Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Gdańska 205-tka :)
Autor Wiadomość
buras_tft Offline
Zjednoczenie Graciarzy Pomorza
*


Liczba postów: 24
Imię: Mateusz
Skąd: Gdańsk
Pojazd: Romet Ogar 205
Post: #11
RE: Gdańska 205-tka :)
(27-05-2022 13:51:25)Spaceman164 napisał(a):  Ja jeżdżę Ogarem 200 codziennie do technikum, które jest w mieście i pokazywanie ręki przy skręcaniu to nic, poza tym nie zawsze trzeba, najgorzej jest jak jedzie przed Tobą jakiś muł, albo jest korek gdzie nie da się omijać to wtedy jest masakra przy wrzuceniu biegów mając ich tylko 3 i niezsynchronizowaną skrzynie, trzeba myśleć i uważać żeby nie zepsuć, ale zazwyczaj się wyprzedza jak inni stoją albo się toczą to tam git jest, fajnie jest tak wyprzedzać przy 60km/h czy więcej bo to takie fajne uczucie, kurde jawka wyprzedza :F A przelotowo jadąc to tak 55-60 km/h na spokojnie, w Ogarze 205 myślę że męczarnia może być w mieście z tymi dwoma biegami, bo to albo jedziesz tyle albo tyle,

Co do jazdy 205tką po Gdańsku... do zrobienia jak się chce, do machania łapą można się przyzwyczaić, wszakże tak samo się na rowerze pokazuje chęć skrętu (docelowo może kiedyś wstawie jej jakieś kierunki i coś pomodze żeby działały), co do jazdy 205tką...o dziwo dwa biegi wypadają w mieście lepiej bo przekłada się to na: 1 bieg - ruszamy z postoju/świateł, 2 bieg - w trakcie jazdy, człowiek nie myśli o wrzuceniu trójki czy zbiciu na niższy Tongue Fakt, pod Słowaka czy Spacerową jest redukcja i pyrkanie ale ludzie machają i podziwiają, zupełnie jakbyś jechał przedwojennym mercedesem a ty na światłach tylko pyr pyr pyr i chmura z dwusuwa... Big Grin
W kwestii ludzi i najebania w ich głowach...zgodzę się, tutaj nie ma znaczenia czy jest to ogar czy honda hornet 900 (koleżka ma) - i mnie i koledze na hondzie tak samo wyprzedzali i wkurzali niedorozwinięci szoferzy, ot uroki miasta i jego ruchu, dobrze że z Osowej mogę sobie w razie czego zawsze wyskoczyć w drugą stronę czyli na Chwaszczyno, Bojano, Kielno itp gdzie są już drogi typowo pozamiejskie i ruch inny Smile
Wiecie co? Trochę mnie zmotywowaliście tym, że odpisujecie i się udzielacie, dziękuję Smile Jak skończę się pierdzielić z rowerem (luba chce pojeździć jeszcze w sezonie na rowerach, jej Uniona z 74r "praktycznie" skończyłem, jak chcecie zobaczyć to wrzucę fotki) to coś podłubie przy czerwonej strzale Smile
Tym bardziej że mały facet nei jestem, ze 130kg wagi więc widok tak dużego osobnika na ogarze tym bardziej zadziwia ludzi Big Grin
27-05-2022 20:50:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Gdańska 205-tka :) - buras_tft - 08-06-2020, 13:51:24
RE: Gdańska 205-tka :) - buras_tft - 10-06-2020, 17:22:20
RE: Gdańska 205-tka :) - Odrestaurator - 11-06-2020, 15:12:57
RE: Gdańska 205-tka :) - buras_tft - 11-06-2020, 19:39:40
RE: Gdańska 205-tka :) - buras_tft - 26-05-2022, 21:50:31
RE: Gdańska 205-tka :) - romek - 26-05-2022, 22:03:32
RE: Gdańska 205-tka :) - buras_tft - 27-05-2022, 03:35:58
RE: Gdańska 205-tka :) - wazniak96 - 27-05-2022, 11:58:54
RE: Gdańska 205-tka :) - Spaceman164 - 27-05-2022, 13:51:25
RE: Gdańska 205-tka :) - buras_tft - 27-05-2022 20:50:46
RE: Gdańska 205-tka :) - Quake96 - 27-05-2022, 20:00:23
RE: Gdańska 205-tka :) - Bob_Harley - 27-05-2022, 21:30:32
RE: Gdańska 205-tka :) - Spaceman164 - 28-05-2022, 02:11:52
RE: Gdańska 205-tka :) - wazniak96 - 28-05-2022, 10:41:30
RE: Gdańska 205-tka :) - buras_tft - 30-05-2022, 21:01:09
RE: Gdańska 205-tka :) - romek - 30-05-2022, 21:15:07
RE: Gdańska 205-tka :) - buras_tft - 12-06-2023, 16:35:44
RE: Gdańska 205-tka :) - romek - 12-06-2023, 16:50:06
RE: Gdańska 205-tka :) - buras_tft - 05-07-2023, 18:07:25
RE: Gdańska 205-tka :) - tomangelo - 05-07-2023, 21:02:19
RE: Gdańska 205-tka :) - buras_tft - 05-07-2023, 23:27:45
RE: Gdańska 205-tka :) - goltupoland - 07-07-2023, 10:01:21
RE: Gdańska 205-tka :) - buras_tft - 08-07-2023, 00:13:26
RE: Gdańska 205-tka :) - buras_tft - 28-07-2023, 23:50:18
RE: Gdańska 205-tka :) - romek - 29-07-2023, 08:18:50
RE: Gdańska 205-tka :) - buras_tft - 31-07-2023, 08:10:12
RE: Gdańska 205-tka :) - buras_tft - 19-08-2023, 12:36:48
RE: Gdańska 205-tka :) - romek - 19-08-2023, 22:17:27
RE: Gdańska 205-tka :) - buras_tft - 22-08-2023, 16:17:03
RE: Gdańska 205-tka :) - romek - 23-08-2023, 10:54:50
RE: Gdańska 205-tka :) - buras_tft - 23-08-2023, 15:18:38
RE: Gdańska 205-tka :) - buras_tft - 16-05-2024, 20:21:34


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 275
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3076
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 770
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 159
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 535
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 590
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34630
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 92
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 149
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 427
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5217
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 185
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 381
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 391
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 802

Reklama