Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Spuszczony olej...
Autor Wiadomość
jurek_j Offline
Technik
*


Liczba postów: 830
Imię: J
Skąd: FGW
Pojazd: Romet Kadet
Post: #28
RE: Spuszczony olej...
Jak nalałem świeżego oleju do silnika, zrobiłem na nim 40km i spuściłem go, bo musiałem usunąć wyciek na korku spustowym, to też popełniłem karygodny błąd wlewając drugi raz ten sam olej do silnika? Biorąc pod uwagę że 500km potrafi sie zrobić samochodem w tygodniu bez większych problemów, nadal zadawałbym to samo pytanie.

Czasami lepiej nie pytać tylko robić swoje... To pisałem ja, janusz motoryzacji.

Gorszym przypadkiem niechlujstwa jest montowanie używanych materiałów eksploatacyjnych, jak chociażby tarcze hamulcowe, klocki, piasty, końcówki drążków. Ale co kto uważa.
21-01-2016 19:10:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 4 użytkowników postawiło piwo jurek_j za ten post.
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Spuszczony olej... - dominik963 - 20-01-2016, 00:42:25
RE: Spuszczony olej... - joozek - 20-01-2016, 00:57:49
RE: Spuszczony olej... - zajkit55 - 20-01-2016, 01:00:59
RE: Spuszczony olej... - Wojtek3362 - 20-01-2016, 01:03:51
RE: Spuszczony olej... - JGNZM - 20-01-2016, 01:42:56
RE: Spuszczony olej... - Jaro5 - 20-01-2016, 02:55:54
RE: Spuszczony olej... - darek23 - 20-01-2016, 10:20:10
RE: Spuszczony olej... - 175mateusz - 20-01-2016, 11:02:00
RE: Spuszczony olej... - plusminus - 20-01-2016, 11:49:25
RE: Spuszczony olej... - Supryk - 20-01-2016, 12:44:12
RE: Spuszczony olej... - hvil - 20-01-2016, 13:09:07
RE: Spuszczony olej... - charper - 20-01-2016, 17:14:18
RE: Spuszczony olej... - bartosz1907 - 20-01-2016, 13:35:03
RE: Spuszczony olej... - nie_mientki - 20-01-2016, 18:36:47
RE: Spuszczony olej... - charper - 21-01-2016, 15:02:30
RE: Spuszczony olej... - nie_mientki - 22-01-2016, 10:51:43
RE: Spuszczony olej... - MZtkowicz - 20-01-2016, 19:01:22
RE: Spuszczony olej... - Jaro5 - 20-01-2016, 19:23:17
RE: Spuszczony olej... - dominik963 - 20-01-2016, 20:42:20
RE: Spuszczony olej... - Jaro5 - 20-01-2016, 20:59:36
RE: Spuszczony olej... - nie_mientki - 20-01-2016, 23:10:01
RE: Spuszczony olej... - raterro - 20-01-2016, 23:14:47
RE: Spuszczony olej... - JGNZM - 20-01-2016, 23:20:24
RE: Spuszczony olej... - raterro - 20-01-2016, 23:21:49
RE: Spuszczony olej... - Jaro5 - 20-01-2016, 23:30:58
RE: Spuszczony olej... - bartosz1907 - 21-01-2016, 15:37:51
RE: Spuszczony olej... - 175mateusz - 21-01-2016, 15:56:13
RE: Spuszczony olej... - KeiSangi - 21-01-2016, 18:36:26
RE: Spuszczony olej... - jurek_j - 21-01-2016 19:10:58
RE: Spuszczony olej... - joozek - 22-01-2016, 01:12:04
RE: Spuszczony olej... - ananas - 22-01-2016, 01:47:08
RE: Spuszczony olej... - tipowg - 22-01-2016, 14:27:56
RE: Spuszczony olej... - nie_mientki - 22-01-2016, 15:34:58
RE: Spuszczony olej... - jurek_j - 22-01-2016, 20:12:36
RE: Spuszczony olej... - VRka :D - 22-01-2016, 20:42:10
RE: Spuszczony olej... - MZtkowicz - 22-01-2016, 21:03:50
RE: Spuszczony olej... - simsorynka - 22-01-2016, 15:57:16
RE: Spuszczony olej... - tipowg - 22-01-2016, 16:00:46
RE: Spuszczony olej... - Henryk333 - 22-01-2016, 17:51:35
RE: Spuszczony olej... - nie_mientki - 22-01-2016, 17:56:44
RE: Spuszczony olej... - Wojtek3362 - 22-01-2016, 18:30:17
RE: Spuszczony olej... - bartosz1907 - 22-01-2016, 22:06:26
RE: Spuszczony olej... - nie_mientki - 22-01-2016, 23:34:46
RE: Spuszczony olej... - MZtkowicz - 23-01-2016, 13:36:01
RE: Spuszczony olej... - jurek_j - 24-01-2016, 13:15:46
RE: Spuszczony olej... - nie_mientki - 24-01-2016, 15:47:10
RE: Spuszczony olej... - hvil - 23-01-2016, 00:07:24
RE: Spuszczony olej... - raterro - 23-01-2016, 00:11:52
RE: Spuszczony olej... - nie_mientki - 23-01-2016, 01:44:53
RE: Spuszczony olej... - nie_mientki - 23-01-2016, 00:25:24
RE: Spuszczony olej... - joozek - 23-01-2016, 01:15:47
RE: Spuszczony olej... - nie_mientki - 23-01-2016, 01:28:00
RE: Spuszczony olej... - joozek - 23-01-2016, 01:39:30
RE: Spuszczony olej... - krystian - 24-01-2016, 14:14:51
RE: Spuszczony olej... - bartosz1907 - 24-01-2016, 14:32:42
RE: Spuszczony olej... - krystian - 24-01-2016, 15:26:02


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 418
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3141
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 789
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 183
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 554
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 637
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34687
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 107
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 169
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 484
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5231
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 191
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 395
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 413
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 837

Reklama