Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Spuszczony olej...
Autor Wiadomość
nie_mientki Offline
Pomocny użytkownik


Liczba postów: 6,375
Imię: Michał
Skąd: Puławy
Pojazd: Romet 50-T-1
Post: #31
RE: Spuszczony olej...
Szanuję Wasze zdanie na temat przelewania używanego oleju z silnika do silnika, ale pozwólcie że pozostanę przy własnych przekonaniach w tej kwestii.

Jedno mnie zaciekawiło.
(21-01-2016 15:02:30)charper napisał(a):  przy zarobkach w niektórych firmach i to np. przez agencje pracy (bo załóżmy że nie ma innej pracy) koszt oleju to nawet 2,5 godziny pracy. także wiesz, skończ bo nie wiesz jak niektórzy mają.

Pomijając osobiste wycieczki. Nie pracowałem nigdy przez agencję więc się dopytuję.

Koszt luxa(bo mówimy wszak o oleju silnikowym do Rometa) z beczki w agro sklepie to 6-7zł. Przyjmijmy na bogatości 7. Skoro pracując przez agencję trzeba harować na taki olej 2,5 godzin to płacą tam 2,8zł/h netto.

Minimalna na ten rok to 1355 netto. Dzieląc przez 160 godzin wychodzi niecałe 8,5zł/h.

Czyli pracując przez agencję na cały etat dymają płacąc 1/3 najniższej krajowej?
22-01-2016 10:51:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 3 użytkowników postawiło piwo nie_mientki za ten post.
Reklama
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Spuszczony olej... - dominik963 - 20-01-2016, 00:42:25
RE: Spuszczony olej... - joozek - 20-01-2016, 00:57:49
RE: Spuszczony olej... - zajkit55 - 20-01-2016, 01:00:59
RE: Spuszczony olej... - Wojtek3362 - 20-01-2016, 01:03:51
RE: Spuszczony olej... - JGNZM - 20-01-2016, 01:42:56
RE: Spuszczony olej... - Jaro5 - 20-01-2016, 02:55:54
RE: Spuszczony olej... - darek23 - 20-01-2016, 10:20:10
RE: Spuszczony olej... - 175mateusz - 20-01-2016, 11:02:00
RE: Spuszczony olej... - plusminus - 20-01-2016, 11:49:25
RE: Spuszczony olej... - Supryk - 20-01-2016, 12:44:12
RE: Spuszczony olej... - hvil - 20-01-2016, 13:09:07
RE: Spuszczony olej... - charper - 20-01-2016, 17:14:18
RE: Spuszczony olej... - bartosz1907 - 20-01-2016, 13:35:03
RE: Spuszczony olej... - nie_mientki - 20-01-2016, 18:36:47
RE: Spuszczony olej... - charper - 21-01-2016, 15:02:30
RE: Spuszczony olej... - nie_mientki - 22-01-2016 10:51:43
RE: Spuszczony olej... - MZtkowicz - 20-01-2016, 19:01:22
RE: Spuszczony olej... - Jaro5 - 20-01-2016, 19:23:17
RE: Spuszczony olej... - dominik963 - 20-01-2016, 20:42:20
RE: Spuszczony olej... - Jaro5 - 20-01-2016, 20:59:36
RE: Spuszczony olej... - nie_mientki - 20-01-2016, 23:10:01
RE: Spuszczony olej... - raterro - 20-01-2016, 23:14:47
RE: Spuszczony olej... - JGNZM - 20-01-2016, 23:20:24
RE: Spuszczony olej... - raterro - 20-01-2016, 23:21:49
RE: Spuszczony olej... - Jaro5 - 20-01-2016, 23:30:58
RE: Spuszczony olej... - bartosz1907 - 21-01-2016, 15:37:51
RE: Spuszczony olej... - 175mateusz - 21-01-2016, 15:56:13
RE: Spuszczony olej... - KeiSangi - 21-01-2016, 18:36:26
RE: Spuszczony olej... - jurek_j - 21-01-2016, 19:10:58
RE: Spuszczony olej... - joozek - 22-01-2016, 01:12:04
RE: Spuszczony olej... - ananas - 22-01-2016, 01:47:08
RE: Spuszczony olej... - tipowg - 22-01-2016, 14:27:56
RE: Spuszczony olej... - nie_mientki - 22-01-2016, 15:34:58
RE: Spuszczony olej... - jurek_j - 22-01-2016, 20:12:36
RE: Spuszczony olej... - VRka :D - 22-01-2016, 20:42:10
RE: Spuszczony olej... - MZtkowicz - 22-01-2016, 21:03:50
RE: Spuszczony olej... - simsorynka - 22-01-2016, 15:57:16
RE: Spuszczony olej... - tipowg - 22-01-2016, 16:00:46
RE: Spuszczony olej... - Henryk333 - 22-01-2016, 17:51:35
RE: Spuszczony olej... - nie_mientki - 22-01-2016, 17:56:44
RE: Spuszczony olej... - Wojtek3362 - 22-01-2016, 18:30:17
RE: Spuszczony olej... - bartosz1907 - 22-01-2016, 22:06:26
RE: Spuszczony olej... - nie_mientki - 22-01-2016, 23:34:46
RE: Spuszczony olej... - MZtkowicz - 23-01-2016, 13:36:01
RE: Spuszczony olej... - jurek_j - 24-01-2016, 13:15:46
RE: Spuszczony olej... - nie_mientki - 24-01-2016, 15:47:10
RE: Spuszczony olej... - hvil - 23-01-2016, 00:07:24
RE: Spuszczony olej... - raterro - 23-01-2016, 00:11:52
RE: Spuszczony olej... - nie_mientki - 23-01-2016, 01:44:53
RE: Spuszczony olej... - nie_mientki - 23-01-2016, 00:25:24
RE: Spuszczony olej... - joozek - 23-01-2016, 01:15:47
RE: Spuszczony olej... - nie_mientki - 23-01-2016, 01:28:00
RE: Spuszczony olej... - joozek - 23-01-2016, 01:39:30
RE: Spuszczony olej... - krystian - 24-01-2016, 14:14:51
RE: Spuszczony olej... - bartosz1907 - 24-01-2016, 14:32:42
RE: Spuszczony olej... - krystian - 24-01-2016, 15:26:02


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 421
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3143
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 789
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 184
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 555
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 638
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34687
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 108
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 169
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 484
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5231
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 191
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 395
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 413
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 839

Reklama