Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Seat Toledo mk I 1998 1.6i
Autor Wiadomość
BITER Offline
Praktykant
*


Liczba postów: 377
Imię: Maciek
Skąd: Suwałki
Pojazd: Inny Romet
Post: #39
RE: Seat Toledo mk I 1998 1.6i
Dobry wieczór wszystkim Wink
Dzisiaj pora na mały up Wink
Tak więc zaczynamy aktualizację od 26 września 2014 Big Grin
Dzięki znajomościom które posiadam w jednym z Suwalskich hipermarketów, udało mi się zdobyć ( może nie za " pisiont" groszy ale za równie rozsądną cenę ) Trójgniazdowy rozgałęziacz do gniazda zapalniczki - bardzo przydatną w samochodzie rzecz Smile



( teraz możecie się przyjrzeć mojemu hucząco buczącemu sprzętowi " ałdjo " które powiedzmy że daje radę Big Grin

Może teraz mi się ten trójnik za bardzo nie przyda ale juz niedługo być może dojdzie CB radio i już będzie ciekawiej Wink
Zrobiłem dodatkowo kilka fotek z wnętrza jak podświetlona jest deska rozdzielcza - słaba jakość za mało pokazuje ale co tam Wink



A tak świeci sam transmiter Big Grin :

Może nie powala ale po co komu w samochodzie iluminacje rodem z UFO ? Big Grin

2 października postanowiłem zejść do piwnicy i wygrzebałem ze starego regału litr oleju do Seata zostawionego na ewentualną dolewkę Smile
Póki co olej jest jaki jest Smile Bardzo możliwe że na wiosnę rozbiorę silnik i będę wiedział co w nim drzemie co trzeba naprawić, żeby był stan igiełka, a jak dopieszczę calutki silniczek, zaleję go PORZĄDNYM olejem Wink Póki co jest takie cuś Tongue


No i na sam koniec w efekcie nudy zabrałem się z grubsza za uprzątnięcie większych elementów z samochodu w celu pokazania Wam wielkości Toledowskiego bagażnika Smile

Przed:

Po:


A teraz tak osobiście to czasami tracę nadzieję że doprowadzę Tolka do stanu takiego, w jakim są auta ze zlotów lub z projektów umieszczonych na fb.. Wszystko wydaje się być takie łatwe, jednak dla mnie koszt nowego sprzęgła to rzecz niemalże nie do osiągnięcia.. Ale bądźmy dobrej myśli Wink Może będzie lepiej Smile
Póki co, to na tyle Smile Trzymajcie się, dobrej nocy Big Grin

Romet Jubilat2 '86
Romet Pelikan '79
Romet Salto '87
Opel Corsa B 1.5 TD ISUZU 1995[/color]
Romet Wigry Kowalewo '97
07-10-2014 00:43:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Seat Toledo mk I 1998 1.6i - BITER - 27-07-2014, 21:27:56
RE: Seat Toledo mk I 1998 1.6i - Bartek - 27-07-2014, 22:17:54
RE: Seat Toledo mk I 1998 1.6i - BITER - 27-07-2014, 22:37:05
RE: Seat Toledo mk I 1998 1.6i - Bartek - 27-07-2014, 22:44:46
RE: Seat Toledo mk I 1998 1.6i - BITER - 28-07-2014, 01:15:10
RE: Seat Toledo mk I 1998 1.6i - dlugiLBN - 28-07-2014, 02:57:19
RE: Seat Toledo mk I 1998 1.6i - Bartek - 28-07-2014, 10:58:39
RE: Seat Toledo mk I 1998 1.6i - BITER - 28-07-2014, 19:21:19
RE: Seat Toledo mk I 1998 1.6i - Bartek - 28-07-2014, 20:16:56
RE: Seat Toledo mk I 1998 1.6i - BITER - 29-07-2014, 17:51:07
RE: Seat Toledo mk I 1998 1.6i - Bartek - 29-07-2014, 18:27:10
RE: Seat Toledo mk I 1998 1.6i - BITER - 29-07-2014, 19:17:03
RE: Seat Toledo mk I 1998 1.6i - Bartek - 29-07-2014, 19:56:05
RE: Seat Toledo mk I 1998 1.6i - BITER - 30-07-2014, 08:27:54
RE: Seat Toledo mk I 1998 1.6i - Bartek - 30-07-2014, 12:23:16
RE: Seat Toledo mk I 1998 1.6i - BITER - 03-08-2014, 12:05:32
RE: Seat Toledo mk I 1998 1.6i - Jurson - 30-07-2014, 16:49:06
RE: Seat Toledo mk I 1998 1.6i - Bartek - 03-08-2014, 12:26:05
RE: Seat Toledo mk I 1998 1.6i - BITER - 03-08-2014, 16:50:57
RE: Seat Toledo mk I 1998 1.6i - Bartek - 03-08-2014, 17:51:42
RE: Seat Toledo mk I 1998 1.6i - BITER - 04-08-2014, 01:26:35
RE: Seat Toledo mk I 1998 1.6i - Jurson - 04-08-2014, 09:25:37
RE: Seat Toledo mk I 1998 1.6i - BITER - 04-08-2014, 17:28:06
RE: Seat Toledo mk I 1998 1.6i - Jurson - 04-08-2014, 22:11:24
RE: Seat Toledo mk I 1998 1.6i - BITER - 27-08-2014, 12:43:41
RE: Seat Toledo mk I 1998 1.6i - Bartek - 27-08-2014, 13:56:03
RE: Seat Toledo mk I 1998 1.6i - BITER - 27-08-2014, 14:03:35
RE: Seat Toledo mk I 1998 1.6i - Bartek - 27-08-2014, 14:05:27
RE: Seat Toledo mk I 1998 1.6i - BITER - 27-08-2014, 14:16:55
RE: Seat Toledo mk I 1998 1.6i - BITER - 31-08-2014, 11:48:43
RE: Seat Toledo mk I 1998 1.6i - Bartek - 31-08-2014, 14:38:43
RE: Seat Toledo mk I 1998 1.6i - BITER - 24-09-2014, 13:10:55
RE: Seat Toledo mk I 1998 1.6i - Grelus23 - 24-09-2014, 16:03:47
RE: Seat Toledo mk I 1998 1.6i - BITER - 25-09-2014, 02:37:48
RE: Seat Toledo mk I 1998 1.6i - Jurson - 25-09-2014, 14:50:47
RE: Seat Toledo mk I 1998 1.6i - Bartek - 25-09-2014, 15:43:48
RE: Seat Toledo mk I 1998 1.6i - BITER - 26-09-2014, 01:27:36
RE: Seat Toledo mk I 1998 1.6i - BITER - 07-10-2014 00:43:35


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 16:58:37
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 49
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 490
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 81
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 515
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34513
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2985
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 67
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 115
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 300
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5200
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 173
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 335
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 361
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 751
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 245

Reklama