Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Romet 50 T-1 by Dziadek
Autor Wiadomość
Dziadek Offline
Usprawniator
*


Liczba postów: 8
Imię: Daniel
Skąd: BydgoszczWelshpool
Pojazd: Romet 50-T-1
Post: #40
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek
Gaźnik ogółem jest w porządku, nic nie cieknie. Po prostu zdażyło mi się pare razy skontrować go nieznacznie. Może i przesadzam ponieważ nigdy nie miałem w rękach GM-F13.
Za to miałem do czynienia z ogarem 200, w którym to gaźnik przeklinałem nie szło w nim nigdy poprawnie wolnych obrotów wyregulować
miałem do czynienia z gaźnikami simsona od tandetnych zamienników po oryginały
miałem również do czynienia z K60b prosty jak cep.
Wnioski?
Raz dobrze wyregulowany oryginalny 16n3 odwdzięczał się równą pracą, i faktem iż nie musiałem zaglądać do gaźnika czy do świecy przez ponad rok czasu.
Być może zbyt dużo wymagam od 019 patrząc na ten motorower przez pryzmat byłego S51. Jeszcze sobie ten temat przemyślę. Smile

Mój Romet 50-T-1 - Projekt usprawniający maszynę Kliknij tutaj!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-02-2017 03:29:55 przez Dziadek.)
12-02-2017 03:27:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 21-01-2017, 02:06:17
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Quake96 - 21-01-2017, 02:19:01
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Emikel - 21-01-2017, 03:13:22
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Modzik79 - 21-01-2017, 14:09:08
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 22-01-2017, 14:10:01
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - komarinho - 22-01-2017, 15:38:19
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 22-01-2017, 15:46:11
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Majerano - 22-01-2017, 16:47:44
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Petronas - 22-01-2017, 21:27:56
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - rafi555 - 22-01-2017, 22:36:35
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Texas Ranger - 23-01-2017, 00:51:59
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - komarinho - 23-01-2017, 01:16:18
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - rafi555 - 23-01-2017, 09:45:13
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 23-01-2017, 11:19:17
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Quake96 - 23-01-2017, 21:01:52
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 23-01-2017, 23:42:16
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Quake96 - 23-01-2017, 23:50:59
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 24-01-2017, 00:12:37
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Rafku - 24-01-2017, 00:09:19
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - joozek - 24-01-2017, 00:27:48
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 24-01-2017, 00:44:54
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Quake96 - 24-01-2017, 01:08:40
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Kami7577 - 25-01-2017, 17:22:35
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 28-01-2017, 13:32:56
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 28-01-2017, 19:02:08
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 28-01-2017, 19:57:59
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 28-01-2017, 22:18:03
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 03-02-2017, 00:27:41
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - charper - 03-02-2017, 01:38:56
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Quake96 - 03-02-2017, 01:30:35
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 11-02-2017, 14:21:55
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Quake96 - 11-02-2017, 19:21:32
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - komarinho - 11-02-2017, 19:37:51
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Quake96 - 11-02-2017, 23:04:04
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 12-02-2017 03:27:46
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - komarinho - 12-02-2017, 17:28:46
Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 12-03-2017, 14:00:01
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - komarinho - 12-03-2017, 14:09:50
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Rafku - 12-03-2017, 15:36:15
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 12-03-2017, 18:23:01
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Tomasz-pr110 - 13-03-2017, 15:07:58
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 14-03-2017, 01:56:40
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - rafi555 - 14-03-2017, 10:23:26
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Quake96 - 14-03-2017, 02:12:00
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 14-03-2017, 21:36:41
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Rafku - 14-03-2017, 22:51:07
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - rafi555 - 14-03-2017, 23:07:32
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 14-03-2017, 23:44:19
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - rafi555 - 15-03-2017, 16:32:26
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - tramwajarz - 15-03-2017, 21:49:08
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 17-03-2017, 18:17:05
Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 19-03-2017, 21:55:35
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 25-03-2017, 02:04:52
Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 28-03-2017, 01:41:06
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 28-04-2017, 22:22:18
Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 10-05-2017, 23:32:34
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 11-05-2017, 14:54:37
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - rafi555 - 11-05-2017, 15:02:08
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 11-05-2017, 15:13:31
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - rafi555 - 11-05-2017, 15:21:53
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 11-05-2017, 21:17:33
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - komarinho - 11-05-2017, 22:38:53
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 12-05-2017, 00:34:17
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - komarinho - 14-05-2017, 19:30:11
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - komarinho - 14-05-2017, 20:58:46
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 14-05-2017, 22:38:20
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 16-05-2017, 20:57:50
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Modzik79 - 17-05-2017, 19:18:14
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Majerano - 17-05-2017, 22:28:50
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Quake96 - 17-05-2017, 22:30:18
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 17-05-2017, 23:18:49
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Quake96 - 17-05-2017, 23:25:59
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 17-05-2017, 23:35:24
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Quake96 - 17-05-2017, 23:44:14
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 03-06-2017, 23:03:02
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - komarinho - 04-06-2017, 18:19:08
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Jorginsson - 28-06-2019, 12:29:13


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Dzisiaj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2878
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Dzisiaj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 10
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Dzisiaj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 48
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Dzisiaj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 118
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 18:07:41
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 337
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
Wczoraj 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5165
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 147
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 398
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 271
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 299
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 584
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 219
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6376
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19909
Romet Romka - 50-T-1 '82r...
Ostatni post: romek
17-06-2026 20:12:55
» Odpowiedzi: 212
» Wyświetleń: 96864

Reklama