Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Pony M2 - kolejny Robaczek
Autor Wiadomość
Jaro5 Offline
Praktykant
*


Liczba postów: 466
Imię: Jarek
Skąd: Poddębice
Pojazd: Romet Pony
Post: #161
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek
Joozek, System rozwalasz , mam tutaj blisko siebie takiego można nazwać WOOja polskiej motoryzacji prl i czasami tam bywam co by lekko pomóc ,i Jak do niego jadę to od razu mam na myśli Twoje robaczki.
U niego są też robaczki innego typu ,np. "Vistula" czy "bizon" ,a i syrena i trabancik stoją.
Powodzenia w zaganianiu robaczków do stada, życzę Ci czegoś bardzo nie spotykanego np. cos ze stajni sokoła bo to Ci się należy abyś sam coś takiego spod siana wykopał.

Moja ostatnia zajawka.
http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthread.php?tid=34236
Pomiar mocy motoryny
https://www.youtube.com/watch?v=T680V705TWU
09-02-2016 00:52:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 1 osoba postawiła piwo Jaro5 za ten post.
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 14-09-2015, 22:13:31
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Quake96 - 14-09-2015, 22:23:59
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 14-09-2015, 22:27:56
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Barto5050 - 14-09-2015, 22:28:04
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 14-09-2015, 22:31:33
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Barto5050 - 14-09-2015, 22:35:42
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Przemi998 - 14-09-2015, 22:59:22
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 15-09-2015, 20:58:06
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Barto5050 - 15-09-2015, 21:06:05
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Przemi998 - 15-09-2015, 21:56:06
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Quake96 - 15-09-2015, 22:51:30
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 15-09-2015, 22:55:19
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Marwerick - 15-09-2015, 22:57:23
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - knypas - 16-09-2015, 10:54:36
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 16-09-2015, 22:13:22
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - knypas - 17-09-2015, 10:25:16
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 17-09-2015, 22:34:12
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Rafku - 17-09-2015, 23:00:29
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - kryspinn - 18-09-2015, 22:33:45
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Barto5050 - 18-09-2015, 22:54:57
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 21-09-2015, 21:26:04
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Quake96 - 21-09-2015, 23:43:27
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Barto5050 - 22-09-2015, 07:44:29
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Rafku - 22-09-2015, 08:16:34
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 23-09-2015, 19:03:56
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - kryspinn - 03-11-2015, 17:00:16
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 03-11-2015, 20:07:40
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 21-11-2015, 15:08:10
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 21-11-2015, 23:56:58
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 22-11-2015, 00:08:19
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - knypas - 22-11-2015, 01:16:32
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 22-11-2015, 01:27:29
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Quake96 - 22-11-2015, 01:29:14
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 22-11-2015, 01:33:14
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Quake96 - 22-11-2015, 01:35:23
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Przemi998 - 22-11-2015, 01:56:56
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - komarinho - 22-11-2015, 02:55:26
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Rafku - 22-11-2015, 03:04:09
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 22-11-2015, 12:18:32
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - rommel - 22-11-2015, 10:54:13
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Błażej - 22-11-2015, 11:56:15
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Matinek - 22-11-2015, 12:14:39
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - ananas - 22-11-2015, 12:28:25
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Błażej - 22-11-2015, 12:43:08
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 22-11-2015, 21:51:13
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - knypas - 22-11-2015, 13:58:03
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - kryspinn - 22-11-2015, 14:17:28
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - komarinho - 22-11-2015, 18:24:43
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Marwerick - 22-11-2015, 18:36:21
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Błażej - 22-11-2015, 22:07:57
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - komarinho - 22-11-2015, 22:21:04
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Quake96 - 22-11-2015, 22:26:06
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 22-11-2015, 22:38:25
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Błażej - 23-11-2015, 07:27:18
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 23-11-2015, 23:00:16
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Matinek - 23-11-2015, 23:02:46
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 23-11-2015, 23:06:41
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - knypas - 23-11-2015, 23:07:00
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 23-11-2015, 23:20:29
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Rafku - 23-11-2015, 23:21:48
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Duduś - 24-11-2015, 00:11:58
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 24-11-2015, 00:19:29
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Matinek - 24-11-2015, 01:21:13
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - komarinho - 24-11-2015, 13:48:45
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 24-11-2015, 22:42:52
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Marwerick - 24-11-2015, 22:51:08
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 24-11-2015, 22:53:45
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Marwerick - 24-11-2015, 23:13:56
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 24-11-2015, 23:37:23
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Matinek - 25-11-2015, 02:37:19
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - 3SDM - 25-11-2015, 02:51:14
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Jogurt - 25-11-2015, 09:34:47
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 26-11-2015, 00:22:24
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - 3SDM - 26-11-2015, 17:03:18
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Jogurt - 26-11-2015, 19:34:36
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 26-11-2015, 19:56:37
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Jogurt - 26-11-2015, 22:05:29
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Saper - 26-11-2015, 21:38:46
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 26-11-2015, 23:34:40
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - kryspinn - 26-11-2015, 22:05:59
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - komarinho - 26-11-2015, 22:51:10
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 28-11-2015, 23:04:18
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - komarinho - 29-11-2015, 14:05:11
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 29-11-2015, 15:19:04
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Marwerick - 29-11-2015, 23:11:13
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Matinek - 29-11-2015, 23:28:33
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 30-11-2015, 00:26:06
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Emikel - 29-11-2015, 23:36:35
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Matinek - 30-11-2015, 00:30:36
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 30-11-2015, 00:41:20
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Matinek - 30-11-2015, 01:03:45
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - knypas - 30-11-2015, 01:17:16
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Matinek - 30-11-2015, 01:35:01
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - knypas - 30-11-2015, 01:42:27
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - kubu355 - 30-11-2015, 01:51:20
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Matinek - 30-11-2015, 17:48:31
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - ananas - 30-11-2015, 19:31:46
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - komarinho - 30-11-2015, 22:48:15
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 30-11-2015, 23:08:09
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Paweł13 - 01-12-2015, 01:55:23
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Błażej - 01-12-2015, 09:34:00
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Paweł13 - 01-12-2015, 19:11:30
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - jurek_j - 01-12-2015, 19:21:47
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Błażej - 01-12-2015, 23:47:43
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - jurek_j - 02-12-2015, 17:16:50
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Błażej - 02-12-2015, 19:42:56
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - jurek_j - 02-12-2015, 19:49:37
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 02-12-2015, 23:07:37
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 07-12-2015, 23:20:12
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Przemi998 - 08-12-2015, 00:44:22
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Marwerick - 08-12-2015, 00:51:31
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 08-12-2015, 00:55:26
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Jogurt - 13-12-2015, 18:08:42
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 13-12-2015, 18:34:41
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Jogurt - 13-12-2015, 19:12:37
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 13-12-2015, 19:27:10
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Jogurt - 13-12-2015, 19:50:05
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Mariusz - 13-12-2015, 20:20:18
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Jogurt - 13-12-2015, 21:22:08
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - kryspinn - 08-01-2016, 20:21:36
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 09-01-2016, 02:28:07
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Barto5050 - 27-01-2016, 23:44:02
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 28-01-2016, 00:27:03
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - kulin1998 - 28-01-2016, 00:32:41
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - ananas - 28-01-2016, 00:53:31
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 28-01-2016, 00:59:50
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - krystian - 28-01-2016, 01:42:45
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - krystian - 28-01-2016, 10:45:18
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - kryspinn - 28-01-2016, 20:40:37
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 29-01-2016, 00:12:29
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Barto5050 - 29-01-2016, 00:22:34
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 29-01-2016, 00:25:41
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 07-02-2016, 23:39:56
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Marwerick - 07-02-2016, 23:51:40
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Przemi998 - 07-02-2016, 23:52:41
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - romek - 07-02-2016, 23:54:57
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - kryspinn - 08-02-2016, 19:52:40
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Rafku - 08-02-2016, 19:54:33
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 09-02-2016, 00:33:25
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Quake96 - 09-02-2016, 00:38:23
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Jaro5 - 09-02-2016 00:52:38
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 09-02-2016, 00:54:16
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Marwerick - 09-02-2016, 00:54:37
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Jaro5 - 09-02-2016, 01:00:39
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 09-02-2016, 01:06:06
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - 3SDM - 09-02-2016, 01:49:10
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 27-02-2016, 16:49:14
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - komarinho - 27-02-2016, 16:55:54
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Blues - 27-02-2016, 22:16:49
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Quake96 - 28-02-2016, 01:06:51
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Marwerick - 28-02-2016, 22:15:33
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 04-04-2016, 23:12:47
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - komarinho - 05-04-2016, 00:28:08
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Błażej - 05-04-2016, 13:51:06
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 05-04-2016, 23:05:04
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Rafku - 05-04-2016, 08:21:06
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Mariusz - 05-04-2016, 08:54:32
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Quake96 - 05-04-2016, 13:03:59
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 08-08-2016, 23:33:39
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 10-08-2016, 01:08:48
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Rafku - 09-08-2016, 18:53:44


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: Piotrekdriver1
Dzisiaj 08:07:13
» Odpowiedzi: 11
» Wyświetleń: 172
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Dzisiaj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 738
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Wczoraj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 111
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 514
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 555
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34541
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 3001
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 82
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 129
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 367
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5208
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 177
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 357
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 368
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 776

Reklama