Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Buty Converse Chuck Taylor All Star - Polecacie?
Autor Wiadomość
bartix4 Offline
Romeciarz
*


Liczba postów: 254
Imię: Bartek
Skąd: Gaszyn/Wieluń
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #46
RE: Buty Converse Chuck Taylor All Star - Polecacie?
(17-11-2012 11:14:30)Irek napisał(a):  Ja nie używam kosmetyków i jakoś żyje
(17-11-2012 02:04:32)Latos napisał(a):  a nie jakieś rureczki, dżinsy rozdzierane w fabryce, conversy i bluzy z podobizną biebera na środku.

Święte słowa, takich typków mało jest ale co gorsza już pojawiają sie w podstawówkach...
Nic nie poradzisz... Takie czasy !

http://imageshack.us/photo/my-images/12/ssskwp.jpg/

http://www.youtube.com/watch?v=G_otQ8PA1...re=related

http://imageshack.us/f/51/wodairomet.jpg/



http://kothejter.pl
17-11-2012 11:23:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
skuter007 Offline
Uczeń
*


Liczba postów: 326
Imię: Patryk
Skąd: Leszno/Przemyśl
Pojazd: Inny
Post: #47
RE: Buty Converse Chuck Taylor All Star - Polecacie?
Ja mam gdzieś co ludzie o mnie mówią, mogą mnie nazwać pedałem, ale ten pedał wyrwie każdą dziewczynę. Mi się te Conversy nigdy nie widziały, ja mam Nike Topcourt, jakieś trampki z Adidasa, mam też buty trekkingowe Salewa MS MTN Trainer kupione po taniości i trochę by mi zleciało żeby wymieniać, bo wszystkie buty mi długo trzymają, przykładowo pierwsze dwie pary butów co wymieniłem mają ponad rok. Mam też Adidas F50 z pierwszej serii i Adidas Predator X czy jakoś tak i te buty mam już ponad dwa lata, a katuję je na hali i orliku.
17-11-2012 11:27:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
lada97 Offline
Romet Fan :D
*


Liczba postów: 607
Imię: Marcin
Skąd: Pieniężno
Pojazd: Inny Romet
Post: #48
RE: Buty Converse Chuck Taylor All Star - Polecacie?
Ja na szczęście jestem jeszcze z tego rocznika co dobre męskie buty były rozpoznawane po tym że nie były różowe i były wygodne, a teraz? Trochę pedalskie to jest ja ogólnie nie lubię takich ludzi co się jakoś podobnie do dziewczyn ubierają bo po prostu niszczą imię chłopaków... Do innych nic nie mam co np. ubierają się ciemniej lub chodzą w glanach albo w taktycznych butach.
17-11-2012 11:31:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
skuter007 Offline
Uczeń
*


Liczba postów: 326
Imię: Patryk
Skąd: Leszno/Przemyśl
Pojazd: Inny
Post: #49
RE: Buty Converse Chuck Taylor All Star - Polecacie?
Skoro tak jest twoja logika to ja mając Nike Mercurial Victory III w kolorze mango (o korki mi chodzi), grając na boisku i zakładając siatki pomocnikom i obrońcom jestem piłkarzem pedałem?
17-11-2012 11:43:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Romet_Pegaz Offline
Maniak polskich samochodów
*


Liczba postów: 225
Imię: Wiktor
Skąd: Łódź
Pojazd: Romet Pegaz
Post: #50
RE: Buty Converse Chuck Taylor All Star - Polecacie?
Nie, ale ma pedalskie buty :F

Pamiętaj Romeciarzu młody,
że Romet nigdy nie będzie jeździł tak szybko jak samochody,
i nie ma co go piłować,
bo można tego później żałować

Mój 16-calowy potwór!
17-11-2012 12:36:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Semmao Offline
Podszeptywacz
Moderatorzy


Liczba postów: 4,469
Imię: Tom
Skąd: Elbląg - Gorzów
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #51
RE: Buty Converse Chuck Taylor All Star - Polecacie?
(17-11-2012 11:27:41)skuter007 napisał(a):  Ja mam gdzieś co ludzie o mnie mówią, mogą mnie nazwać pedałem, ale ten pedał wyrwie każdą dziewczynę.

Każdą "dziewczynę". Bo dziewczyny to się nie wyrwie na rurki, konwersy, koszulkę z koniem, okulary bez szkieł i żel... Tongue

I nie porównuje się sprzętu sportowego, w którym się króluje na Orlikach do tego w którym co dzień po szkole się łazi... Tongue


Quake96 - 18-06-2013 22:49 -Cóż chciałeś Rometa to musisz się liczyć z wydatkami

kamil97 - 22-10-2014 10:02 -Ano ,,Chciales rysia, musisz się liczyć z wydatkami" Tongue

jurek_j - 25-04-2016 19:28 -chciałeś rometa, musisz się liczyć z problemami
17-11-2012 12:55:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
naveintre Offline
Praktykant
*


Liczba postów: 478
Imię: Michał
Skąd: Stalowa Wola
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #52
RE: Buty Converse Chuck Taylor All Star - Polecacie?
Takie nie używanie kosmetyków to już bez przesady... To ,ze czuć cię z 10m też dobre nie jest. Chcesz te conversy? to sobie kup. Wygode zapewniają jak każde inne trampki z bazaru za 30zeta. Sprawa wyglądu to juz twoja sprawa. Też twierdze ,ze te buty są pedalskie i ogólnie jest teraz moda na takie robienie z siebie ciot w śród chłopaków. Dbać o wygląd można i to nic złego tylko czy koneiczne do tego jest robienie z siebie pedałka?
17-11-2012 12:56:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Sołtys Offline
Ja tu tylko sprzątam...
*


Liczba postów: 1,557
Imię: Bartek
Skąd: Sokołów Małopolski
Pojazd: Inny Romet
Post: #53
RE: Buty Converse Chuck Taylor All Star - Polecacie?
No panowie, ja chciałem się tylko spytać, czy Conversy są dobre... a tu 3 strony czystego hate'ingu? Smile

facebook.com/oldromet - Zapraszam!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-11-2012 12:57:58 przez Sołtys.)
17-11-2012 12:57:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
lada97 Offline
Romet Fan :D
*


Liczba postów: 607
Imię: Marcin
Skąd: Pieniężno
Pojazd: Inny Romet
Post: #54
RE: Buty Converse Chuck Taylor All Star - Polecacie?
skuter007 A graj sb w czym chcesz byle ci było wygodnie i sb nic nie poobdzierał przez buty.
17-11-2012 13:49:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Semmao Offline
Podszeptywacz
Moderatorzy


Liczba postów: 4,469
Imię: Tom
Skąd: Elbląg - Gorzów
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #55
RE: Buty Converse Chuck Taylor All Star - Polecacie?
(17-11-2012 12:57:46)Sołtys napisał(a):  No panowie, ja chciałem się tylko spytać, czy Conversy są dobre... a tu 3 strony czystego hate'ingu? Smile

no to masz swoją odpowiedź...


Quake96 - 18-06-2013 22:49 -Cóż chciałeś Rometa to musisz się liczyć z wydatkami

kamil97 - 22-10-2014 10:02 -Ano ,,Chciales rysia, musisz się liczyć z wydatkami" Tongue

jurek_j - 25-04-2016 19:28 -chciałeś rometa, musisz się liczyć z problemami
17-11-2012 15:05:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Taśma Offline
Pro
*
Lady


Liczba postów: 3,975
Imię: Mikołaj
Skąd: 1.7km od biurowca
Pojazd: Inny
Post: #56
RE: Buty Converse Chuck Taylor All Star - Polecacie?
(17-11-2012 11:31:44)lada97 napisał(a):  Ja na szczęście jestem jeszcze z tego rocznika co dobre męskie buty były rozpoznawane po tym że nie były różowe i były wygodne, a teraz? Trochę pedalskie to jest ja ogólnie nie lubię takich ludzi co się jakoś podobnie do dziewczyn ubierają bo po prostu niszczą imię chłopaków... Do innych nic nie mam co np. ubierają się ciemniej lub chodzą w glanach albo w taktycznych butach.

Chyba od 3 lat w mieście nie byłeś -.-
Ty jesteś z tego rocznika który ma skarpety na głowach, grzyweczki, rureczki, torbeczki i trampaje za 300zł i w ogóle słitaśnie <33 :****


Sołtys miałem Conversy i jakoś zadowolony nie byłem, to tak jakbys kupił w CeCeCe czy Dajszmanie tak samo "wygodne" podeszwa grubości paznokcia może dwóch.

Cytat:Bo życie jest za krótkie, aby czekać na iskrę i dwa obroty wału.
17-11-2012 15:32:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
skuter007 Offline
Uczeń
*


Liczba postów: 326
Imię: Patryk
Skąd: Leszno/Przemyśl
Pojazd: Inny
Post: #57
RE: Buty Converse Chuck Taylor All Star - Polecacie?
Tomek wystarczy że się potrafi rozśmieszyć dziewczynę, dobrze się ubrać ( w moim przypadku jak zwykle koszule, zwykłe jeansy a nie jakieś rurki i białe Nike Topcourt), no i wiadomo że dziewczyna nie poleci na gościa którego czuć na całym mieścieWink
17-11-2012 16:18:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Semmao Offline
Podszeptywacz
Moderatorzy


Liczba postów: 4,469
Imię: Tom
Skąd: Elbląg - Gorzów
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #58
RE: Buty Converse Chuck Taylor All Star - Polecacie?
(17-11-2012 16:18:36)skuter007 napisał(a):  Tomek wystarczy że się potrafi rozśmieszyć dziewczynę, dobrze się ubrać ( w moim przypadku jak zwykle koszule, zwykłe jeansy a nie jakieś rurki i białe Nike Topcourt), no i wiadomo że dziewczyna nie poleci na gościa którego czuć na całym mieścieWink

Jeżeli wyrywasz dziewczyny na to co masz na sobie, a nie w sobie - to Ci gratuluję. look:

Dla mnie sweterek to sweterek, buty to albo kapcie, trampki, adidasy - jak facet zna dokładny model bucika który nosi do szkoły to coś z nim jest nie tak... można znać model i markę samochodu, nie wiem komórki... ale ubrań? Koszulka to koszulka i koniec. Jak wybieracie w sklepie GACIE to też patrzycie czy są w paski, kropki czy mikołaje? Co za różnica na czym kleksa robicie? Przecież i tak to jest pod spodniami... jak czytam te niektóre teksty to zaczynam wierzyć, że homoseksualizm jest coraz powszechniejszym zjawiskiem, bo zachowujecie się jak geje z którymi pracowałem w NL co jak wchodzą do jednego sklepu to znają wszystkie marki modele i przymierzają wszystko zeby zobaczyć czy pasuje i co do czego... Kremik pod oczy, pod paszki i na brzuszek też kupujecie? Kosmetyki dla PRAWDZIWEGO faceta to żel do kąpieli i pasta do zębów. Smile hehehe facet ma być uosobnieniem męskości, a nie zniewieściałym dziwolągiem, który płacze w dajśmanie bo nie ma 'konwersów' w jego rozmiarze... ja pier***... Tongue


Quake96 - 18-06-2013 22:49 -Cóż chciałeś Rometa to musisz się liczyć z wydatkami

kamil97 - 22-10-2014 10:02 -Ano ,,Chciales rysia, musisz się liczyć z wydatkami" Tongue

jurek_j - 25-04-2016 19:28 -chciałeś rometa, musisz się liczyć z problemami
17-11-2012 17:04:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 1 osoba postawiła piwo Semmao za ten post.
Romet_Pegaz Offline
Maniak polskich samochodów
*


Liczba postów: 225
Imię: Wiktor
Skąd: Łódź
Pojazd: Romet Pegaz
Post: #59
RE: Buty Converse Chuck Taylor All Star - Polecacie?
Dobrze, że przynajmniej na tym forum są jeszcze jacyś normalni ludzie, bo w mojej szkole to czasami na prawdę ciężko wytrzymać psychicznie. Lans, vans i covers. Na szczęście jest jeden kolega z którym można porozmawiać o samochodach. A tak w ogóle to jak facet może się ubrać w rurki ?! Jak by kogoś takiego zobazcyli na moim osiedlu to zaraz dostałby wpie*dol.

Pamiętaj Romeciarzu młody,
że Romet nigdy nie będzie jeździł tak szybko jak samochody,
i nie ma co go piłować,
bo można tego później żałować

Mój 16-calowy potwór!
17-11-2012 17:13:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 1 osoba postawiła piwo Romet_Pegaz za ten post.
naveintre Offline
Praktykant
*


Liczba postów: 478
Imię: Michał
Skąd: Stalowa Wola
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #60
RE: Buty Converse Chuck Taylor All Star - Polecacie?
Cytat:Dla mnie sweterek to sweterek, buty to albo kapcie, trampki, adidasy - jak facet zna dokładny model bucika który nosi do szkoły to coś z nim jest nie tak... można znać model i markę samochodu, nie wiem komórki... ale ubrań? Koszulka to koszulka i koniec. Jak wybieracie w sklepie GACIE to też patrzycie czy są w paski, kropki czy mikołaje? Co za różnica na czym kleksa robicie? Przecież i tak to jest pod spodniami... jak czytam te niektóre teksty to zaczynam wierzyć, że homoseksualizm jest coraz powszechniejszym zjawiskiem, bo zachowujecie się jak geje z którymi pracowałem w NL co jak wchodzą do jednego sklepu to znają wszystkie marki modele i przymierzają wszystko zeby zobaczyć czy pasuje i co do czego... Kremik pod oczy, pod paszki i na brzuszek też kupujecie? Kosmetyki dla PRAWDZIWEGO faceta to żel do kąpieli i pasta do zębów. hehehe facet ma być uosobnieniem męskości, a nie zniewieściałym dziwolągiem, który płacze w dajśmanie bo nie ma 'konwersów' w jego rozmiarze... ja pier***...
Ja patrze! Bo nie chciał by ,zeby mi różowe majty ze spodni wystawały... Z tą pasta do zębów już bez przesady... Dezodorant jeszcze nikomu nie zaszkodził
17-11-2012 17:33:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Forum by Tomasso94 2010 - 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
POMÓŻ W UTRZYMANIU FORUM!

Zaloguj do Poczty
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Jubilacik
Ostatni post: zaz
Dzisiaj 17:19:12
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 18
Gaźnik k60b
Ostatni post: łogór 200
Dzisiaj 16:34:54
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 54
Moc silnika 023
Ostatni post: Spaceman164
Dzisiaj 15:02:10
» Odpowiedzi: 13
» Wyświetleń: 579
Romet Zenit z 1989 roku
Ostatni post: zaz
Dzisiaj 14:39:09
» Odpowiedzi: 35
» Wyświetleń: 12735
Romet Jubilat 2 z 1987 ro...
Ostatni post: zaz
Dzisiaj 14:34:30
» Odpowiedzi: 44
» Wyświetleń: 32606
Romet Wigry Universal z 1...
Ostatni post: zaz
Dzisiaj 14:23:55
» Odpowiedzi: 10
» Wyświetleń: 15494
WSK 125 składanie silnika
Ostatni post: łogór 200
Dzisiaj 10:20:43
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 54
Co to za rower?
Ostatni post: zaginiony770
Dzisiaj 01:54:45
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 132
Romet chart jaki kod/nume...
Ostatni post: cyfra+
Dzisiaj 00:55:05
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 35
Romet ogar 205 nie zapala...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:09:29
» Odpowiedzi: 21
» Wyświetleń: 516
Czy to jest cylinder itd ...
Ostatni post: Wodnik
Wczoraj 19:45:36
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 1224
Ogar 200 regulacja sprzęg...
Ostatni post: darkowski
Wczoraj 17:29:32
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 81
Stajnia Bola
Ostatni post: NoSeLatamTrochu
Wczoraj 14:29:52
» Odpowiedzi: 31
» Wyświetleń: 4526
Wycena - Romet Ogar 205
Ostatni post: wkzarci
Wczoraj 12:17:05
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 139
szablon napisu do Romet P...
Ostatni post: zbyszek61
Wczoraj 10:14:34
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 606

Reklama