Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Problem z rejestracją
Autor Wiadomość
Rafku Offline
Drucidruci tu
*


Liczba postów: 1,821
Imię: Rafał
Skąd: Bartoszyce
Pojazd: Romet 50-T-1
Post: #8
RE: Problem z rejestracją
Już po tym jak ten wielce szanowny Pan, znający świat nazwał mnie 'pajacem', powinienem sobie odpuścić...


(01-02-2016 22:13:44)Semmao napisał(a):  Nie.

Tu masz rację, masz szczęście

(01-02-2016 22:13:44)Semmao napisał(a):  Gówno prawda, bo na umowie nie miałbyś żadnych istotnych danych 'dziadka', urząd od razu by podważył. Po drugie największe gówno w jakie byś wplątał autora - OC na niezarejestrowny pojazd! Sam se odwalaj takie akcje!

A na co ci 'istotne dane dziadka'? Umowę spisujesz na kartce, odręcznie i gówno cię obchodzi to, że ktoś nie podał jakiegoś durnego numeru dowodu osobistego itp itp....

Byłem w WK i JASNO MI POWIEDZIANO, ŻE NA UMOWIE KUPNA SPRZEDAŻY WAŻNA JEST DATA

Drugie największe gówno? Czytanie ze zrozumieniem się kłania

(01-02-2016 22:13:44)Semmao napisał(a):  W dupie byłeś i gówno wiesz! Rejestracja na zabytek to koszt taki sam jak normalna rejestracja, tylko z papierami trzeba biegać. Gratuluję podstawowej wiedzy specjalisto!

Faktycznie w dupie byłem. W tym Elblągu nic ciekawego nie ma. Do tego ten ****** stadion w Gorzowie - tragedia.
Po tym, jak rzeczoznawca Piotr Kawałek powiedział mi, że za zarejestrowanie motorynki na zabytek wyniesie mnie CONAJMNIEJ 800zł, i do tego nie wiadomo ile będę czekał na rejestrację, to po prostu szczena mi opadła.
Dobrze, że wtedy nie do końca myślałem, jak tutaj ten pan, który wszystko musi wykonywać zgodnie z prawem itd itd


(01-02-2016 22:13:44)Semmao napisał(a):  Nie trudno, tylko urząd zgłasza sprawę policji.

Bla bla bla, przecież jak ma trochę oleju w głowie, to mówi, że umowy dostał razem z tym zgłoszeniem Facepalm2

(01-02-2016 22:13:44)Semmao napisał(a):  Rejestracja na zabytek to jedyna droga, bo na Twoim posranym pomyśle nic by nie ugrał, bo prawnie pojazd nie figuruje w rejestrze, jako zarejestrowany, a od tego się wychodzi. Nigdy się nie dowie, bo prawnie nie jest właścicielem pojazdu!
Dupa nie droga, a jakby pogadał z kimś z rodziny tego dziadka, na pewno ktoś by się dowiedział, o ile w wydziale nie siedzą tacy ludzie jak ty.


Faktycznie nie doczytałem. Potrzebna by była między gościem, od którego kupiłeś, a dziadkiem, i potem umowa między tobą, a gościem od którego kupiłeś.

Notatka od Semmao, 01-02-2016 23:35:03

Pilnuj chociaż kultury wypowiedzi w swojej frustracji! Smile to czytają niepełnoletni!


Pony 50-M2 '82
Ogar 200 '88
50T1 '80

Komar 2351 '79
Mini ścigacz 50cc
Bemi Cross 110cc
Bashan ATV 150cc
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-02-2016 23:34:07 przez Semmao.)
01-02-2016 23:16:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Problem z rejestracją - hurkis - 01-02-2016, 17:04:41
RE: Problem z rejestracją - Quake96 - 01-02-2016, 17:52:02
RE: Problem z rejestracją - Dawdzio - 01-02-2016, 18:00:37
RE: Problem z rejestracją - Semmao - 01-02-2016, 18:57:36
RE: Problem z rejestracją - hurkis - 01-02-2016, 19:33:31
RE: Problem z rejestracją - Rafku - 01-02-2016, 20:02:50
RE: Problem z rejestracją - Semmao - 01-02-2016, 22:13:44
RE: Problem z rejestracją - Rafku - 01-02-2016 23:16:57
RE: Problem z rejestracją - Semmao - 01-02-2016, 23:33:37
RE: Problem z rejestracją - Rafku - 02-02-2016, 01:22:21
RE: Problem z rejestracją - hurkis - 02-02-2016, 01:13:42
RE: Problem z rejestracją - Tomasso94 - 02-02-2016, 01:56:36
RE: Problem z rejestracją - hurkis - 02-02-2016, 13:03:39
RE: Problem z rejestracją - Semmao - 02-02-2016, 13:30:49
RE: Problem z rejestracją - simi81 - 02-02-2016, 15:22:00
RE: Problem z rejestracją - Rafku - 02-02-2016, 16:34:07
RE: Problem z rejestracją - hurkis - 02-02-2016, 18:19:49
RE: Problem z rejestracją - hurkis - 02-02-2016, 18:32:17
RE: Problem z rejestracją - Quake96 - 02-02-2016, 18:44:43
RE: Problem z rejestracją - hurkis - 02-02-2016, 18:45:33
RE: Problem z rejestracją - hurkis - 02-02-2016, 18:58:07
RE: Problem z rejestracją - Semmao - 03-02-2016, 13:46:59
RE: Problem z rejestracją - simi81 - 03-02-2016, 14:01:12
RE: Problem z rejestracją - Semmao - 03-02-2016, 14:07:46
RE: Problem z rejestracją - simi81 - 03-02-2016, 15:31:59
RE: Problem z rejestracją - Semmao - 03-02-2016, 17:29:42
RE: Problem z rejestracją - simi81 - 03-02-2016, 17:57:55
RE: Problem z rejestracją - hurkis - 03-02-2016, 18:20:44
RE: Problem z rejestracją - Semmao - 03-02-2016, 18:33:35
RE: Problem z rejestracją - hurkis - 03-02-2016, 18:37:48


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 468
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 69
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 488
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34416
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2972
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 54
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 95
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 259
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5179
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 166
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 321
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 350
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 703
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 240
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6507

Reklama