Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Kłejkowy Owad - Komar 2350
Autor Wiadomość
Quake96 Offline
Pyr pyr, wrum, wrum :D
Moderatorzy


Liczba postów: 2,793
Imię: Piotr
Skąd: Bydgoszcz
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #25
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350
(14-08-2013 13:59:49)Taśma napisał(a):  Ale tym że na błotnikach prześwituje podkład się nie pochwaliłeś Big Grin
No to teraz ja coś powiem... Malowanie nawet na poziomie kłejka by mu się przydało krejzi
Niech zgadnę, papiery od Ogarów nu "dasz"?

Dziwne, bo ja tego podkładu nie zauważyłem jakoś Tongue Jedyne co trapi błotniki, to brak dodatkowych mocowań przedniego, oraz lekkie pęknięcie tylnego.

Malowanie, czy ja wiem... Fakt, nie jest to zrobione na glanc, ale póki nie ma rdzy i znacznych zniszczeń to niech sobie będzie. Nie mam teraz kasy na zabawy w "lakiernika" Wink

A papierów od Ogara raczej nie będzie. Myślałem nad tym, ale ostatecznie nie wiem... Jak wpadnie jakaś kasa, to poszukam papierów od jakiegokolwiek Rometa z 75 roku, a jak nie to z podobnych lat. Ogarowe kwity to już ostateczna ostateczność...
(14-08-2013 15:03:48)Stasiek napisał(a):  
(14-08-2013 13:59:49)Taśma napisał(a):  Ale tym że na błotnikach prześwituje podkład się nie pochwaliłeś Big Grin
No to teraz ja coś powiem... Malowanie nawet na poziomie kłejka by mu się przydało krejzi
Niech zgadnę, papiery od Ogarów nu "dasz"?
Nie musisz zgadywać bo on to napisał wcześniej :F . A co do komara do bardzo ładny ,Ale chyba jednak trochę przepłacony Smile .

Nie napisałem tego. Napisałem, że będzie zarejestrowany tak samo jak ogary, czyli z nowymi papierami. Źle mnie zrozumiałeś...

I czy przepłaciłem, czy nie, to już wasza opinia. Ja tam byłem przygotowany żeby dać za niego te 290zł, choćby dlatego, że nie jest aż tak "zapuszczony" i wbrew pozorom nie dużo brakuje mu do sprawności. W Bydgoszczy ciężko o coś tańszego, a szczególnie Komara. Owszem można czasem wyrwać taniego Komarka, ale takiego trupa jak ten taśmy :F

- Patrz pan, ale ciśnie tą jawką, no wariat!
- Ale panie, to dopiero drugi bieg się kończy...


"Skończyło się jak Bruce Lee, czy misja w kosmodromach
Nie nagra tego Grundig czy Unitra Diora...."
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-08-2013 18:34:08 przez Quake96.)
14-08-2013 18:29:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Quake96 - 13-08-2013, 18:54:27
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - MIREK.M2 - 13-08-2013, 18:57:52
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Quake96 - 13-08-2013, 19:00:23
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - alek736 - 13-08-2013, 19:00:55
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Quake96 - 13-08-2013, 19:02:52
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - kamil97 - 13-08-2013, 19:09:52
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - koi7 - 13-08-2013, 19:40:03
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - MrF4k - 13-08-2013, 19:54:42
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Semmao - 13-08-2013, 20:03:22
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Katsu - 13-08-2013, 20:21:05
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Geimpek - 13-08-2013, 20:30:25
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - MIREK.M2 - 13-08-2013, 21:06:34
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Quake96 - 13-08-2013, 21:21:34
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - alek736 - 13-08-2013, 23:15:52
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Quake96 - 13-08-2013, 23:25:46
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Quake96 - 13-08-2013, 23:46:44
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Taśma - 14-08-2013, 13:59:49
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Stasiek - 14-08-2013, 15:03:48
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Quake96 - 14-08-2013 18:29:04
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Caro94 - 15-08-2013, 13:55:42
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Przemek - 15-08-2013, 14:23:07
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Quake96 - 15-08-2013, 16:19:35
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Taśma - 15-08-2013, 17:40:59
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Quake96 - 15-08-2013, 18:01:17
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Taśma - 15-08-2013, 18:04:25
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Przemek - 15-08-2013, 18:40:46
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Quake96 - 15-08-2013, 20:58:51
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Taśma - 15-08-2013, 21:28:23
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Quake96 - 17-08-2013, 20:45:08
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Taśma - 25-08-2013, 02:37:29
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Błażej - 17-08-2013, 21:00:12
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Quake96 - 17-08-2013, 22:36:46
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Błażej - 17-08-2013, 23:39:34
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Błażej - 18-08-2013, 00:17:52
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Quake96 - 18-08-2013, 00:33:46
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Błażej - 18-08-2013, 00:59:46
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Pompuś - 18-08-2013, 16:13:22
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Quake96 - 18-08-2013, 16:43:59
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Pompuś - 18-08-2013, 16:49:43
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Quake96 - 18-08-2013, 16:55:20
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Pompuś - 18-08-2013, 16:58:21
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Quake96 - 18-08-2013, 17:17:33
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Quake96 - 19-08-2013, 00:49:32
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Quake96 - 19-08-2013, 23:13:11
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Quake96 - 19-08-2013, 23:25:52
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - maly - 19-08-2013, 23:32:00
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Quake96 - 19-08-2013, 23:38:22
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Błażej - 19-08-2013, 23:53:33
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Quake96 - 20-08-2013, 00:13:07
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Błażej - 20-08-2013, 00:30:20
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Quake96 - 24-08-2013, 18:36:57
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Pompuś - 24-08-2013, 19:36:08
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Quake96 - 25-08-2013, 03:14:40
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Taśma - 25-08-2013, 03:35:12
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Błażej - 25-08-2013, 11:59:19
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Quake96 - 21-11-2013, 05:01:20
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Quake96 - 28-01-2014, 05:49:51
RE: Kłejkowy Owad - Komar 2350 - Quake96 - 01-03-2014, 02:02:45


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Dzisiaj 12:36:40
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 10
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 408
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34290
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2933
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 33
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 71
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 206
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5174
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 155
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 416
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 292
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 312
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 626
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 226
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6389

Reklama