Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Komar 232 , 1969
Autor Wiadomość
Ambero25 Offline
Nowy
*


Liczba postów: 82
Imię: Piotr
Skąd: Olsztyn
Pojazd: Romet Komar
Post: #22
RE: Komar 232 , 1969
Video z komarkiem :

https://youtu.be/mL25bi5voaY

a takze praca silnika :

https://youtube.com/shorts/hKc0fetWdgM?feature=share

Obroty troche za wysokie zostaly juz odpowiednio skorygowane efekt dzwonienia to luzna mala sprezyna w siodle , jak sie usiadzie dzwonienie ustepuje Wink
26-09-2022 14:25:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Komar 232 , 1969 - Ambero25 - 13-08-2022, 13:09:51
RE: Komar 232 , 1969 - romek - 13-08-2022, 15:07:04
RE: Komar 232 , 1969 - Ambero25 - 14-08-2022, 00:54:30
RE: Komar 232 , 1969 - Ambero25 - 13-08-2022, 16:13:52
Komar 232 , 1969 - wojakrob - 13-08-2022, 18:37:54
RE: Komar 232 , 1969 - Ambero25 - 13-08-2022, 22:07:10
RE: Komar 232 , 1969 - łogór 200 - 13-08-2022, 20:57:30
RE: Komar 232 , 1969 - romek - 13-08-2022, 22:12:40
RE: Komar 232 , 1969 - Ambero25 - 13-08-2022, 22:48:58
Komar 232 , 1969 - wojakrob - 13-08-2022, 22:52:08
RE: Komar 232 , 1969 - Ambero25 - 13-08-2022, 23:18:32
RE: Komar 232 , 1969 - elmer - 14-08-2022, 01:05:06
RE: Komar 232 , 1969 - łogór 200 - 14-08-2022, 09:40:12
RE: Komar 232 , 1969 - romek - 14-08-2022, 10:07:06
RE: Komar 232 , 1969 - Ambero25 - 14-08-2022, 11:32:30
RE: Komar 232 , 1969 - Ambero25 - 10-09-2022, 16:17:05
RE: Komar 232 , 1969 - Ambero25 - 22-09-2022, 08:51:38
RE: Komar 232 , 1969 - Motokamel - 22-09-2022, 22:18:38
RE: Komar 232 , 1969 - Ambero25 - 23-09-2022, 09:12:37
RE: Komar 232 , 1969 - romek - 22-09-2022, 23:30:24
RE: Komar 232 , 1969 - Debesta - 23-09-2022, 00:23:40
RE: Komar 232 , 1969 - Ambero25 - 26-09-2022 14:25:29
RE: Komar 232 , 1969 - Toma - 28-09-2022, 08:38:08
RE: Komar 232 , 1969 - Ambero25 - 28-09-2022, 21:18:10
RE: Komar 232 , 1969 - Ryoko Yuki - 28-09-2022, 22:22:13


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Lagi przednie chart
Ostatni post: Trusek
Dzisiaj 01:18:30
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 13
Silnik simson s51 w motor...
Ostatni post: Alien97
Dzisiaj 01:02:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 17
Co to za silnik?
Ostatni post: romek
Wczoraj 17:38:56
» Odpowiedzi: 9
» Wyświetleń: 3538
Siemano
Ostatni post: xy_filip.xo
Wczoraj 17:02:46
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 42
Projekt Romet Dzik Enduro...
Ostatni post: krystian276
24-07-2026 19:03:11
» Odpowiedzi: 510
» Wyświetleń: 306322
4 biegowa skrzynia 223 og...
Ostatni post: krystian276
24-07-2026 16:20:13
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 177
Romet Orkan blaty korby o...
Ostatni post: MaćkoZawiercie
24-07-2026 01:24:15
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 101
Romet Wigry 6 – czy ktoś ...
Ostatni post: Bartjesz
24-07-2026 01:00:40
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 119
Witam
Ostatni post: Elektronik
23-07-2026 19:18:25
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 179
Witam Rometowców !
Ostatni post: Bob_Harley
22-07-2026 17:20:29
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 235
Komar
Ostatni post: romek
22-07-2026 14:43:33
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 205
Simson s51 problem ze zmi...
Ostatni post: pitrex
22-07-2026 14:28:17
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 347
Historia pewnego komarka
Ostatni post: Xekot
21-07-2026 13:01:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 667
Pomoc w odszukaniu Ogara ...
Ostatni post: romek
21-07-2026 08:34:01
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 457
Kto z okolicy.
Ostatni post: Dj.bimo
20-07-2026 00:07:58
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 351

Reklama