| 
	
	 
		
	 
	
	
	
		
			| 
				
				 
					Polski Fiat 125p 80r
				 
			 | 
		 
		
			| Autor | 
			Wiadomość | 
		 
		
	 
	
		
		
		
	
		
		lukasz247___ 
 
 
		
			Król leśnych bezdroży :) 
			  
			
			
  
 
			
Liczba postów: 1,352 
Imię: Łukasz 
Skąd: Jastrzębie/Łukowica 
Pojazd: Romet Chart 
	
		
	 | 
	
		
 | 
 
	| 27-08-2012 11:30:23 | 
	
		
	 | 
 
	
	
		   
		 
		
	 | 
 
 
	
		
		szprychafso 
 
 
		
			Nowy 
			  
			
			
  
 
			
Liczba postów: 7 
Imię: Łukasz 
Skąd: Toruń 
Pojazd: Romet 100 
	
		
	 | 
	
		
			
RE: Polski Fiat 125p 80r 
			 
			
				TORNADO
w Toruniu organizujemy co jakiś czas tzw. "Toruńskie Klasyki Nocą" czasami trochę potrafi nas się zebrać i to dosyć ciekawych aut, zapraszamy każdego, polonez miło widziany   
Semmao
z auli przenieśliśmy się na parking Castoramy więcej info  http://www.jazdamiejska.pl/fotoreportaze...12,61.html 
więc czasami możesz wpaść   
kw112
kołuj lawetę i ratuj, zawsze warto, nawet mieć go u siebie schowanego i zbierać przez lata pieniądze na renowacje   
mlodyfso
widziałeś i wiesz, że jeszcze jest do ogarnięcia trochę, żeby był naprawdę idealny, ale wszystko w swoim czasie    on ma u mnie dożywocie, za dużo mnie to nerwów i wszystkiego kosztowało, a teraz oddaje tyle satysfakcji i radości, że pozbywać się go to by był najgorszy błąd w życiu, nawet o tym nie myślę, uwielbiam go   tak fotki z tego właśnie piątku, zresztą widziałeś ile paparazzi się zebrało i wiary jak podjechaliśmy z Marasa Zastava    Pewnie, że tu zawitałem, cały czas przeglądałem forum, dowiadywałem się różnych ciekawych rzeczy, aż zawitałem, na zimę chcę ruszyć z Rometem    nie myślałem, że masz tyle Rometów, dlatego nie pytałem co może z moim być   
glaserpl
o pieniądzach w takim przypadku się nie mówi, tu się mówi o satysfakcji jaką dało przywrócenie Fiacika do pełnej kondycji, ale jak chcesz robić coś takiego, to powiem Ci, wydaje się że za grosze idzie to zrobić, ale tylko się wydaje, kupiłem go dwa lata temu za 1tyś zł, a wydałem hmmm z ponad 10x tyle, a jest jeszcze trochę do porobienia.
 
dziękuje wszystkim za miłe opinie, opłaca się ratować takie pojazdy i nie chodzi tu czy jest to DF, polonez, komarek czy WSK, każdemu z nich należy się szacunek, "bo to nasza motoryzacyjna historia"   
			 
			
			
			
		 |  
	 
 | 
 
	| 27-08-2012 16:39:25 | 
	
		
	 | 
 
	
	
		   
		 
		
	 | 
 
 
	 
	
	
		
	 
	
		
  
	 
	 
	
	
	
	 
	
 
  
	
		
		
	 
	 
	
 
Użytkownicy przeglądający ten wątek:     1 gości
 
	
 
			
			
 | 
 
  
  
 
 
 
      |