Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eksploatacja Ogara 200
Autor Wiadomość
Bob_Harley Offline
Technik
*


Liczba postów: 704
Imię: Bob
Skąd: Świętokrzyskie
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #62
RE: Eksploatacja Ogara 200
Chciałem jeszcze Was o coś zapytać nie robiąc kolejnego tematu. Mianowicie, czy to możliwe że cylinder do jafki wspołczesnej produkcji jest tak źle zrobiony że nie osiaga sie przez to mocy takiej jak nalezy? Pytam poniewaz dzis zalozylem, do silnika zlozonego od zera przez siebie, cylinder na 90% oryginalny czechoslowacki (ani nie szlifowany ani nie nowy, nawet kawalek tulei jest odłupany) do tego tlok rowniez jakby ze szrotu, a mimo to da sie rozpedzic na 3cim biegu do 50kph po wsi, co na tym nowym cylindrze wspolczesnym bylo niemozliwe bo po wbiciu trojki po prostu mulił i nie dalo sie nawet osiagnac 40kph
26-09-2022 21:22:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Eksploatacja Ogara 200 - Bob_Harley - 25-07-2021, 22:50:18
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Quake96 - 25-07-2021, 23:15:16
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Bob_Harley - 26-07-2021, 08:57:22
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Spaceman164 - 26-07-2021, 11:33:42
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Debesta - 26-07-2021, 15:46:25
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Spaceman164 - 26-07-2021, 17:01:17
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Bob_Harley - 26-07-2021, 17:22:20
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Spaceman164 - 26-07-2021, 17:44:33
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Bob_Harley - 26-07-2021, 19:04:10
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Debesta - 26-07-2021, 20:21:45
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Spaceman164 - 26-07-2021, 20:23:26
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Bob_Harley - 26-07-2021, 20:58:26
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Debesta - 26-07-2021, 23:34:09
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Spaceman164 - 26-07-2021, 21:21:51
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Dawdzio - 27-07-2021, 08:20:56
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Bob_Harley - 27-07-2021, 09:16:09
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Spaceman164 - 27-07-2021, 10:21:34
RE: Eksploatacja Ogara 200 - wazniak96 - 27-07-2021, 11:38:24
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Spaceman164 - 27-07-2021, 13:14:19
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Bob_Harley - 27-07-2021, 10:36:12
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Spaceman164 - 27-07-2021, 10:51:13
RE: Eksploatacja Ogara 200 - wazniak96 - 27-07-2021, 13:21:22
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Debesta - 27-07-2021, 16:53:03
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Quake96 - 27-07-2021, 19:48:16
RE: Eksploatacja Ogara 200 - wazniak96 - 27-07-2021, 20:09:49
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Quake96 - 27-07-2021, 20:17:00
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Debesta - 27-07-2021, 23:46:15
RE: Eksploatacja Ogara 200 - wazniak96 - 27-07-2021, 20:32:08
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Quake96 - 27-07-2021, 23:13:06
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Spaceman164 - 27-07-2021, 23:18:15
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Spaceman164 - 27-07-2021, 20:35:26
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Bob_Harley - 31-07-2021, 22:06:22
RE: Eksploatacja Ogara 200 - tomangelo - 01-08-2021, 01:04:23
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Spaceman164 - 31-07-2021, 23:38:28
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Debesta - 01-08-2021, 19:14:43
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Bob_Harley - 27-04-2022, 20:52:35
RE: Eksploatacja Ogara 200 - tomangelo - 27-04-2022, 21:24:40
RE: Eksploatacja Ogara 200 - ananas - 27-04-2022, 23:22:42
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Bob_Harley - 13-05-2022, 22:29:40
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Spaceman164 - 14-05-2022, 09:59:12
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Bob_Harley - 14-05-2022, 12:27:17
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Bob_Harley - 27-06-2022, 20:00:35
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Dawdzio - 27-06-2022, 22:45:22
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Spaceman164 - 27-06-2022, 23:22:54
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Bob_Harley - 28-06-2022, 00:19:00
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Bob_Harley - 03-07-2022, 23:42:25
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Spaceman164 - 04-07-2022, 10:27:52
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Debesta - 04-07-2022, 16:15:23
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Quake96 - 04-07-2022, 18:17:56
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Bob_Harley - 04-07-2022, 22:34:51
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Motokamel - 04-07-2022, 23:04:19
RE: Eksploatacja Ogara 200 - łogór 200 - 05-07-2022, 08:13:53
RE: Eksploatacja Ogara 200 - ananas - 05-07-2022, 19:32:18
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Bob_Harley - 05-07-2022, 21:47:55
RE: Eksploatacja Ogara 200 - romek - 05-07-2022, 23:14:05
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Bob_Harley - 06-07-2022, 01:33:59
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Debesta - 07-07-2022, 12:19:37
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Bob_Harley - 12-09-2022, 17:24:19
RE: Eksploatacja Ogara 200 - tomangelo - 12-09-2022, 17:53:16
RE: Eksploatacja Ogara 200 - łogór 200 - 13-09-2022, 11:38:00
RE: Eksploatacja Ogara 200 - wazniak96 - 13-09-2022, 11:55:38
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Bob_Harley - 26-09-2022 21:22:26
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Spaceman164 - 26-09-2022, 23:11:15
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Bob_Harley - 27-09-2022, 11:57:36
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Bob_Harley - 27-09-2022, 16:50:50
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Spaceman164 - 27-09-2022, 21:21:42
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Bob_Harley - 27-09-2022, 21:33:33
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Bob_Harley - 27-09-2022, 22:30:12
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Bob_Harley - 22-10-2022, 20:39:20
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Debesta - 22-10-2022, 22:09:25
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Bob_Harley - 22-10-2022, 23:17:35
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Bob_Harley - 09-12-2022, 16:56:53
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Spaceman164 - 09-12-2022, 17:23:33
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Bob_Harley - 09-12-2022, 21:10:31
RE: Eksploatacja Ogara 200 - wazniak96 - 09-12-2022, 22:11:28
RE: Eksploatacja Ogara 200 - łogór 200 - 10-12-2022, 00:07:02
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Bob_Harley - 10-12-2022, 01:43:03
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Debesta - 10-12-2022, 03:40:42
RE: Eksploatacja Ogara 200 - łogór 200 - 10-12-2022, 22:27:48
RE: Eksploatacja Ogara 200 - romek - 10-12-2022, 22:54:09
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Bob_Harley - 11-12-2022, 18:18:24
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Bob_Harley - 24-07-2023, 14:06:51
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Maka_91 - 24-07-2023, 17:02:45
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Bob_Harley - 24-07-2023, 21:01:21
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Maka_91 - 24-07-2023, 21:47:49
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Bob_Harley - 24-07-2023, 22:57:04
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Debesta - 24-07-2023, 23:35:48
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Maka_91 - 25-07-2023, 16:14:24
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Bob_Harley - 25-07-2023, 16:19:08
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Maka_91 - 25-07-2023, 16:24:01
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Bob_Harley - 25-07-2023, 21:04:24
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Spaceman164 - 25-07-2023, 21:25:25
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Maka_91 - 25-07-2023, 21:34:37
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Bob_Harley - 25-07-2023, 22:28:53
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Spaceman164 - 25-07-2023, 22:42:45
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Bob_Harley - 27-07-2023, 12:28:35
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Spaceman164 - 27-07-2023, 12:55:53
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Bob_Harley - 27-07-2023, 14:22:49
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Maka_91 - 27-07-2023, 19:02:02
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Bob_Harley - 27-07-2023, 21:53:45
RE: Eksploatacja Ogara 200 - Maka_91 - 27-07-2023, 23:24:49


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 36
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 424
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34303
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2947
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 39
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 79
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 213
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5176
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 161
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 421
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 300
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 318
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 638
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 229
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6495

Reklama