Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Romet 50 T-1 by Dziadek
Autor Wiadomość
Odrestaurator Offline
Majster
Moderatorzy


Liczba postów: 3,244
Imię: Szymon
Skąd: Knurów
Pojazd: Inny
Post: #29
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek
Co do tłumika - kolanko musisz mieć (tak jest lepiej), i wtedy nakładasz nakrętkę kolanka z 019 na kolanko z Simsona. Mocowania tylne są nieco inne - w jednym miejscu musisz ścisnąć tą "bulwę" razem z tłumikiem oryginalną obejmą, a mocowania tłumika do pręta zrobić we własnym zakresie. Może to być druga oryginalna obejma tłumika z Simsona lub coś w stylu obejm do rur.
Amortyzatory z MZ pasują raczej bez przeróbek, kolega miał takie w Kadecie. (trzeba mieć tylko tulejki, takie jak w amorach z Simsona)

Ogumienie 50-t-1 to 19" i 2,25.

Mój Simson

YT: POLMOZBYT
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-01-2017 13:42:20 przez Odrestaurator.)
28-01-2017 13:40:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 21-01-2017, 02:06:17
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Quake96 - 21-01-2017, 02:19:01
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Emikel - 21-01-2017, 03:13:22
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Modzik79 - 21-01-2017, 14:09:08
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 22-01-2017, 14:10:01
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - komarinho - 22-01-2017, 15:38:19
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 22-01-2017, 15:46:11
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Majerano - 22-01-2017, 16:47:44
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Petronas - 22-01-2017, 21:27:56
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - rafi555 - 22-01-2017, 22:36:35
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Texas Ranger - 23-01-2017, 00:51:59
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - komarinho - 23-01-2017, 01:16:18
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - rafi555 - 23-01-2017, 09:45:13
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 23-01-2017, 11:19:17
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Quake96 - 23-01-2017, 21:01:52
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 23-01-2017, 23:42:16
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Quake96 - 23-01-2017, 23:50:59
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 24-01-2017, 00:12:37
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Rafku - 24-01-2017, 00:09:19
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - joozek - 24-01-2017, 00:27:48
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 24-01-2017, 00:44:54
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Quake96 - 24-01-2017, 01:08:40
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Kami7577 - 25-01-2017, 17:22:35
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 28-01-2017, 13:32:56
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Odrestaurator - 28-01-2017 13:40:22
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 28-01-2017, 19:02:08
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 28-01-2017, 19:57:59
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 28-01-2017, 22:18:03
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 03-02-2017, 00:27:41
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - charper - 03-02-2017, 01:38:56
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Quake96 - 03-02-2017, 01:30:35
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 11-02-2017, 14:21:55
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Quake96 - 11-02-2017, 19:21:32
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - komarinho - 11-02-2017, 19:37:51
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Quake96 - 11-02-2017, 23:04:04
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 12-02-2017, 03:27:46
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - komarinho - 12-02-2017, 17:28:46
Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 12-03-2017, 14:00:01
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - komarinho - 12-03-2017, 14:09:50
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Rafku - 12-03-2017, 15:36:15
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 12-03-2017, 18:23:01
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Tomasz-pr110 - 13-03-2017, 15:07:58
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 14-03-2017, 01:56:40
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - rafi555 - 14-03-2017, 10:23:26
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Quake96 - 14-03-2017, 02:12:00
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 14-03-2017, 21:36:41
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Rafku - 14-03-2017, 22:51:07
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - rafi555 - 14-03-2017, 23:07:32
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 14-03-2017, 23:44:19
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - rafi555 - 15-03-2017, 16:32:26
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - tramwajarz - 15-03-2017, 21:49:08
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 17-03-2017, 18:17:05
Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 19-03-2017, 21:55:35
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 25-03-2017, 02:04:52
Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 28-03-2017, 01:41:06
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 28-04-2017, 22:22:18
Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 10-05-2017, 23:32:34
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 11-05-2017, 14:54:37
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - rafi555 - 11-05-2017, 15:02:08
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 11-05-2017, 15:13:31
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - rafi555 - 11-05-2017, 15:21:53
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 11-05-2017, 21:17:33
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - komarinho - 11-05-2017, 22:38:53
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 12-05-2017, 00:34:17
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - komarinho - 14-05-2017, 19:30:11
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - komarinho - 14-05-2017, 20:58:46
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 14-05-2017, 22:38:20
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 16-05-2017, 20:57:50
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Modzik79 - 17-05-2017, 19:18:14
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Majerano - 17-05-2017, 22:28:50
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Quake96 - 17-05-2017, 22:30:18
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 17-05-2017, 23:18:49
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Quake96 - 17-05-2017, 23:25:59
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 17-05-2017, 23:35:24
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Quake96 - 17-05-2017, 23:44:14
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Dziadek - 03-06-2017, 23:03:02
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - komarinho - 04-06-2017, 18:19:08
RE: Romet 50 T-1 by Dziadek - Jorginsson - 28-06-2019, 12:29:13


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 23:19:43
» Odpowiedzi: 146
» Wyświetleń: 34245
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2912
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 13
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 55
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 137
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: romek
Wczoraj 18:07:41
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 343
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5168
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 151
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 400
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 277
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 300
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 593
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 221
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6378
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19913

Reklama