-2015, 19:17:11
RE: Silnik BRA 005 - dociox - 25-01-2015, 14:24:58
RE: Silnik BRA 005 - kw112 - 25-01-2015, 23:04:40
RE: Silnik BRA 005 - bartoszek5k - 26-01-2015, 13:24:22
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 13-02-2015, 19:02:38
RE: Silnik BRA 005 - Taśma - 13-02-2015, 19:24:04
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 13-02-2015, 19:30:28
RE: Silnik BRA 005 - nie_mientki - 13-02-2015, 19:50:56
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 13-02-2015, 19:53:49
RE: Silnik BRA 005 - nie_mientki - 13-02-2015, 20:00:49
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 13-02-2015, 20:02:12
RE: Silnik BRA 005 - nie_mientki - 13-02-2015, 20:04:25
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 13-02-2015, 20:21:17
RE: Silnik BRA 005 - Taśma - 13-02-2015, 20:05:37
RE: Silnik BRA 005 - kw112 - 14-02-2015, 00:19:50
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 14-02-2015, 12:28:16
RE: Silnik BRA 005 - ananas - 14-02-2015, 12:45:18
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 14-02-2015, 22:25:24
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 18-02-2015, 23:38:41
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 26-02-2015, 14:01:10
RE: Silnik BRA 005 - Taśma - 26-02-2015, 14:31:52
Odp: Silnik BRA 005 - xsaman - 26-02-2015, 14:49:16
RE: Silnik BRA 005 - amin - 26-02-2015, 16:09:17
RE: Silnik BRA 005 - nie_mientki - 26-02-2015, 18:47:38
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 01-03-2015, 16:48:13
RE: Silnik BRA 005 - TheNight - 01-03-2015, 16:56:30
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 01-03-2015, 16:59:09
RE: Silnik BRA 005 - TheNight - 01-03-2015, 17:02:03
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 02-03-2015, 22:00:44
Silnik BRA 005 - JGNZM - 22-08-2015, 01:44:06
RE: Silnik BRA 005 - nie_mientki - 22-08-2015, 01:48:09
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 22-08-2015, 02:00:31
RE: Silnik BRA 005 - Taśma - 22-08-2015, 12:55:40
RE: Silnik BRA 005 - nie_mientki - 22-08-2015, 13:27:11
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 22-08-2015, 14:05:29
RE: Silnik BRA 005 - buri97pl - 22-08-2015, 15:00:05
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 02-11-2015, 00:34:38
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 27-06-2016, 01:41:16
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 23-11-2016 00:49:39
RE: Silnik BRA 005 - Lagoon - 23-11-2016, 21:15:21
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 23-11-2016, 23:20:58
RE: Silnik BRA 005 - nie_mientki - 23-11-2016, 23:32:03


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 468
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 69
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 488
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34416
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2972
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 54
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 95
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 259
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5179
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 166
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 321
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 350
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 703
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 240
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6507

Reklama