Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Ogar Wolnego ;)
Autor Wiadomość
wolnyyykubaaa Offline
Nowy
*


Liczba postów: 68
Imię: Kuba
Skąd: Rudniki
Pojazd: Romet Ogar 205
Post: #14
RE: Ogar Wolnego ;)
No tak wygląda z tyłu póki co :F <3

http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthread.php?tid=19767 Moje cudo <3 Jeśli dałem dobrą radę kliknij "POMÓGŁ"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-10-2013 15:19:03 przez wolnyyykubaaa.)
26-10-2013 15:18:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 25-10-2013, 20:45:19
RE: Ogar Wolnego ;) - Dabek333 - 25-10-2013, 20:48:24
RE: Ogar Wolnego ;) - Stasiek - 25-10-2013, 20:49:18
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 25-10-2013, 20:51:51
RE: Ogar Wolnego ;) - bartoszek5k - 25-10-2013, 21:11:46
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 25-10-2013, 21:20:02
RE: Ogar Wolnego ;) - Kamilm31 - 25-10-2013, 22:25:17
RE: Ogar Wolnego ;) - gt10r5 - 26-10-2013, 01:23:35
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 26-10-2013, 11:20:08
RE: Ogar Wolnego ;) - blacha99 - 26-10-2013, 12:27:22
RE: Ogar Wolnego ;) - Stasiek - 26-10-2013, 14:10:35
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 26-10-2013, 14:56:01
RE: Ogar Wolnego ;) - blacha99 - 26-10-2013, 15:00:33
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 26-10-2013 15:18:31
RE: Ogar Wolnego ;) - Dawid.xD - 26-10-2013, 15:21:43
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 26-10-2013, 15:25:59
RE: Ogar Wolnego ;) - kokosek - 26-10-2013, 15:27:44
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 26-10-2013, 15:29:31
RE: Ogar Wolnego ;) - kokosek - 26-10-2013, 15:37:02
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 26-10-2013, 15:44:48
RE: Ogar Wolnego ;) - kokosek - 26-10-2013, 15:46:13
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 26-10-2013, 15:49:40
RE: Ogar Wolnego ;) - kokosek - 26-10-2013, 15:52:15
RE: Ogar Wolnego ;) - blacha99 - 26-10-2013, 18:30:17
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 26-10-2013, 19:49:22
RE: Ogar Wolnego ;) - Latos - 27-10-2013, 15:26:53
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 27-10-2013, 18:39:11
RE: Ogar Wolnego ;) - Grelus23 - 27-10-2013, 19:49:20
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 27-10-2013, 21:10:00
RE: Ogar Wolnego ;) - kokosek - 27-10-2013, 22:05:40
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 27-10-2013, 22:23:50
RE: Ogar Wolnego ;) - Grelus23 - 27-10-2013, 23:32:28
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 27-10-2013, 23:37:05
RE: Ogar Wolnego ;) - Winiar 93 - 02-11-2013, 14:51:17
RE: Ogar Wolnego ;) - michal002 - 02-11-2013, 16:21:26
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 02-11-2013, 19:26:13
RE: Ogar Wolnego ;) - MIREK.M2 - 02-11-2013, 19:43:36
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 02-11-2013, 19:46:34
RE: Ogar Wolnego ;) - Winiar 93 - 02-11-2013, 20:16:33
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 02-11-2013, 20:26:17
RE: Ogar Wolnego ;) - xarOn - 02-11-2013, 21:35:26
RE: Ogar Wolnego ;) - stqc - 02-11-2013, 20:30:43
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 02-11-2013, 20:39:26
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 02-11-2013, 21:42:15
RE: Ogar Wolnego ;) - MIREK.M2 - 02-11-2013, 21:51:00
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 02-11-2013, 22:00:23
RE: Ogar Wolnego ;) - xarOn - 02-11-2013, 22:06:57
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 02-11-2013, 22:27:12
RE: Ogar Wolnego ;) - xarOn - 03-11-2013, 14:59:31
RE: Ogar Wolnego ;) - bartoszek5k - 02-11-2013, 23:18:24
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 02-11-2013, 23:28:06
RE: Ogar Wolnego ;) - bartoszek5k - 03-11-2013, 01:15:11
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 03-11-2013, 01:23:49
RE: Ogar Wolnego ;) - bartoszek5k - 03-11-2013, 01:29:50
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 03-11-2013, 01:41:26
RE: Ogar Wolnego ;) - kokosek - 03-11-2013, 01:50:00
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 03-11-2013, 11:02:17
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 03-11-2013, 18:44:49
RE: Ogar Wolnego ;) - xarOn - 03-11-2013, 18:59:06
RE: Ogar Wolnego ;) - Amanssy - 03-11-2013, 19:08:34
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 03-11-2013, 19:56:25
RE: Ogar Wolnego ;) - fosa - 03-11-2013, 19:59:36
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 03-11-2013, 19:59:38
RE: Ogar Wolnego ;) - xarOn - 04-11-2013, 16:26:56
RE: Ogar Wolnego ;) - bartoszek5k - 03-11-2013, 20:32:54
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 04-11-2013, 00:18:35
RE: Ogar Wolnego ;) - LukaszzT1 - 04-11-2013, 16:35:12
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 04-11-2013, 17:49:25
RE: Ogar Wolnego ;) - LukaszzT1 - 09-11-2013, 11:08:09
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 09-11-2013, 13:33:12
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 24-11-2013, 12:59:55
RE: Ogar Wolnego ;) - wolnyyykubaaa - 01-12-2013, 22:56:30


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 10:19:03
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 233
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 109
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 342
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 204
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 249
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 505
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 188
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6347
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19851
Romet Romka - 50-T-1 '82r...
Ostatni post: romek
17-06-2026 20:12:55
» Odpowiedzi: 212
» Wyświetleń: 96720
Dwie jawki Mustang - okaz...
Ostatni post: usertm
17-06-2026 19:53:12
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 429
Plastiki
Ostatni post: Grzeszek
17-06-2026 12:08:19
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 251
Uszczelka pod głowicę
Ostatni post: mr.torwald@gmail.com
17-06-2026 11:02:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 307
Czy stomilki dadzą radę?
Ostatni post: romek
16-06-2026 22:22:06
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 196
Czy do silnika dwusuwoweg...
Ostatni post: Bob_Harley
16-06-2026 15:14:57
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 4469

Reklama