Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
OGAR 200 wprost od Feiro
Autor Wiadomość
Feiro Offline
Typ Homemade
*


Liczba postów: 516
Imię: Martin
Skąd: Okolice Tarnowskich Gór
Pojazd: Romet Pony
Post: #20
RE: OGAR 200 wprost od Feiro
(12-08-2012 12:49:25)michax napisał(a):  Kup sobie org cylek i daj do szlifu a nie kupuj tych chińskich badziewi Wink

Spokojnie, tych pseudo oryginałów z allegro nawet za 10zł bym nie wziął.
Co fakt to fakt to 19" kółko z tyłu troszkę straszy, ale za to v-max w górę Big Grin Kiedyś na pewno będzie oryginał, ale na razie ważniejsze rzeczy są do roboty.

O 14 jadę do kolegi ponieważ mówił że ma coś taili do tego silnika więc na pewno coś wybiorę, pewne jest to że biorę od niego króciec.

Kolorek będę zmieniał ponieważ ten do mnie jakoś nie przemawia a poza tym:

Feiro robi raz a porządnie

Tutaj nie ma fuszerki. Skoro kupiłem sobie motorower dla siebie to będzie on rozłozony, malowany i odnawiany przeze mnie tak abym był pewny tego na czym jeżdżę.

Ref:.
To jest moje miasto. (haha)
Podaj swoje hasło. (haha)
Rozsuńcie się samochody. (haha)
Oddajcie cześć OGAROWI. (haha)
Nastała nowa dynastia. (haha)
Zrodziła się nowa kasta (haha)
ROMET OGAR i basta ! (haha)
Nowy król tego miasta!
12-08-2012 13:29:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 11-08-2012, 17:48:52
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Norbi96 - 11-08-2012, 18:00:37
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Przemi998 - 11-08-2012, 18:03:15
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - mati123307 - 11-08-2012, 18:09:12
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - bravo16v - 11-08-2012, 18:09:43
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Marvin2010 - 11-08-2012, 18:13:18
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - glaserpl - 11-08-2012, 18:18:46
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - kedzik28 - 11-08-2012, 18:31:24
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - MrF4k - 11-08-2012, 20:45:31
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 11-08-2012, 21:13:13
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - kadetmen - 11-08-2012, 21:16:33
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 11-08-2012, 21:18:36
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - kadetmen - 11-08-2012, 21:19:32
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Błażej - 11-08-2012, 21:45:40
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - LukaszzT1 - 11-08-2012, 22:19:55
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - SapeK - 11-08-2012, 23:59:54
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Dawid5166 - 12-08-2012, 00:10:43
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - michax - 12-08-2012, 12:49:25
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 12-08-2012 13:29:24
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Błażej - 12-08-2012, 14:13:48
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 13-08-2012, 13:33:31
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 14-08-2012, 00:37:32
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - michax - 14-08-2012, 08:27:30
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Rudy102 - 14-08-2012, 18:21:17
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - bartek66977 - 14-08-2012, 18:23:12
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 16-08-2012, 01:27:55
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Błażej - 16-08-2012, 01:48:38
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 17-08-2012, 23:39:24
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - fanfso - 23-08-2012, 22:56:16
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 23-08-2012, 23:02:42
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - fanfso - 23-08-2012, 23:20:53
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 08-09-2012, 00:16:50
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Marwerick - 08-09-2012, 00:29:15
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - szymon703 - 08-09-2012, 08:26:13
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - michax - 08-09-2012, 10:11:44
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Rudy102 - 08-09-2012, 11:48:58
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 09-09-2012, 00:55:35
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - kadetmen - 09-09-2012, 01:04:43
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 06-10-2012, 22:42:52
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 13-10-2012, 00:16:52
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - bartek66977 - 13-10-2012, 00:55:06
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 13-10-2012, 21:22:32
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Damian1236 - 18-10-2012, 19:09:02
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Simon - 18-10-2012, 19:32:39
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 18-10-2012, 19:43:07
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 21-11-2012, 19:28:33
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 22-11-2012, 19:45:46
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Irek - 22-11-2012, 19:52:39
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 22-11-2012, 19:58:56
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - mat69a - 23-11-2012, 00:19:57
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 01-12-2012, 21:07:55
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - LukaszzT1 - 02-12-2012, 11:43:59
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Valdi - 02-12-2012, 20:49:36
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - alek736 - 02-12-2012, 21:01:17
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 02-12-2012, 23:53:45
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 16-01-2013, 21:19:14
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 17-01-2013, 21:37:38
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - dada602 - 17-01-2013, 22:04:46
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 17-01-2013, 22:17:09
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Przemi998 - 17-01-2013, 22:22:33
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Kolo4x4 - 17-01-2013, 22:44:03
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - dada602 - 18-01-2013, 21:51:03
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 18-01-2013, 22:57:57
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Barto5050 - 18-01-2013, 23:10:00
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 18-01-2013, 23:24:25
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - olo09 - 30-01-2013, 20:20:42
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 30-01-2013, 20:28:42
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Simon - 30-01-2013, 21:30:49
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - kondzio310 - 30-01-2013, 22:33:24
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - MateuszR - 31-01-2013, 12:05:01
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Grelus23 - 31-01-2013, 14:39:22
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 01-02-2013, 18:05:50
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - sebon30 - 01-02-2013, 19:04:07
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - kondzio310 - 01-02-2013, 19:25:03
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 01-02-2013, 23:23:36
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - sebon30 - 01-02-2013, 23:46:09
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 02-02-2013, 00:05:43
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Błażej - 02-02-2013, 01:03:31
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 02-02-2013, 11:16:52
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 06-02-2013, 00:52:55
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Błażej - 06-02-2013, 01:09:03
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 06-02-2013, 01:34:31
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - sebon30 - 06-02-2013, 12:28:17
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Błażej - 06-02-2013, 17:12:46
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - LukaszzT1 - 07-02-2013, 16:21:18
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - bartek66977 - 07-02-2013, 17:49:05
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 07-02-2013, 18:46:30
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - sebon30 - 07-02-2013, 20:04:51
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 11-02-2013, 19:31:40
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - kondzio310 - 11-02-2013, 20:32:54
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 12-02-2013, 01:34:59
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - michax - 12-02-2013, 10:21:09
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - marek0398 - 12-02-2013, 10:53:51
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 22-04-2013, 22:34:37
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - olo09 - 22-04-2013, 22:53:17
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Quake96 - 22-04-2013, 22:56:02
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - sebon30 - 22-04-2013, 23:29:50
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 24-08-2013, 15:30:31
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - alek736 - 24-08-2013, 15:37:36
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - kondzio310 - 24-08-2013, 23:44:33
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Barto5050 - 25-08-2013, 00:00:14
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 25-08-2013, 02:15:04
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - kondzio310 - 25-08-2013, 10:43:11
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 25-08-2013, 11:33:06
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - kondzio310 - 25-08-2013, 13:33:38
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 25-08-2013, 14:30:17
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 21-08-2014, 19:10:02
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Barto5050 - 21-08-2014, 19:27:14
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 21-08-2014, 19:47:41
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - olo09 - 21-08-2014, 19:58:16
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 26-08-2014, 14:48:40
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 23-11-2014, 21:35:50
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Marwerick - 23-11-2014, 22:09:03
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Quake96 - 23-11-2014, 22:09:57
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Feiro - 23-11-2014, 22:18:57
RE: OGAR 200 wprost od Feiro - Quake96 - 23-11-2014, 22:29:22


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Dzisiaj 12:36:40
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 7
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 408
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34290
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2933
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 33
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 70
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 206
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5174
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 155
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 416
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 292
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 312
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 623
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 226
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6389

Reklama