| 
	
	 
		
	 
	
	
	
		
			| 
				
				 
					Renault Megane II CC
				 
			 | 
		 
		
			| Autor | 
			Wiadomość | 
		 
		
	 
	
		
	
		
		kubu355 
 
 
		
			Motorynkowy Komarzysta 
			  
			
			
  
 
			
Liczba postów: 526 
Imię: Kuba 
Skąd: Złotów/Poznań  
Pojazd: Romet Komar 
	
		
	 | 
	
		
			
Renault Megane II CC 
			 
			
				W lutym zeszłego roku okazyjnie kupiłem Thalie 1.2, poszła za dwu krotność zakupu, potem sprzedałem swoją Alfę. Nie chciałem niczego kupować, ale nadarzyła się okazja. Megane II CC z 2004 roku, w bardzo dobrej cenie, tylko, że trzeba było ją sprowadzić z rajchu. No i kupiłem, jak się okazało pierwszy właściciel, stała w krzakach od roku, po stłuczce. Trzeba było pomalować przedni zderzak i prawy błotnik. 
Silnik 2.0, 140 KM, aktualny przebieg 110 tys. km. Bardzo fajnie się zbiera, jest wygodny, nawet jadąc w 4 osoby. No i ma otwierany dach   
Bagażnik też jest pojemny, nawet bym powiedział że bardzo, weszły spokojnie 4 opony, po złożeniu dachu, nie jest za kolorowo ale też można zmieścić średnie zakupy   
Dzisiaj założyłem zimówki, udało mi się kupić bardzo tanio Nokiany z kolcami. Różnica jest bardzo odczuwalna na śliskiej nawierzchni.
 
W planach jest przedni zderzak od polifta i poliftowe przednie lampy. Również rozglądam się za jakimiś felgami, najprawdopodobniej 17/18 cali.
 
No to czas na fotki   
 
 
 
 
I fotka z dzisiaj:
  
			 
			
			
 
FanPage naszego Gangu ---> Klik!
  
			
				
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-01-2017 01:00:27 przez kubu355.)
 
				
			 
		 |  
	 
 | 
 
	| 05-01-2017 00:59:53 | 
	
		
	 | 
 
	
	
		   
		 
		
	 | 
 
 
		
		
	 
	
	
		
	 
	
		
  
	 
	 
	
	
 
| Wiadomości w tym wątku | 
 
Renault Megane II CC -  kubu355 - 05-01-2017 00:59:53 
 | 
 
 
	
	 
	
 
  
	
		
		
	 
	 
	
 
Użytkownicy przeglądający ten wątek:     1 gości
 
	
 
			
			
 | 
 
  
  
 
 
 
      |