Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Kłejkowy Owad - Komar 2350
Autor Wiadomość
Przemek Niedostępny
Klubowicz
*


Liczba postów: 1,740
Imię: Przemek
Skąd: Bydgoszcz
Pojazd: Romet Chart
Post: #27
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350
Mozesz juz zaczac szukac prostego wahacza :F Malowanie nie jest az takie zle, Jedyne co to ten przedni blotnik bo juz sie sprej konczyl a nie chcialem kupywac kolejnej puszki. Siedzenie mial ladne ale komus sie spodobalo widocznie. Za 10 zl moge Ci odsprzedac pomalowana stopke centrala, ktora miala isc do tego Komara z tym ,ze przy ramie wyrobil sie taki bolec i nie da sie na niej go postawic. Nadspawalbys i bedzie ok.
A, i nie sprzedalem go kilka lat temu tylko w zeszlym roku w pazdzierniku jakos. Mialem go od 2008. Wiekszosc czasu lezal i rdzewial :F Powodzenia w kazdym badz razie.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-08-2013 14:27:07 przez Przemek.)
15-08-2013 14:23:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Quake96 - 13-08-2013, 18:54:27
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - MIREK.M2 - 13-08-2013, 18:57:52
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Quake96 - 13-08-2013, 19:00:23
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - alek736 - 13-08-2013, 19:00:55
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Quake96 - 13-08-2013, 19:02:52
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - kamil97 - 13-08-2013, 19:09:52
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - koi7 - 13-08-2013, 19:40:03
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - MrF4k - 13-08-2013, 19:54:42
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Semmao - 13-08-2013, 20:03:22
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Katsu - 13-08-2013, 20:21:05
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Geimpek - 13-08-2013, 20:30:25
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - MIREK.M2 - 13-08-2013, 21:06:34
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Quake96 - 13-08-2013, 21:21:34
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - alek736 - 13-08-2013, 23:15:52
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Quake96 - 13-08-2013, 23:25:46
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Quake96 - 13-08-2013, 23:46:44
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Taśma - 14-08-2013, 13:59:49
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Stasiek - 14-08-2013, 15:03:48
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Quake96 - 14-08-2013, 18:29:04
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Caro94 - 15-08-2013, 13:55:42
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Przemek - 15-08-2013 14:23:07
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Quake96 - 15-08-2013, 16:19:35
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Taśma - 15-08-2013, 17:40:59
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Quake96 - 15-08-2013, 18:01:17
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Taśma - 15-08-2013, 18:04:25
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Przemek - 15-08-2013, 18:40:46
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Quake96 - 15-08-2013, 20:58:51
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Taśma - 15-08-2013, 21:28:23
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Quake96 - 17-08-2013, 20:45:08
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Taśma - 25-08-2013, 02:37:29
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Błażej - 17-08-2013, 21:00:12
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Quake96 - 17-08-2013, 22:36:46
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Błażej - 17-08-2013, 23:39:34
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Błażej - 18-08-2013, 00:17:52
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Quake96 - 18-08-2013, 00:33:46
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Błażej - 18-08-2013, 00:59:46
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Pompuś - 18-08-2013, 16:13:22
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Quake96 - 18-08-2013, 16:43:59
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Pompuś - 18-08-2013, 16:49:43
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Quake96 - 18-08-2013, 16:55:20
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Pompuś - 18-08-2013, 16:58:21
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Quake96 - 18-08-2013, 17:17:33
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Quake96 - 19-08-2013, 00:49:32
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Quake96 - 19-08-2013, 23:13:11
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Quake96 - 19-08-2013, 23:25:52
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - maly - 19-08-2013, 23:32:00
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Quake96 - 19-08-2013, 23:38:22
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Błażej - 19-08-2013, 23:53:33
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Quake96 - 20-08-2013, 00:13:07
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Błażej - 20-08-2013, 00:30:20
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Quake96 - 24-08-2013, 18:36:57
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Pompuś - 24-08-2013, 19:36:08
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Quake96 - 25-08-2013, 03:14:40
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Taśma - 25-08-2013, 03:35:12
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Błażej - 25-08-2013, 11:59:19
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Quake96 - 21-11-2013, 05:01:20
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Quake96 - 28-01-2014, 05:49:51
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Quake96 - 01-03-2014, 02:02:45


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 17
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 414
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34292
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2935
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 35
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 73
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 209
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5174
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 157
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 418
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 294
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 315
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 633
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 227
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6418

Reklama