Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Dokumenty Romet- ile warte?
Autor Wiadomość
Artur Offline
Zachmurzony
*


Liczba postów: 2,356
Imię: Artur
Skąd: Poznań
Pojazd: Inny
Post: #30
RE: Dokumenty Romet- ile warte?
(16-01-2018 23:02:47)nofack napisał(a):  Artur naucz się czytać to nie są dokumenty do Ogara zacznijmy od tego, kupując je ktoś ma jakiś fajny egzemplarz własnie i brakuje mu dokumentow kupuje je i i wtedy ma wszystko podejrzewam że ktoś ko szuka takich dokumentów rejestrował by jakis żadko model Rometa co o dokumentach sobie można tylko pomarzyć żeby znaleś do tego, lub motorynki głownie bo one maja najwieksza wartość Smile 70% jest tego bez dokumentów i ludzie szukaja , własnie tutaj by ich to uratowało a i cena wtedy za taka motorynke wzrośnie i to o ile Smile

Adam104100 napisał(a):Zakładamy sytuację, że mam dokumenty o treści Romet Ogar. Mam ładnego TS-1 bez dokumentów i chciałbym zaimplementować te z Ogara. Wszczepiam prawidłowe numery do tego TS-1, następnie wybijam tabliczkę znamionową z modelem pojazdu i numerem ramy. Można ją celowo postarzeć. Teraz jadę na SKP, najlepiej do znajomego diagnosty - pana Waldka. Wiadomo, gadam głupoty w stylu, że kiedyś wszystko było Ogar i w gminach to bałagan był. Ci urzędnicy niekompetentni i w ogóle robili wszystko na odwal. Przy dobrych wiatrach (znajomy diagnosta lub kompetentna osoba), dostaję oświadczenie o przejściu badania technicznego i w rubryce inne zapis, że na podstawie nr vin i tabliczki znamionowej stwierdza się prawidłowe dane.

I tyle w temacie.
Zresztą, nie tylko chodzi o przekręty. Kiedy ja miałem w starym dowodzie wpisane Jawa-CZ 175, to udało się to wyprostować na eleganckie CZ 175. Można? Można. W 100% legalnie.

Autorze, naucz się czytać. Wink

A jak uważasz, że te dokumenty takie cenne są... to ja Ci sprzedam takie "do Rometa". Dasz mi 700 zł, będę szczęśliwy. Możesz potem za te swoje 2000 zł sprzedawać. Oferta życia, nie przegap! Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-01-2018 19:34:38 przez Artur.)
17-01-2018 19:32:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Dokumenty Romet- ile warte? - nofack - 16-01-2018, 00:07:17
RE: Dokumenty Romet- ile warte? - bimber - 16-01-2018, 00:09:44
RE: Dokumenty Romet- ile warte? - bkrukl - 16-01-2018, 00:21:59
RE: Dokumenty Romet- ile warte? - nofack - 16-01-2018, 00:29:58
RE: Dokumenty Romet- ile warte? - skinder - 16-01-2018, 12:19:50
RE: Dokumenty Romet- ile warte? - bkrukl - 16-01-2018, 00:44:10
RE: Dokumenty Romet- ile warte? - Kanilox - 16-01-2018, 00:57:50
Dokumenty Romet- ile warte? - szymba - 16-01-2018, 02:20:01
RE: Dokumenty Romet- ile warte? - nofack - 16-01-2018, 07:45:07
RE: Dokumenty Romet- ile warte? - nofack - 16-01-2018, 12:23:30
RE: Dokumenty Romet- ile warte? - szymba - 16-01-2018, 19:24:42
RE: Dokumenty Romet- ile warte? - bkrukl - 16-01-2018, 20:14:39
RE: Dokumenty Romet- ile warte? - nofack - 16-01-2018, 20:22:34
RE: Dokumenty Romet- ile warte? - Artur - 16-01-2018, 22:41:54
RE: Dokumenty Romet- ile warte? - em_ko - 16-01-2018, 22:51:01
RE: Dokumenty Romet- ile warte? - nofack - 16-01-2018, 23:02:47
RE: Dokumenty Romet- ile warte? - Artur - 17-01-2018 19:32:49
RE: Dokumenty Romet- ile warte? - nofack - 16-01-2018, 23:28:50
RE: Dokumenty Romet- ile warte? - Szatek - 16-01-2018, 23:54:45
RE: Dokumenty Romet- ile warte? - nofack - 17-01-2018, 00:22:16
RE: Dokumenty Romet- ile warte? - Szatek - 17-01-2018, 00:35:45
RE: Dokumenty Romet- ile warte? - nofack - 17-01-2018, 06:41:43
RE: Dokumenty Romet- ile warte? - szymba - 17-01-2018, 12:38:06
RE: Dokumenty Romet- ile warte? - Szatek - 17-01-2018, 15:17:40
RE: Dokumenty Romet- ile warte? - szymba - 17-01-2018, 19:42:58
RE: Dokumenty Romet- ile warte? - Dawdzio - 18-01-2018, 00:13:25
RE: Dokumenty Romet- ile warte? - Szatek - 17-01-2018, 20:03:50


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Merfix
Dzisiaj 13:44:14
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 294
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Dzisiaj 01:32:35
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 72
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: tie.my.r0pe
Dzisiaj 00:02:10
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 32
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
Wczoraj 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5154
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 140
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 383
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 245
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 285
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 554
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 211
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6366
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19883
Romet Romka - 50-T-1 '82r...
Ostatni post: romek
17-06-2026 20:12:55
» Odpowiedzi: 212
» Wyświetleń: 96822
Dwie jawki Mustang - okaz...
Ostatni post: usertm
17-06-2026 19:53:12
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 476
Plastiki
Ostatni post: Grzeszek
17-06-2026 12:08:19
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 259

Reklama