Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Dziewczyna...
Autor Wiadomość
zigu98 Offline
Praktykant
*


Liczba postów: 366
Imię: Grzegorz
Skąd: Okolice Stalowa Wola
Pojazd: Inny
Post: #1
Dziewczyna...
Siemka Panowie..
Mam problem z dziewczyną. Jest ona w moim wieku, chodzimy razem do klasy a nawet siedzimy razem. Jesteśmy przyjaciółmi od bardzo dawna. Lecz jakis czas temu, prawie od początku roku szkolnego zaczęło między nami coś iskrzyć. Był pierwszy niewinny buziak, przytulanie... Potem siedzenie razem na przerwie przytulonymi do siebie, pisanie do rana. Ale razem nie bylismy, do nie wiedziala co do mnie czuje. Aż coś sie zaczeło nie dawno psuć, aż w końcu miała dać odpowiedź ostateczną, czy coś z tym robimy czy nie. No i wczoraj napisała, że chce być przyjaciółką tylko, bo nie rozwiązała swoich problemów.. Okazało się że wróciła do przjaźni z byłym. Dla mnie z Nim zerwała podobno. Okazało się również że kochała mnie tylko jak przyjaciela i nic więcej. A jego przez cały czas kochała i kocha. On napisał do niej w walentynki że ją kocha. A ja w walentynki nic, bo była obrażona, i nie chciała mnie słuchać. On jest od niej 2 lata starszy i mieszka trochę dalej. Co robić? Ja ją strasznie kocham...
Dalsza część, bo piszę z telefonu, a komp się zepsuł. Mam limit znaków i dlatego tak.
Ona ma się z nim spotkać w niedziele przyszłą i porozmawiać poważnie. Widać że chce się bardzo przyjaźnić, bo mówi o tym i nie da mi odejść. Co mam robić? Odpuścić czy walczyć dalej.. Może coś zmienić się da przez ten tydzień? Ja ją bardzo kocham, ale chyba już straciłem... Piszę o tej godzinie bo nie mogę spać, cały czas o niej myślę.. Pomocy bo nie wiem co mam robić, sam sobie już nie daję rady.




Jeśli się da to proszę, Administratorów, alobo Moderatorów o połączenie tych dwóch postów.

"Live to ride
Ride to live
Away of life"


Aktualne pojazdy:
FSO Polonez 1.6 GLI '96

Byłe pojazdy:
Romet Ogar 200 '88
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-02-2013 04:01:09 przez zigu98.)
17-02-2013 03:54:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Dziewczyna... - zigu98 - 17-02-2013 03:54:25
RE: Dziewczyna... - nie_mientki - 17-02-2013, 04:02:29
RE: Dziewczyna... - riley2pl - 17-02-2013, 11:07:03
RE: Dziewczyna... - Rometowiec97 - 17-02-2013, 11:11:53
RE: Dziewczyna... - zigu98 - 17-02-2013, 11:49:23
RE: Dziewczyna... - RomEdyta - 17-02-2013, 11:59:44
RE: Dziewczyna... - Norbi96 - 17-02-2013, 14:16:57
RE: Dziewczyna... - Rometowiec97 - 17-02-2013, 12:08:10
RE: Dziewczyna... - szopen45 - 17-02-2013, 12:27:14
RE: Dziewczyna... - nie_mientki - 17-02-2013, 12:35:50
RE: Dziewczyna... - Taśma - 17-02-2013, 12:34:23
RE: Dziewczyna... - Taśma - 17-02-2013, 12:44:56
RE: Dziewczyna... - zigu98 - 17-02-2013, 12:50:01
RE: Dziewczyna... - fanfso - 17-02-2013, 14:44:16
RE: Dziewczyna... - RomEdyta - 17-02-2013, 21:11:02
RE: Dziewczyna... - nie_mientki - 17-02-2013, 21:12:10
RE: Dziewczyna... - fanfso - 17-02-2013, 21:19:14
RE: Dziewczyna... - RomEdyta - 17-02-2013, 21:22:23
RE: Dziewczyna... - fanfso - 17-02-2013, 21:24:01
RE: Dziewczyna... - nie_mientki - 17-02-2013, 21:26:21
RE: Dziewczyna... - fanfso - 17-02-2013, 21:27:32
RE: Dziewczyna... - Sołtys - 17-02-2013, 21:28:53
RE: Dziewczyna... - nie_mientki - 17-02-2013, 21:31:27
RE: Dziewczyna... - arasszymaras - 17-02-2013, 21:32:07
RE: Dziewczyna... - LukaszzT1 - 17-02-2013, 21:32:38
RE: Dziewczyna... - Sołtys - 17-02-2013, 21:34:16
RE: Dziewczyna... - fanfso - 17-02-2013, 21:35:25
RE: Dziewczyna... - S r Ł o A m W e E t K - 17-02-2013, 21:36:08
RE: Dziewczyna... - Sołtys - 17-02-2013, 21:36:40
RE: Dziewczyna... - LukaszzT1 - 17-02-2013, 21:38:43
RE: Dziewczyna... - nie_mientki - 17-02-2013, 21:39:42
RE: Dziewczyna... - Sołtys - 17-02-2013, 21:42:02
RE: Dziewczyna... - fanfso - 17-02-2013, 21:42:21
RE: Dziewczyna... - LukaszzT1 - 17-02-2013, 21:43:22
RE: Dziewczyna... - fanfso - 17-02-2013, 21:56:25
RE: Dziewczyna... - LukaszzT1 - 17-02-2013, 21:59:57
RE: Dziewczyna... - fanfso - 17-02-2013, 22:12:19
RE: Dziewczyna... - LukaszzT1 - 17-02-2013, 22:18:18
RE: Dziewczyna... - zigu98 - 18-02-2013, 09:33:06
RE: Dziewczyna... - nie_mientki - 18-02-2013, 10:13:22
RE: Dziewczyna... - zigu98 - 18-02-2013, 10:45:42
RE: Dziewczyna... - Marwerick - 19-02-2013, 00:44:24


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 293
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3077
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 772
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 161
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 540
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 597
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34637
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 92
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 152
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 430
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5217
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 185
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 381
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 391
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 804

Reklama