Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Motorynka M3 by Decuu
Autor Wiadomość
Deecuu Offline
Mechatronik
*


Liczba postów: 258
Imię: Paweł
Skąd: Okolice Rzeszowa
Pojazd: Romet Chart
Post: #19
RE: Motorynka M3 by Decuu
(11-12-2021 11:10:24)bkrukl napisał(a):  Sporo pracy Cię czeka :-)
Zastanawia mnie też mocowanie silnika. Tak jakby tam coś wycinane było....
Czyżby mocowanie na kwadracika ktoś powiększał żeby wsadzić jajko?
Pokaż spawy tej rurki ssania....

Jedna blaszka faktycznie nie jest płaska, tak jak by ktoś to poszerzył ale w jakim celu? Przymierzyłem 025 i silnik jest prosto. Przeglądając stare wątki na forum przeczytałem że rama od m3 różniła się od M2 nie tylko rurką ale i otworami pod silnik.

(11-12-2021 16:03:27)skinder napisał(a):  Sporo pracy, ale w dobre ręce trafiła Smile Będę zaglądał, powodzenia! Smile

Oj pracy dużo ale powoli do przodu Big Grin
Po dokładnym obejrzeniu ramy, muszę wymienić rurkę od osi wahacza ale wcześniej delikatnie ją wyciąć Big Grin
Tu pojawia się pytanie czy tulejka z ramy od komara podejdzie do motorynki? Te co kupiłem na gmoto są zbyt grube - ewentyalnie dostosuje nową rurkę pod takie tulejki

Romek jak byś mógł to proszę o wymiary mocowania kanapy bo od tego zależy zgranie amortyzatorów i tłumika Big Grin

Tutaj kilka zdjęć silnika w ramie:


A tutaj mocowanie od strony zapłonu, widać, że ktoś to zaokrąglił ;P
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-12-2021 19:56:57 przez Deecuu.)
11-12-2021 19:45:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 10-12-2021, 19:06:13
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 10-12-2021, 20:16:37
RE: Motorynka M3 by Decuu - Debesta - 10-12-2021, 20:40:45
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 10-12-2021, 21:03:54
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 10-12-2021, 21:22:13
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 10-12-2021, 21:24:56
RE: Motorynka M3 by Decuu - Debesta - 10-12-2021, 21:35:07
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 10-12-2021, 23:13:22
RE: Motorynka M3 by Decuu - joozek - 10-12-2021, 23:32:59
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 11-12-2021, 00:15:04
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 11-12-2021, 00:44:38
RE: Motorynka M3 by Decuu - Debesta - 11-12-2021, 01:01:15
RE: Motorynka M3 by Decuu - joozek - 11-12-2021, 01:04:41
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 11-12-2021, 01:16:39
RE: Motorynka M3 by Decuu - Debesta - 11-12-2021, 02:21:44
RE: Motorynka M3 by Decuu - bkrukl - 11-12-2021, 11:10:24
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 11-12-2021 19:45:25
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 11-12-2021, 15:46:42
RE: Motorynka M3 by Decuu - skinder - 11-12-2021, 16:03:27
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 11-12-2021, 20:22:43
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 11-12-2021, 20:37:30
RE: Motorynka M3 by Decuu - joozek - 11-12-2021, 20:34:55
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 11-12-2021, 22:41:40
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 17-12-2021, 17:51:02
RE: Motorynka M3 by Decuu - bkrukl - 17-12-2021, 18:05:49
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 20-12-2021, 22:41:56
RE: Motorynka M3 by Decuu - Debesta - 20-12-2021, 23:04:55
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 20-12-2021, 23:17:15
RE: Motorynka M3 by Decuu - Debesta - 20-12-2021, 23:48:10
RE: Motorynka M3 by Decuu - joozek - 21-12-2021, 00:33:13
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 21-12-2021, 06:43:52
RE: Motorynka M3 by Decuu - Michał - 21-12-2021, 13:24:10
RE: Motorynka M3 by Decuu - joozek - 22-12-2021, 17:33:12
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 21-12-2021, 20:23:05
RE: Motorynka M3 by Decuu - Debesta - 22-12-2021, 19:15:57
RE: Motorynka M3 by Decuu - joozek - 23-12-2021, 01:47:47
RE: Motorynka M3 by Decuu - Debesta - 23-12-2021, 04:37:28
RE: Motorynka M3 by Decuu - joozek - 24-12-2021, 01:17:32
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 13-02-2022, 16:57:03
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 13-02-2022, 17:01:12
RE: Motorynka M3 by Decuu - joozek - 13-02-2022, 17:17:15
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 13-02-2022, 17:32:38
RE: Motorynka M3 by Decuu - sakuu - 14-02-2022, 02:12:58
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 13-02-2022, 17:21:23
RE: Motorynka M3 by Decuu - Debesta - 13-02-2022, 23:54:05
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 14-02-2022, 11:19:15
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 08-05-2022, 16:45:04
RE: Motorynka M3 by Decuu - joozek - 09-05-2022, 12:08:38
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 28-06-2022, 16:50:22
RE: Motorynka M3 by Decuu - Motokamel - 28-06-2022, 20:02:44
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 29-06-2022, 14:45:16
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 29-06-2022, 15:25:33
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 13-10-2022, 01:22:46
RE: Motorynka M3 by Decuu - joozek - 13-10-2022, 10:03:25
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 14-10-2022, 00:47:16
RE: Motorynka M3 by Decuu - Debesta - 14-10-2022, 06:01:06
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 14-10-2022, 09:30:27
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 15-02-2023, 22:58:36
RE: Motorynka M3 by Decuu - Debesta - 18-02-2023, 02:30:07
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 18-02-2023, 21:04:51
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 19-02-2023, 10:49:33
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 19-02-2023, 13:04:19
RE: Motorynka M3 by Decuu - siwy1958 - 19-02-2023, 18:53:48
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 27-04-2023, 21:13:38
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 19-04-2024, 00:46:33
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 19-04-2024, 07:40:12
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 19-04-2024, 22:34:30
RE: Motorynka M3 by Decuu - Motokamel - 19-04-2024, 20:46:26
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 19-04-2024, 22:50:10
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 19-04-2024, 23:12:38
RE: Motorynka M3 by Decuu - tramwajarz - 20-04-2024, 14:23:53
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 20-04-2024, 20:09:48
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 24-05-2024, 18:09:25
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 30-05-2024, 23:32:02
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 31-05-2024, 15:53:30
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 31-05-2024, 20:29:43
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 03-06-2024, 08:39:35
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 03-06-2024, 16:08:20
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 04-06-2024, 19:16:49
RE: Motorynka M3 by Decuu - Motokamel - 04-06-2024, 23:49:29
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 14-09-2024, 15:14:57
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 14-09-2024, 16:10:40


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Dzisiaj 01:32:35
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 57
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: tie.my.r0pe
Dzisiaj 00:02:10
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 24
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
Wczoraj 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5144
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 10:19:03
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 278
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 133
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 376
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 234
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 271
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 547
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 203
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6357
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19871
Romet Romka - 50-T-1 '82r...
Ostatni post: romek
17-06-2026 20:12:55
» Odpowiedzi: 212
» Wyświetleń: 96802
Dwie jawki Mustang - okaz...
Ostatni post: usertm
17-06-2026 19:53:12
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 458
Plastiki
Ostatni post: Grzeszek
17-06-2026 12:08:19
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 256

Reklama