Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Romet Ogar 200 Kostiana
Autor Wiadomość
Kostian Offline
Golf mk2
*


Liczba postów: 241
Imię: Krystian
Skąd: Gniezno
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #1
Romet Ogar 200 Kostiana
Witajcie.Prezentuje wam mojego Ogara typ 200 Rok 1985 Big Grin Historia jest prosta Big Grin Został kupiony w 2011 roku za 70 zł stał w garażu u sąsiada.Gdy już dotarł do garażu 1 rzeczą jaką zrobiłem to przeczyściłem bak z rdzy i nalałem troche paliwa wyczyściłem kranik . Dosłownie 2 kopnięcia i ogar się uruchomił Big Grin Byłem bardzo ucieszony ale też zawiedziony bo nie potrafiłem jeździć Big Grin W wakacje 1 lipca tata zawiózł ogara i mnie ;D do babci gdzie po raz 1 jechałem sam na motorku jest to chwila której nie zapomnę do końca życia.Ogar chodził aż do roku 2013 bez żadnej awarii .Postanowiłem go przywieść do domu jednak mój wysiłek nie dał nic zaprowadziłem ogara do sąsiada od którego go kupiłem powiedział że zajrzy mineły dosłownie 2 dni i był zrobiony Big Grin Winą była cewka zapłonowa i gaźnik też Big Grin Przy okazji zmienił mi tarcze sprzęgłowe i łańcuszek kupiłem nową gume do filtra powietrza.Teraz rozważam remont tego motoroweru ponieważ posiada dokumentacje. Łapcie Fotki z dziś Polatane tylko rano musieliśmy z kolegą wkoczyć po linke do sprzęgła .Łapcie foty oceniajcie i przeglądajcie mój FanPage https://www.facebook.com/Ogar200Bydlak?n..._new_likes








04-07-2014 23:32:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Ogar 200 Kostiana - Kostian - 04-07-2014 23:32:17
RE: Romet Ogar 200 Kostiana - Przemi998 - 04-07-2014, 23:44:23
RE: Romet Ogar 200 Kostiana - Kostian - 04-07-2014, 23:46:29
RE: Romet Ogar 200 Kostiana - Kolo4x4 - 05-07-2014, 00:06:54
RE: Romet Ogar 200 Kostiana - Kostian - 05-07-2014, 00:09:51
RE: Romet Ogar 200 Kostiana - Kolo4x4 - 05-07-2014, 00:19:32
RE: Romet Ogar 200 Kostiana - Kostian - 05-07-2014, 00:30:04
RE: Romet Ogar 200 Kostiana - Kostian - 05-07-2014, 12:45:46
RE: Romet Ogar 200 Kostiana - Semmao - 05-07-2014, 12:50:41
RE: Romet Ogar 200 Kostiana - Kostian - 05-07-2014, 13:16:26
RE: Romet Ogar 200 Kostiana - Kostian - 06-07-2014, 01:09:50
RE: Romet Ogar 200 Kostiana - ananas - 06-07-2014, 01:38:44
RE: Romet Ogar 200 Kostiana - Kostian - 06-07-2014, 01:48:15
RE: Romet Ogar 200 Kostiana - ananas - 06-07-2014, 01:55:16
RE: Romet Ogar 200 Kostiana - Kostian - 06-07-2014, 02:13:12
RE: Romet Ogar 200 Kostiana - Barto5050 - 06-07-2014, 02:17:54
RE: Romet Ogar 200 Kostiana - Stasiek - 06-07-2014, 10:29:15
RE: Romet Ogar 200 Kostiana - Kolo4x4 - 06-07-2014, 11:23:38
RE: Romet Ogar 200 Kostiana - Kostian - 06-07-2014, 12:08:27
RE: Romet Ogar 200 Kostiana - Kolo4x4 - 06-07-2014, 12:40:49
RE: Romet Ogar 200 Kostiana - Kostian - 06-07-2014, 13:52:22
RE: Romet Ogar 200 Kostiana - Rado301 - 06-07-2014, 14:01:13
RE: Romet Ogar 200 Kostiana - Kostian - 06-07-2014, 14:07:47
Odp: Romet Ogar 200 Kostiana - Raflik - 06-07-2014, 16:15:17
RE: Romet Ogar 200 Kostiana - Kostian - 06-07-2014, 16:33:18
RE: Romet Ogar 200 Kostiana - alek736 - 06-07-2014, 19:05:04
RE: Romet Ogar 200 Kostiana - Kostian - 06-07-2014, 19:22:10
RE: Romet Ogar 200 Kostiana - Kostian - 08-07-2014, 23:18:15
RE: Romet Ogar 200 Kostiana - Kostian - 26-07-2014, 23:02:01
RE: Romet Ogar 200 Kostiana - ananas - 26-07-2014, 23:14:12
RE: Romet Ogar 200 Kostiana - Kostian - 26-07-2014, 23:22:15
RE: Romet Ogar 200 Kostiana - Kostian - 28-07-2014, 12:29:17
RE: Romet Ogar 200 Kostiana - Kostian - 28-07-2014, 13:36:48
RE: Romet Ogar 200 Kostiana - Kostian - 25-11-2014, 01:47:23
RE: Romet Ogar 200 Kostiana - Kostian - 25-11-2014, 18:31:39
RE: Romet Ogar 200 Kostiana - Kostian - 25-11-2014, 22:22:32
RE: Romet Ogar 200 Kostiana - Kostian - 30-11-2014, 21:22:59
RE: Romet Ogar 200 Kostiana - Barto5050 - 05-12-2014, 23:49:17
RE: Romet Ogar 200 Kostiana - Kostian - 09-12-2014, 17:42:05


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34288
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2933
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 33
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 68
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 200
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: romek
Wczoraj 18:07:41
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 400
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5173
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 153
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 414
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 291
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 309
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 619
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 226
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6384
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19926

Reklama