Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Silnik BRA 005
Autor Wiadomość
JGNZM Offline
Chartełowiec
Moderatorzy


Liczba postów: 1,247
Imię: Mikołaj
Skąd: Wielkopolskie
Pojazd: Romet Chart
Post: #21
RE: Silnik BRA 005
Ktoś tu pisał, że chce zbudować silnik? Ten na kartce pewnie tam pozostanie, a ten 2 cylindrowy to tylko założenia i tak go nigdy nie zbuduje, bo to było by bez sensu.
A z ołówkiem i kartką radzę sobie o wiele lepiej niż typowy gimbus, który ledwo co koło umie narysować...
Powtórka z forum WoT; ludy narzekają na mnie jak byłbym już kurczę po politechnice i z tytułem inżyniera... Na wstępie pisałem, że to rysunek amatora, a nie Leonarda da Vinci...

I właśnie mnie już przepychacie na tą sugestię Kaniloxa, że ten projekt skończy się na jednym obrazku. Ale ja tak łatwo nie dam się złamać, przedstawiłem wam jeden obrazek, koniec. Resztę rysuję dla siebie i moich prywatnych "klientów", ewentualnie może coś tu wstawię. Teraz dobranoc Smile
Foch z przytupem, taki mamy klimat Smile Jednak nie jest to silnik do działania, a tylko na razie do wyglądu. Chcę wiedzieć jakie w ogóle maja być wymiary silnika, gdy będę rysował nowy projekt.
Foch z przytupem, taki mamy klimat Smile Jednak nie jest to silnik do działania, a tylko na razie do wyglądu. Chcę wiedzieć jakie w ogóle maja być wymiary silnika, gdy będę rysował nowy projekt.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-09-2014 00:50:35 przez JGNZM.)
28-09-2014 00:24:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Silnik BRA 005 - JGNZM - 27-09-2014, 22:20:46
RE: Silnik BRA 005 - kw112 - 27-09-2014, 22:27:43
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 27-09-2014, 22:29:24
RE: Silnik BRA 005 - kw112 - 27-09-2014, 22:31:53
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 27-09-2014, 22:36:22
RE: Silnik BRA 005 - kw112 - 27-09-2014, 22:49:00
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 27-09-2014, 22:54:05
RE: Silnik BRA 005 - romek - 27-09-2014, 22:54:25
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 27-09-2014, 22:58:29
RE: Silnik BRA 005 - Kanilox - 27-09-2014, 23:04:36
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 27-09-2014, 23:09:16
RE: Silnik BRA 005 - RaFicki - 27-09-2014, 23:10:43
RE: Silnik BRA 005 - Kanilox - 27-09-2014, 23:15:06
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 27-09-2014, 23:20:02
RE: Silnik BRA 005 - RaFicki - 27-09-2014, 23:20:42
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 27-09-2014, 23:25:39
RE: Silnik BRA 005 - ananas - 27-09-2014, 23:36:30
RE: Silnik BRA 005 - Latos - 27-09-2014, 23:37:30
RE: Silnik BRA 005 - Kanilox - 27-09-2014, 23:40:17
RE: Silnik BRA 005 - nie_mientki - 27-09-2014, 23:58:41
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 28-09-2014 00:24:43
RE: Silnik BRA 005 - kw112 - 28-09-2014, 09:04:33
RE: Silnik BRA 005 - romek - 28-09-2014, 10:24:02
RE: Silnik BRA 005 - ananas - 28-09-2014, 11:27:19
RE: Silnik BRA 005 - plusminus - 28-09-2014, 11:42:26
RE: Silnik BRA 005 - nie_mientki - 28-09-2014, 11:54:26
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 28-09-2014, 23:05:45
RE: Silnik BRA 005 - Romet drajwerV2 - 29-09-2014, 00:02:24
RE: Silnik BRA 005 - nie_mientki - 01-10-2014, 10:39:09
RE: Silnik BRA 005 - wojtekr35 - 01-10-2014, 09:02:18
RE: Silnik BRA 005 - dave123q - 01-10-2014, 10:15:12
RE: Silnik BRA 005 - Brzoz3k - 01-10-2014, 11:39:28
RE: Silnik BRA 005 - Wojtek3362 - 01-10-2014, 12:19:42
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 04-10-2014, 21:08:22
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 10-01-2015, 01:06:21
RE: Silnik BRA 005 - Lagoon - 10-01-2015, 13:16:54
RE: Silnik BRA 005 - Taśma - 10-01-2015, 14:18:59
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 10-01-2015, 23:11:48
RE: Silnik BRA 005 - Taśma - 11-01-2015, 00:05:23
RE: Silnik BRA 005 - Latos - 11-01-2015, 00:08:16
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 11-01-2015, 00:14:22
RE: Silnik BRA 005 - Taśma - 11-01-2015, 00:22:48
RE: Silnik BRA 005 - kw112 - 11-01-2015, 00:27:46
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 11-01-2015, 00:37:15
RE: Silnik BRA 005 - xsaman - 11-01-2015, 01:18:57
RE: Silnik BRA 005 - kw112 - 11-01-2015, 12:06:38
RE: Silnik BRA 005 - dociox - 19-01-2015, 16:19:34
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 24-01-2015, 18:35:58
RE: Silnik BRA 005 - nie_mientki - 24-01-2015, 18:45:56
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 24-01-2015, 19:02:44
RE: Silnik BRA 005 - nie_mientki - 24-01-2015, 19:07:04
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 24-01-2015, 19:12:22
RE: Silnik BRA 005 - nie_mientki - 24-01-2015, 19:17:11
RE: Silnik BRA 005 - dociox - 25-01-2015, 14:24:58
RE: Silnik BRA 005 - kw112 - 25-01-2015, 23:04:40
RE: Silnik BRA 005 - bartoszek5k - 26-01-2015, 13:24:22
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 13-02-2015, 19:02:38
RE: Silnik BRA 005 - Taśma - 13-02-2015, 19:24:04
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 13-02-2015, 19:30:28
RE: Silnik BRA 005 - nie_mientki - 13-02-2015, 19:50:56
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 13-02-2015, 19:53:49
RE: Silnik BRA 005 - nie_mientki - 13-02-2015, 20:00:49
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 13-02-2015, 20:02:12
RE: Silnik BRA 005 - nie_mientki - 13-02-2015, 20:04:25
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 13-02-2015, 20:21:17
RE: Silnik BRA 005 - Taśma - 13-02-2015, 20:05:37
RE: Silnik BRA 005 - kw112 - 14-02-2015, 00:19:50
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 14-02-2015, 12:28:16
RE: Silnik BRA 005 - ananas - 14-02-2015, 12:45:18
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 14-02-2015, 22:25:24
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 18-02-2015, 23:38:41
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 26-02-2015, 14:01:10
RE: Silnik BRA 005 - Taśma - 26-02-2015, 14:31:52
Odp: Silnik BRA 005 - xsaman - 26-02-2015, 14:49:16
RE: Silnik BRA 005 - amin - 26-02-2015, 16:09:17
RE: Silnik BRA 005 - nie_mientki - 26-02-2015, 18:47:38
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 01-03-2015, 16:48:13
RE: Silnik BRA 005 - TheNight - 01-03-2015, 16:56:30
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 01-03-2015, 16:59:09
RE: Silnik BRA 005 - TheNight - 01-03-2015, 17:02:03
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 02-03-2015, 22:00:44
Silnik BRA 005 - JGNZM - 22-08-2015, 01:44:06
RE: Silnik BRA 005 - nie_mientki - 22-08-2015, 01:48:09
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 22-08-2015, 02:00:31
RE: Silnik BRA 005 - Taśma - 22-08-2015, 12:55:40
RE: Silnik BRA 005 - nie_mientki - 22-08-2015, 13:27:11
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 22-08-2015, 14:05:29
RE: Silnik BRA 005 - buri97pl - 22-08-2015, 15:00:05
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 02-11-2015, 00:34:38
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 27-06-2016, 01:41:16
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 23-11-2016, 00:49:39
RE: Silnik BRA 005 - Lagoon - 23-11-2016, 21:15:21
RE: Silnik BRA 005 - JGNZM - 23-11-2016, 23:20:58
RE: Silnik BRA 005 - nie_mientki - 23-11-2016, 23:32:03


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 468
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 69
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 488
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34416
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2972
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 54
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 95
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 259
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5179
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 166
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 321
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 350
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 703
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 240
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6507

Reklama