Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Problem z rejestracją
Autor Wiadomość
Rafku Offline
Drucidruci tu
*


Liczba postów: 1,821
Imię: Rafał
Skąd: Bartoszyce
Pojazd: Romet 50-T-1
Post: #11
RE: Problem z rejestracją
(01-02-2016 23:33:37)Semmao napisał(a):  Wyjdziesz z gimnazjum, zrobisz studia i zaczniesz życie to sobie odpuścisz.

Niestety już wyszedłem



(01-02-2016 23:33:37)Semmao napisał(a):  Takie, że bez PESEL i nr dokumentu umowa jest nie ważna, ale przecież przepisy ustawowe, to pewnie pierd w twoim rozumku, co!? I fakt, data jest ważna, ale co tu do tego jak chcesz go wkręcić w fałszywe dane?
To nie wiem, dlaczego w wydziale komunikacji powiedziano mi, że najważniejsza jest data, reszta jest mało istotna...

I w jakie fałszywe dane? Tego zgłoszenia do rejestru to ja nie widziałem, ale nie zdziwiłbym się, gdyby na nim był pesel dziadka tam widniejącego, więc jakie to fałszywe? Samą umowę formułujesz tak, żeby nie było potrzeby pisania czegoś takiego, jak numer dokumentu... Zresztą po co ja to pisze, skoro PRACOWNIK WYDZIAŁU KOMUNKACJI JASNO powiedział mi, że najważniejsza jest data? Facepalm2



(01-02-2016 23:33:37)Semmao napisał(a):  Czytanie ze zrozumieniem?! Kazałeś mu spisać umowę na niezarejestrowany pojazd i lecieć wykupić OC, co tu do zrozumienia? aaaaaaaaa czekaj! Może nie wiesz, że pojazdów nie widniejących w rejestrze się nie ubezpiecza?! A jak już to zrobisz, to umowę wcale nie tak łatwo wypowiedzieć, a składka przepada...

Sam sobie zaprzeczasz.


(01-02-2016 23:33:37)Semmao napisał(a):  Rzeczoznawca Piotr Kawałek nie powiedział Ci prawdy. Zapewne miał nadzieję, że zrobisz u niego NIEPOTRZEBNĄ opinię, oraz białą kartę, którą ZA DARMO, można wykonać SAMEMU. Koszt rejestracji wynosi 170zł + niewielkie koszta wpisu do rejestru + koszta ksero karty. 800zł to musiałobyć jakieś ksero z nasa chyba. Trzeba zasięgnąć opinii pana Piotra.
Nie no, przecież lepiej było od razu pisać na mnie pajac.

(01-02-2016 23:33:37)Semmao napisał(a):  Ty myślisz naprawdę, że policja łyka takie bajki gimbazy? Są przepisy wg których pracują. Wiesz co to paserka?
Co ty tak o tej gimbazie? Jakiś uraz pozostał czy co??

(01-02-2016 23:33:37)Semmao napisał(a):  Buhahahahaha! Rośmieszasz mnie do łez walcząc do końca. Big Grin NIKT W WYDZIALE NIE ZARYZYKUJE SWOJEJ PRACY ŻEBY GOŚĆ Z GIMNAZJUM

Na twoją niekorzyść - niestety są tacy ludzie.


Ja tam już skończyłem, teraz będę jedynie czytał te twoje prawne prawnicze posty.

Jedynie zasugerowałem koledze, że istnieje możliwość, szansa że papiery, z którymi ten romet wyjechał z Bydgoszczy, mogą dalej być hmm 'aktualne'.

Dobranoc

Pony 50-M2 '82
Ogar 200 '88
50T1 '80

Komar 2351 '79
Mini ścigacz 50cc
Bemi Cross 110cc
Bashan ATV 150cc
02-02-2016 01:22:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Problem z rejestracją - hurkis - 01-02-2016, 17:04:41
RE: Problem z rejestracją - Quake96 - 01-02-2016, 17:52:02
RE: Problem z rejestracją - Dawdzio - 01-02-2016, 18:00:37
RE: Problem z rejestracją - Semmao - 01-02-2016, 18:57:36
RE: Problem z rejestracją - hurkis - 01-02-2016, 19:33:31
RE: Problem z rejestracją - Rafku - 01-02-2016, 20:02:50
RE: Problem z rejestracją - Semmao - 01-02-2016, 22:13:44
RE: Problem z rejestracją - Rafku - 01-02-2016, 23:16:57
RE: Problem z rejestracją - Semmao - 01-02-2016, 23:33:37
RE: Problem z rejestracją - Rafku - 02-02-2016 01:22:21
RE: Problem z rejestracją - hurkis - 02-02-2016, 01:13:42
RE: Problem z rejestracją - Tomasso94 - 02-02-2016, 01:56:36
RE: Problem z rejestracją - hurkis - 02-02-2016, 13:03:39
RE: Problem z rejestracją - Semmao - 02-02-2016, 13:30:49
RE: Problem z rejestracją - simi81 - 02-02-2016, 15:22:00
RE: Problem z rejestracją - Rafku - 02-02-2016, 16:34:07
RE: Problem z rejestracją - hurkis - 02-02-2016, 18:19:49
RE: Problem z rejestracją - hurkis - 02-02-2016, 18:32:17
RE: Problem z rejestracją - Quake96 - 02-02-2016, 18:44:43
RE: Problem z rejestracją - hurkis - 02-02-2016, 18:45:33
RE: Problem z rejestracją - hurkis - 02-02-2016, 18:58:07
RE: Problem z rejestracją - Semmao - 03-02-2016, 13:46:59
RE: Problem z rejestracją - simi81 - 03-02-2016, 14:01:12
RE: Problem z rejestracją - Semmao - 03-02-2016, 14:07:46
RE: Problem z rejestracją - simi81 - 03-02-2016, 15:31:59
RE: Problem z rejestracją - Semmao - 03-02-2016, 17:29:42
RE: Problem z rejestracją - simi81 - 03-02-2016, 17:57:55
RE: Problem z rejestracją - hurkis - 03-02-2016, 18:20:44
RE: Problem z rejestracją - Semmao - 03-02-2016, 18:33:35
RE: Problem z rejestracją - hurkis - 03-02-2016, 18:37:48


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 451
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 65
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 484
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34370
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2968
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 53
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 95
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 256
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5178
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 165
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 321
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 350
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 697
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 239
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6507

Reklama