Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Spuszczony olej...
Autor Wiadomość
joozek Offline
senior


Liczba postów: 2,413
Imię: Józek
Skąd: Lubin
Pojazd: Inny
Post: #47
RE: Spuszczony olej...
Czy Wy wszyscy co nie pamiętacie, nie znacie komuny, uważacie, że tylko same przywileje były, nic się nie robiło i wszystko za free dawali?
Nic bardziej mylnego, po skończeniu studiów też byłem na stażu, na stanowisku którego nie chcę dziś nawet wspominać. To co wymieniacie jednym tchem, że było, że dawali, przywileje ... samo nie przychodziło. Mieszkałem w wynajętym kącie z perspektywą samodzielnego mieszkania 30 lat Confused Ale byłem młody i świat stał otworem ... po prostu zapierdalałem i nie czekałem, aż mi ktoś, coś da ... na papierosa, na piwo, na komórkę etc

Denerwować się, to tracić własne zdrowie z powodu cudzej głupoty
23-01-2016 01:15:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Spuszczony olej... - dominik963 - 20-01-2016, 00:42:25
RE: Spuszczony olej... - joozek - 20-01-2016, 00:57:49
RE: Spuszczony olej... - zajkit55 - 20-01-2016, 01:00:59
RE: Spuszczony olej... - Wojtek3362 - 20-01-2016, 01:03:51
RE: Spuszczony olej... - JGNZM - 20-01-2016, 01:42:56
RE: Spuszczony olej... - Jaro5 - 20-01-2016, 02:55:54
RE: Spuszczony olej... - darek23 - 20-01-2016, 10:20:10
RE: Spuszczony olej... - 175mateusz - 20-01-2016, 11:02:00
RE: Spuszczony olej... - plusminus - 20-01-2016, 11:49:25
RE: Spuszczony olej... - Supryk - 20-01-2016, 12:44:12
RE: Spuszczony olej... - hvil - 20-01-2016, 13:09:07
RE: Spuszczony olej... - charper - 20-01-2016, 17:14:18
RE: Spuszczony olej... - bartosz1907 - 20-01-2016, 13:35:03
RE: Spuszczony olej... - nie_mientki - 20-01-2016, 18:36:47
RE: Spuszczony olej... - charper - 21-01-2016, 15:02:30
RE: Spuszczony olej... - nie_mientki - 22-01-2016, 10:51:43
RE: Spuszczony olej... - MZtkowicz - 20-01-2016, 19:01:22
RE: Spuszczony olej... - Jaro5 - 20-01-2016, 19:23:17
RE: Spuszczony olej... - dominik963 - 20-01-2016, 20:42:20
RE: Spuszczony olej... - Jaro5 - 20-01-2016, 20:59:36
RE: Spuszczony olej... - nie_mientki - 20-01-2016, 23:10:01
RE: Spuszczony olej... - raterro - 20-01-2016, 23:14:47
RE: Spuszczony olej... - JGNZM - 20-01-2016, 23:20:24
RE: Spuszczony olej... - raterro - 20-01-2016, 23:21:49
RE: Spuszczony olej... - Jaro5 - 20-01-2016, 23:30:58
RE: Spuszczony olej... - bartosz1907 - 21-01-2016, 15:37:51
RE: Spuszczony olej... - 175mateusz - 21-01-2016, 15:56:13
RE: Spuszczony olej... - KeiSangi - 21-01-2016, 18:36:26
RE: Spuszczony olej... - jurek_j - 21-01-2016, 19:10:58
RE: Spuszczony olej... - joozek - 22-01-2016, 01:12:04
RE: Spuszczony olej... - ananas - 22-01-2016, 01:47:08
RE: Spuszczony olej... - tipowg - 22-01-2016, 14:27:56
RE: Spuszczony olej... - nie_mientki - 22-01-2016, 15:34:58
RE: Spuszczony olej... - jurek_j - 22-01-2016, 20:12:36
RE: Spuszczony olej... - VRka :D - 22-01-2016, 20:42:10
RE: Spuszczony olej... - MZtkowicz - 22-01-2016, 21:03:50
RE: Spuszczony olej... - simsorynka - 22-01-2016, 15:57:16
RE: Spuszczony olej... - tipowg - 22-01-2016, 16:00:46
RE: Spuszczony olej... - Henryk333 - 22-01-2016, 17:51:35
RE: Spuszczony olej... - nie_mientki - 22-01-2016, 17:56:44
RE: Spuszczony olej... - Wojtek3362 - 22-01-2016, 18:30:17
RE: Spuszczony olej... - bartosz1907 - 22-01-2016, 22:06:26
RE: Spuszczony olej... - nie_mientki - 22-01-2016, 23:34:46
RE: Spuszczony olej... - MZtkowicz - 23-01-2016, 13:36:01
RE: Spuszczony olej... - jurek_j - 24-01-2016, 13:15:46
RE: Spuszczony olej... - nie_mientki - 24-01-2016, 15:47:10
RE: Spuszczony olej... - hvil - 23-01-2016, 00:07:24
RE: Spuszczony olej... - raterro - 23-01-2016, 00:11:52
RE: Spuszczony olej... - nie_mientki - 23-01-2016, 01:44:53
RE: Spuszczony olej... - nie_mientki - 23-01-2016, 00:25:24
RE: Spuszczony olej... - joozek - 23-01-2016 01:15:47
RE: Spuszczony olej... - nie_mientki - 23-01-2016, 01:28:00
RE: Spuszczony olej... - joozek - 23-01-2016, 01:39:30
RE: Spuszczony olej... - krystian - 24-01-2016, 14:14:51
RE: Spuszczony olej... - bartosz1907 - 24-01-2016, 14:32:42
RE: Spuszczony olej... - krystian - 24-01-2016, 15:26:02


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 421
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3143
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 789
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 184
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 555
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 638
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34687
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 108
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 169
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 484
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5231
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 191
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 395
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 413
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 839

Reklama