Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Ogar Wolnego ;)
Autor Wiadomość
xarOn Offline
......
*


Liczba postów: 224
Imię: Wojciech
Skąd: Koronowo
Pojazd: Romet Ogar 205
Post: #47
RE: Ogar Wolnego ;)
(02-11-2013 22:00:23)wolnyyykubaaa napisał(a):  6 licznikach od komarka rozumiem Wink Widzę że kolejny znawca się znalazł Wink Jeżeli fabrycznie blokowali romety do 40 km/h i 1.4 km to tak jest i koniec kropka. Jawka dobija do 60km/h a simek 70 to są wiarygodne pomiary Wink Ta mój piździk poleci nawet 100 ale z przepaści z czołgiem na plecach Big Grin Ale wiesz co dziadek opowiadał mi podobną historyjkę że wsk 125 150 jechała Big Grin Big Grin Big Grin dobry żart ale chcesz to dalej mydlij sobie oczy Wink

Owszem Romety były blokowane aby nie przekraczały 45km/h lecz, i tak przekraczają tą prędkość nawet o 15km/h bez przeróbek na mojej T-1 (Dezamet 023) spokojnie 55km/h jechałem Wink.

- Romet T-1 - ''86 - Sprzedany
- Romet Ogar 200 - ''84- Sprzedany
- Romet Ogar 205 - ''89
- Honda NS1 - "94
02-11-2013 22:06:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 25-10-2013, 20:45:19
RE: Ogar Wolnego ;) - Dabek333 - 25-10-2013, 20:48:24
RE: Ogar Wolnego ;) - Stasiek - 25-10-2013, 20:49:18
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 25-10-2013, 20:51:51
RE: Ogar Wolnego ;) - bartoszek5k - 25-10-2013, 21:11:46
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 25-10-2013, 21:20:02
RE: Ogar Wolnego ;) - Kamilm31 - 25-10-2013, 22:25:17
RE: Ogar Wolnego ;) - gt10r5 - 26-10-2013, 01:23:35
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 26-10-2013, 11:20:08
RE: Ogar Wolnego ;) - blacha99 - 26-10-2013, 12:27:22
RE: Ogar Wolnego ;) - Stasiek - 26-10-2013, 14:10:35
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 26-10-2013, 14:56:01
RE: Ogar Wolnego ;) - blacha99 - 26-10-2013, 15:00:33
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 26-10-2013, 15:18:31
RE: Ogar Wolnego ;) - Dawid.xD - 26-10-2013, 15:21:43
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 26-10-2013, 15:25:59
RE: Ogar Wolnego ;) - kokosek - 26-10-2013, 15:27:44
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 26-10-2013, 15:29:31
RE: Ogar Wolnego ;) - kokosek - 26-10-2013, 15:37:02
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 26-10-2013, 15:44:48
RE: Ogar Wolnego ;) - kokosek - 26-10-2013, 15:46:13
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 26-10-2013, 15:49:40
RE: Ogar Wolnego ;) - kokosek - 26-10-2013, 15:52:15
RE: Ogar Wolnego ;) - blacha99 - 26-10-2013, 18:30:17
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 26-10-2013, 19:49:22
RE: Ogar Wolnego ;) - Latos - 27-10-2013, 15:26:53
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 27-10-2013, 18:39:11
RE: Ogar Wolnego ;) - Grelus23 - 27-10-2013, 19:49:20
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 27-10-2013, 21:10:00
RE: Ogar Wolnego ;) - kokosek - 27-10-2013, 22:05:40
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 27-10-2013, 22:23:50
RE: Ogar Wolnego ;) - Grelus23 - 27-10-2013, 23:32:28
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 27-10-2013, 23:37:05
RE: Ogar Wolnego ;) - Winiar 93 - 02-11-2013, 14:51:17
RE: Ogar Wolnego ;) - michal002 - 02-11-2013, 16:21:26
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 02-11-2013, 19:26:13
RE: Ogar Wolnego ;) - MIREK.M2 - 02-11-2013, 19:43:36
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 02-11-2013, 19:46:34
RE: Ogar Wolnego ;) - Winiar 93 - 02-11-2013, 20:16:33
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 02-11-2013, 20:26:17
RE: Ogar Wolnego ;) - xarOn - 02-11-2013, 21:35:26
RE: Ogar Wolnego ;) - stqc - 02-11-2013, 20:30:43
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 02-11-2013, 20:39:26
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 02-11-2013, 21:42:15
RE: Ogar Wolnego ;) - MIREK.M2 - 02-11-2013, 21:51:00
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 02-11-2013, 22:00:23
RE: Ogar Wolnego ;) - xarOn - 02-11-2013 22:06:57
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 02-11-2013, 22:27:12
RE: Ogar Wolnego ;) - xarOn - 03-11-2013, 14:59:31
RE: Ogar Wolnego ;) - bartoszek5k - 02-11-2013, 23:18:24
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 02-11-2013, 23:28:06
RE: Ogar Wolnego ;) - bartoszek5k - 03-11-2013, 01:15:11
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 03-11-2013, 01:23:49
RE: Ogar Wolnego ;) - bartoszek5k - 03-11-2013, 01:29:50
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 03-11-2013, 01:41:26
RE: Ogar Wolnego ;) - kokosek - 03-11-2013, 01:50:00
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 03-11-2013, 11:02:17
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 03-11-2013, 18:44:49
RE: Ogar Wolnego ;) - xarOn - 03-11-2013, 18:59:06
RE: Ogar Wolnego ;) - Amanssy - 03-11-2013, 19:08:34
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 03-11-2013, 19:56:25
RE: Ogar Wolnego ;) - fosa - 03-11-2013, 19:59:36
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 03-11-2013, 19:59:38
RE: Ogar Wolnego ;) - xarOn - 04-11-2013, 16:26:56
RE: Ogar Wolnego ;) - bartoszek5k - 03-11-2013, 20:32:54
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 04-11-2013, 00:18:35
RE: Ogar Wolnego ;) - LukaszzT1 - 04-11-2013, 16:35:12
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 04-11-2013, 17:49:25
RE: Ogar Wolnego ;) - LukaszzT1 - 09-11-2013, 11:08:09
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 09-11-2013, 13:33:12
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 24-11-2013, 12:59:55
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 01-12-2013, 22:56:30


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 10:19:03
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 230
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 108
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 338
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 202
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 247
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 505
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 185
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6344
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19844
Romet Romka - 50-T-1 '82r...
Ostatni post: romek
17-06-2026 20:12:55
» Odpowiedzi: 212
» Wyświetleń: 96715
Dwie jawki Mustang - okaz...
Ostatni post: usertm
17-06-2026 19:53:12
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 426
Plastiki
Ostatni post: Grzeszek
17-06-2026 12:08:19
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 251
Uszczelka pod głowicę
Ostatni post: mr.torwald@gmail.com
17-06-2026 11:02:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 307
Czy stomilki dadzą radę?
Ostatni post: romek
16-06-2026 22:22:06
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 194
Czy do silnika dwusuwoweg...
Ostatni post: Bob_Harley
16-06-2026 15:14:57
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 4469

Reklama