Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Wątek zamknięty 
Fiat Bravo 1,4 12V SX
Autor Wiadomość
lada97 Offline
Romet Fan :D
*


Liczba postów: 607
Imię: Marcin
Skąd: Pieniężno
Pojazd: Inny Romet
Post: #106
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX
I prawidłowo, nie wiadomo co gorsze, jak ktoś nie dba i się rozpada albo jak ktoś zapodaje takie tjuny... nie masz kasy to po prostu dbaj i jeździj aż będziesz miał na jakieś modyfikacje. Takimi bajerami nawet na wiosce nie zaszpanujesz.

"Nie mam RWD bokiem jezdzic nie musze,
wole miec przed naped ale taki ktory ma dusze!"
Wszystkie będą moje sunie, gdy założę turbo w Unie :F
Jestę poetą.
04-10-2014 23:58:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Reklama
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Fiat Bravo 1,4 12V SX - lukasz247___ - 30-04-2011, 11:35:11
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - bujak96 - 30-04-2011, 11:39:42
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - lukasz247___ - 30-04-2011, 11:49:39
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - miskowski194 - 30-04-2011, 18:06:21
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - bujak96 - 30-04-2011, 20:29:57
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - Leszek - 30-04-2011, 21:06:24
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - lukasz247___ - 30-04-2011, 21:06:41
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - miskowski194 - 01-05-2011, 14:43:38
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - lukasz247___ - 01-05-2011, 16:26:58
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - bujak96 - 01-05-2011, 16:42:10
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - Leszek - 01-05-2011, 18:13:02
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - Adi - 02-05-2011, 08:49:09
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - fishbone - 08-05-2011, 13:16:36
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - Leszek - 08-05-2011, 15:22:17
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - Adi - 11-05-2011, 16:48:43
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - lukasz247___ - 02-06-2011, 23:20:22
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - mateusyz - 07-06-2011, 11:59:32
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - zbydrze - 07-06-2011, 14:12:49
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - olo1200 - 07-06-2011, 22:54:09
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - Pitu - 08-06-2011, 15:13:50
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - Koniu213 - 08-06-2011, 19:04:42
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - lukasz247___ - 08-06-2011, 20:00:51
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - CZ@RO - 06-07-2011, 22:17:55
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - olo1200 - 06-07-2011, 22:36:34
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - Tomasso94 - 06-07-2011, 22:29:57
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - lukasz247___ - 07-07-2011, 08:17:21
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - fishbone - 07-07-2011, 09:10:35
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - lukasz247___ - 07-07-2011, 09:23:47
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - CZ@RO - 07-07-2011, 10:45:10
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - olo1200 - 07-07-2011, 13:47:32
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - Decybel - 07-07-2011, 19:04:14
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - CZ@RO - 07-07-2011, 21:13:28
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - Dabek333 - 07-07-2011, 21:20:11
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - CZ@RO - 07-07-2011, 22:06:30
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - Dabek333 - 08-07-2011, 11:31:08
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - olo1200 - 08-07-2011, 13:22:54
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - Dabek333 - 08-07-2011, 15:40:03
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - lukasz247___ - 16-07-2011, 15:21:22
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - 2Pac - 16-07-2011, 16:08:06
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - Decybel - 16-07-2011, 19:09:23
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - lukasz247___ - 16-07-2011, 21:25:49
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - lukasz247___ - 21-07-2011, 16:11:30
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - lukasz247___ - 21-09-2011, 15:50:15
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - Romecio - 21-09-2011, 17:42:53
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - lukasz247___ - 21-09-2011, 18:38:53
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - CZ@RO - 21-09-2011, 20:22:11
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - lukasz247___ - 21-09-2011, 22:06:30
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - CZ@RO - 22-09-2011, 16:16:53
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - ROMETUS - 21-09-2011, 22:20:01
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - Tomasso94 - 21-09-2011, 22:30:56
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - lukasz247___ - 21-09-2011, 22:34:15
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - ROMETUS - 21-09-2011, 22:58:33
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - Romecio - 21-09-2011, 23:15:58
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - bartek66977 - 21-09-2011, 23:24:03
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - ROMETUS - 22-09-2011, 00:34:53
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - Decybel - 22-09-2011, 14:04:47
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - tracer4520 - 22-09-2011, 17:29:06
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - lukasz247___ - 22-09-2011, 20:18:43
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - Decybel - 23-09-2011, 08:33:11
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - papi99 - 22-09-2011, 20:25:21
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - Uszi - 23-09-2011, 19:50:43
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - STRAŻNIK - 24-09-2011, 20:12:53
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - CZ@RO - 26-09-2011, 16:28:41
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - Vladimir - 26-09-2011, 17:05:45
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - lukasz247___ - 26-09-2011, 17:53:37
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - Tomasso94 - 26-09-2011, 18:01:18
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - djdar_95 - 26-09-2011, 18:01:22
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - lukasz247___ - 26-09-2011, 18:05:29
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - lukasz247___ - 14-11-2011, 20:01:03
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - Decybel - 14-11-2011, 20:53:34
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - Tomasso94 - 14-11-2011, 21:02:09
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - ROMETUS - 14-11-2011, 21:11:11
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - Decybel - 14-11-2011, 21:17:18
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - lukasz247___ - 14-11-2011, 21:24:32
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - Decybel - 15-11-2011, 23:18:29
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - lukasz247___ - 16-11-2011, 07:36:16
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - Leśnik - 17-11-2011, 18:55:09
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - lukasz247___ - 21-11-2011, 21:13:14
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - lukasz247___ - 08-01-2012, 13:05:18
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - lukasz247___ - 20-05-2012, 11:46:35
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - Decybel - 20-05-2012, 18:09:18
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - Semmao - 20-05-2012, 18:36:23
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - MrF4k - 20-05-2012, 18:53:00
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - lukasz247___ - 20-05-2012, 23:44:16
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - lukasz247___ - 03-09-2012, 18:48:49
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - emil170695 - 09-09-2012, 12:44:05
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - lukasz247___ - 09-09-2012, 12:47:42
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - emil170695 - 09-09-2012, 13:28:11
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - lukasz247___ - 10-09-2012, 18:31:07
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - emil170695 - 15-09-2012, 09:41:10
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - lukasz247___ - 18-11-2012, 11:35:01
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - Irek - 18-11-2012, 11:46:03
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - lukasz247___ - 21-11-2012, 09:43:43
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - Irek - 21-11-2012, 11:20:39
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - koi7 - 21-11-2012, 16:13:25
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - lukasz247___ - 21-11-2012, 23:57:35
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - lada97 - 22-11-2012, 18:30:49
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - lukasz247___ - 23-11-2012, 23:20:39
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - lukasz247___ - 19-12-2012, 23:36:14
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - skuter007 - 24-12-2012, 14:51:20
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - alek736 - 24-12-2012, 15:12:45
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - Simon - 24-12-2012, 15:28:53
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - lukasz247___ - 26-12-2012, 15:06:03
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - Pitu - 26-12-2012, 16:01:09
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - lukasz247___ - 04-10-2014, 16:28:28
RE: Fiat Bravo 1,4 12V SX - lada97 - 04-10-2014 23:58:43


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: Quake96
Dzisiaj 15:12:56
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 39
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 489
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 77
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 511
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34513
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2984
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 67
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 114
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 295
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5200
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 173
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 333
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 360
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 751
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 244

Reklama