Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Silnik BRA 005
Autor Wiadomość
plusminus Offline
Technik
*


Liczba postów: 1,003
Imię: Iwo
Skąd: Lubelskie
Pojazd: Inny
Post: #25
RE: Silnik BRA 005
Przecież to jest nieosiągalne aby stworzyć nawet projekt silnika.. Sama wiedza jak malować ołówkiem na kartce nie wystarcza. Przedewszystkim kłania się tu wiedza z materiałoznawstwa, termodynamiki, fizyki, chemii a także samego projektowania i zasad projektowania. Sam kiedyś miałem zapał do takiego czegoś, ale jak poszedłem do szkoły o odpowiednim profilu a także doszkalałem się u wielu osób, to teraz mogę się tylko śmiać ze swojej głupoty. Samo narysowanie wyglądu silnika to nie jest projektowanie.

"Co to jest takie niebieskie pod siedzeniem????

To coś to jest turbina Mixolu, nie grzeb tam bo Ci łapy urwie."

Moje BP
28-09-2014 11:42:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 2 użytkowników postawiło piwo plusminus za ten post.
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Silnik BRA 005 - JGNZM - 27-09-2014, 22:20:46
RE: Silnik BRA 005 - kw112 - 27-09-2014, 22:27:43
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 27-09-2014, 22:29:24
RE: Silnik BRA 005 - kw112 - 27-09-2014, 22:31:53
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 27-09-2014, 22:36:22
RE: Silnik BRA 005 - kw112 - 27-09-2014, 22:49:00
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 27-09-2014, 22:54:05
RE: Silnik BRA 005 - romek - 27-09-2014, 22:54:25
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 27-09-2014, 22:58:29
RE: Silnik BRA 005 - Kanilox - 27-09-2014, 23:04:36
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 27-09-2014, 23:09:16
RE: Silnik BRA 005 - RaFicki - 27-09-2014, 23:10:43
RE: Silnik BRA 005 - Kanilox - 27-09-2014, 23:15:06
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 27-09-2014, 23:20:02
RE: Silnik BRA 005 - RaFicki - 27-09-2014, 23:20:42
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 27-09-2014, 23:25:39
RE: Silnik BRA 005 - ananas - 27-09-2014, 23:36:30
RE: Silnik BRA 005 - Latos - 27-09-2014, 23:37:30
RE: Silnik BRA 005 - Kanilox - 27-09-2014, 23:40:17
RE: Silnik BRA 005 - nie_mientki - 27-09-2014, 23:58:41
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 28-09-2014, 00:24:43
RE: Silnik BRA 005 - kw112 - 28-09-2014, 09:04:33
RE: Silnik BRA 005 - romek - 28-09-2014, 10:24:02
RE: Silnik BRA 005 - ananas - 28-09-2014, 11:27:19
RE: Silnik BRA 005 - plusminus - 28-09-2014 11:42:26
RE: Silnik BRA 005 - nie_mientki - 28-09-2014, 11:54:26
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 28-09-2014, 23:05:45
RE: Silnik BRA 005 - Romet drajwerV2 - 29-09-2014, 00:02:24
RE: Silnik BRA 005 - nie_mientki - 01-10-2014, 10:39:09
RE: Silnik BRA 005 - wojtekr35 - 01-10-2014, 09:02:18
RE: Silnik BRA 005 - dave123q - 01-10-2014, 10:15:12
RE: Silnik BRA 005 - Brzoz3k - 01-10-2014, 11:39:28
RE: Silnik BRA 005 - Wojtek3362 - 01-10-2014, 12:19:42
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 04-10-2014, 21:08:22
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 10-01-2015, 01:06:21
RE: Silnik BRA 005 - Lagoon - 10-01-2015, 13:16:54
RE: Silnik BRA 005 - Taśma - 10-01-2015, 14:18:59
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 10-01-2015, 23:11:48
RE: Silnik BRA 005 - Taśma - 11-01-2015, 00:05:23
RE: Silnik BRA 005 - Latos - 11-01-2015, 00:08:16
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 11-01-2015, 00:14:22
RE: Silnik BRA 005 - Taśma - 11-01-2015, 00:22:48
RE: Silnik BRA 005 - kw112 - 11-01-2015, 00:27:46
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 11-01-2015, 00:37:15
RE: Silnik BRA 005 - xsaman - 11-01-2015, 01:18:57
RE: Silnik BRA 005 - kw112 - 11-01-2015, 12:06:38
RE: Silnik BRA 005 - dociox - 19-01-2015, 16:19:34
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 24-01-2015, 18:35:58
RE: Silnik BRA 005 - nie_mientki - 24-01-2015, 18:45:56
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 24-01-2015, 19:02:44
RE: Silnik BRA 005 - nie_mientki - 24-01-2015, 19:07:04
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 24-01-2015, 19:12:22
RE: Silnik BRA 005 - nie_mientki - 24-01-2015, 19:17:11
RE: Silnik BRA 005 - dociox - 25-01-2015, 14:24:58
RE: Silnik BRA 005 - kw112 - 25-01-2015, 23:04:40
RE: Silnik BRA 005 - bartoszek5k - 26-01-2015, 13:24:22
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 13-02-2015, 19:02:38
RE: Silnik BRA 005 - Taśma - 13-02-2015, 19:24:04
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 13-02-2015, 19:30:28
RE: Silnik BRA 005 - nie_mientki - 13-02-2015, 19:50:56
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 13-02-2015, 19:53:49
RE: Silnik BRA 005 - nie_mientki - 13-02-2015, 20:00:49
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 13-02-2015, 20:02:12
RE: Silnik BRA 005 - nie_mientki - 13-02-2015, 20:04:25
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 13-02-2015, 20:21:17
RE: Silnik BRA 005 - Taśma - 13-02-2015, 20:05:37
RE: Silnik BRA 005 - kw112 - 14-02-2015, 00:19:50
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 14-02-2015, 12:28:16
RE: Silnik BRA 005 - ananas - 14-02-2015, 12:45:18
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 14-02-2015, 22:25:24
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 18-02-2015, 23:38:41
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 26-02-2015, 14:01:10
RE: Silnik BRA 005 - Taśma - 26-02-2015, 14:31:52
Odp: Silnik BRA 005 - xsaman - 26-02-2015, 14:49:16
RE: Silnik BRA 005 - amin - 26-02-2015, 16:09:17
RE: Silnik BRA 005 - nie_mientki - 26-02-2015, 18:47:38
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 01-03-2015, 16:48:13
RE: Silnik BRA 005 - TheNight - 01-03-2015, 16:56:30
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 01-03-2015, 16:59:09
RE: Silnik BRA 005 - TheNight - 01-03-2015, 17:02:03
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 02-03-2015, 22:00:44
Silnik BRA 005 - JGNZM - 22-08-2015, 01:44:06
RE: Silnik BRA 005 - nie_mientki - 22-08-2015, 01:48:09
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 22-08-2015, 02:00:31
RE: Silnik BRA 005 - Taśma - 22-08-2015, 12:55:40
RE: Silnik BRA 005 - nie_mientki - 22-08-2015, 13:27:11
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 22-08-2015, 14:05:29
RE: Silnik BRA 005 - buri97pl - 22-08-2015, 15:00:05
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 02-11-2015, 00:34:38
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 27-06-2016, 01:41:16
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 23-11-2016, 00:49:39
RE: Silnik BRA 005 - Lagoon - 23-11-2016, 21:15:21
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 23-11-2016, 23:20:58
RE: Silnik BRA 005 - nie_mientki - 23-11-2016, 23:32:03


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 468
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 69
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 488
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34416
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2972
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 54
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 95
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 259
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5179
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 166
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 321
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 350
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 703
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 240
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6507

Reklama