Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Dziewczyna...
Autor Wiadomość
zigu98 Offline
Praktykant
*


Liczba postów: 366
Imię: Grzegorz
Skąd: Okolice Stalowa Wola
Pojazd: Inny
Post: #5
RE: Dziewczyna...
Ale on o tym dobrze wie co do niej czuje... Właśnie jak już wiedziała, zastanawiała się czy chce żebyśmy byli razem, ale pojawił się on. Na spotkanie nie mamy szans najbliżej to za tydzień w poniedziałek, po tym całym jej spotkaniu. Mnie się wydaje że ona nie chce się ze mną spotkać, bo wie że w jakiś sposób mnie skrzywdziła.. Tłumaczy że nie może się spotkać bo ma remonty w domu i musi sprzątać. A mieszkam od niej 2km, 10 minut na piechotę..
Powiedziałem, jej że najlepiej jakbym po feriach zmienił miejsce na którym siedzę w szkole. Ona prosiła żebym tego nie robił, bo sobie nie wyobraża siedzieć z kimś innym, za bardzo się do mnie przyzwyczaiła i przywiązała. Powiedziała że mnie też kocha, ale jak przyjaciela, i że nigdy mnie nie chce stracić..
Pisałem z nią cały dzień wczoraj aż do 3 w nocy dziś.. Próbowałem wszystko wyjaśnić. Napisałem jej kilka słodkich smsów, i napisała na to : "Jak cię tu nie kochać... Uwielbiam to co piszesz".
Zapytałem wprost czy chciała by być z tamtym, ona powiedziała że nie wie tego.
Chce żebym jej pomagał, kiedy będzie mnie potrzebowała. Brat tego gościa co ją "kocha" pisze z nią czasem. I ten gość powiedział temu bratu, "niech spierdala"... Zapytałem ją, jak może po takim czymś coś czuć do niego, ona powiedziała że serce nie sługa...
Staram się o nią bardzo, robiłem dla niej wszystko, ale ona traktuje mnie jak dobrego przyjaciela.. Ja jak się dowiedziałem że ona kocha kogoś innego,to mnie to bardzo zabolało, i cierpię po prostu.. Dziś nie spałem w ogóle, bo myślałem o niej, i o tym co się stało... Napisałem jej że o niej myślę i że ją kocham...Znamy się 8 lat, i nigdy mi nie była obojętna. Ja już nie wiem co robić mam, strasznie cierpię.

"Live to ride
Ride to live
Away of life"


Aktualne pojazdy:
FSO Polonez 1.6 GLI '96

Byłe pojazdy:
Romet Ogar 200 '88
17-02-2013 11:49:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Dziewczyna... - zigu98 - 17-02-2013, 03:54:25
RE: Dziewczyna... - nie_mientki - 17-02-2013, 04:02:29
RE: Dziewczyna... - riley2pl - 17-02-2013, 11:07:03
RE: Dziewczyna... - Rometowiec97 - 17-02-2013, 11:11:53
RE: Dziewczyna... - zigu98 - 17-02-2013 11:49:23
RE: Dziewczyna... - RomEdyta - 17-02-2013, 11:59:44
RE: Dziewczyna... - Norbi96 - 17-02-2013, 14:16:57
RE: Dziewczyna... - Rometowiec97 - 17-02-2013, 12:08:10
RE: Dziewczyna... - szopen45 - 17-02-2013, 12:27:14
RE: Dziewczyna... - nie_mientki - 17-02-2013, 12:35:50
RE: Dziewczyna... - Taśma - 17-02-2013, 12:34:23
RE: Dziewczyna... - Taśma - 17-02-2013, 12:44:56
RE: Dziewczyna... - zigu98 - 17-02-2013, 12:50:01
RE: Dziewczyna... - fanfso - 17-02-2013, 14:44:16
RE: Dziewczyna... - RomEdyta - 17-02-2013, 21:11:02
RE: Dziewczyna... - nie_mientki - 17-02-2013, 21:12:10
RE: Dziewczyna... - fanfso - 17-02-2013, 21:19:14
RE: Dziewczyna... - RomEdyta - 17-02-2013, 21:22:23
RE: Dziewczyna... - fanfso - 17-02-2013, 21:24:01
RE: Dziewczyna... - nie_mientki - 17-02-2013, 21:26:21
RE: Dziewczyna... - fanfso - 17-02-2013, 21:27:32
RE: Dziewczyna... - Sołtys - 17-02-2013, 21:28:53
RE: Dziewczyna... - nie_mientki - 17-02-2013, 21:31:27
RE: Dziewczyna... - arasszymaras - 17-02-2013, 21:32:07
RE: Dziewczyna... - LukaszzT1 - 17-02-2013, 21:32:38
RE: Dziewczyna... - Sołtys - 17-02-2013, 21:34:16
RE: Dziewczyna... - fanfso - 17-02-2013, 21:35:25
RE: Dziewczyna... - S r Ł o A m W e E t K - 17-02-2013, 21:36:08
RE: Dziewczyna... - Sołtys - 17-02-2013, 21:36:40
RE: Dziewczyna... - LukaszzT1 - 17-02-2013, 21:38:43
RE: Dziewczyna... - nie_mientki - 17-02-2013, 21:39:42
RE: Dziewczyna... - Sołtys - 17-02-2013, 21:42:02
RE: Dziewczyna... - fanfso - 17-02-2013, 21:42:21
RE: Dziewczyna... - LukaszzT1 - 17-02-2013, 21:43:22
RE: Dziewczyna... - fanfso - 17-02-2013, 21:56:25
RE: Dziewczyna... - LukaszzT1 - 17-02-2013, 21:59:57
RE: Dziewczyna... - fanfso - 17-02-2013, 22:12:19
RE: Dziewczyna... - LukaszzT1 - 17-02-2013, 22:18:18
RE: Dziewczyna... - zigu98 - 18-02-2013, 09:33:06
RE: Dziewczyna... - nie_mientki - 18-02-2013, 10:13:22
RE: Dziewczyna... - zigu98 - 18-02-2013, 10:45:42
RE: Dziewczyna... - Marwerick - 19-02-2013, 00:44:24


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 293
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3077
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 772
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 161
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 540
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 597
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34637
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 92
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 152
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 430
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5217
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 185
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 381
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 391
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 804

Reklama