Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Renowacja-Komar 2350
Autor Wiadomość
Kamil_men Offline
Nowy
*

Liczba postów: 2
Imię: Kamil
Skąd: Tychy
Pojazd: Romet Komar
Post: #32
RE: Renowacja-Komar 2350
Niestety na giełdzie kompletnie nic nie mieli do mojego komara.. Kolego Tipowg dłubie sobie w wolnej chwili jak na razie takie czyszczenie i sprawdzanie co się nadaje a co nie, Lista z zakupami rośnie w oczach Smile Pisałem już na początku że nie będę się z tym spieszył i robię to przede wszystkim dla siebie.

Z rejestracją na zabytek mi powiedzieli w wydziale komunikacji że sporządzenie ewidencyjne karty pojazdu zabytkowego kosztuje 250 zł, potem dochodzi do tego badanie techniczne robione przez rzeczoznawce 250 zł, 50 zł tablica rejestracyjna (żółta), dowód osobisty 50 zł. I wspomniał o tym jeszcze że gdy go już przerejestruję na zabytek dojdą koszty w wysokości 90 zł za zgodę konserwatora jeżeli będę coś chciał wymienić w motorowerze. Potem zapytałem z "czystej ciekawości" czy da się zarejestrować motorower bez papierów to powiedział że są firmy które się tym zajmują i kosztuję to od 350 zł za sporządzenie historii czy jakoś tak. Ja się osobiście na tym nie znam więc wolę zapytać dwa razy. Takiej informacji udzielił mi wydział komunikacji więc coś chyba prawdy w tym musi być.
10-01-2016 13:52:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Renowacja-Komar 2350 - Kamil_men - 07-01-2016, 22:11:28
RE: Renowacja-Komar 2350 - Rafku - 07-01-2016, 22:39:30
RE: Renowacja-Komar 2350 - romek - 07-01-2016, 23:39:20
RE: Renowacja-Komar 2350 - Rafku - 09-01-2016, 10:42:30
RE: Renowacja-Komar 2350 - Odrestaurator - 09-01-2016, 13:02:25
RE: Renowacja-Komar 2350 - Rafku - 09-01-2016, 14:21:46
RE: Renowacja-Komar 2350 - VRka :D - 07-01-2016, 22:59:18
RE: Renowacja-Komar 2350 - joozek - 07-01-2016, 23:44:36
RE: Renowacja-Komar 2350 - Kamil_men - 08-01-2016, 20:32:25
RE: Renowacja-Komar 2350 - spsport2000 - 08-01-2016, 22:40:44
RE: Renowacja-Komar 2350 - Kamil_men - 08-01-2016, 22:46:16
RE: Renowacja-Komar 2350 - spsport2000 - 09-01-2016, 00:21:51
RE: Renowacja-Komar 2350 - kuzma - 09-01-2016, 11:13:04
RE: Renowacja-Komar 2350 - Halski - 09-01-2016, 14:32:56
RE: Renowacja-Komar 2350 - Kamil_men - 09-01-2016, 14:47:32
RE: Renowacja-Komar 2350 - Halski - 09-01-2016, 14:54:42
RE: Renowacja-Komar 2350 - Kamil_men - 09-01-2016, 15:09:14
RE: Renowacja-Komar 2350 - kuzma - 09-01-2016, 15:07:59
RE: Renowacja-Komar 2350 - Halski - 09-01-2016, 15:19:52
RE: Renowacja-Komar 2350 - Kamil_men - 09-01-2016, 18:19:13
RE: Renowacja-Komar 2350 - Mariusz - 09-01-2016, 19:06:59
RE: Renowacja-Komar 2350 - kuzma - 09-01-2016, 21:19:50
RE: Renowacja-Komar 2350 - Kamil_men - 09-01-2016, 22:41:51
RE: Renowacja-Komar 2350 - Rafku - 09-01-2016, 23:14:08
RE: Renowacja-Komar 2350 - Kamil_men - 10-01-2016, 00:44:37
RE: Renowacja-Komar 2350 - tipowg - 10-01-2016, 01:28:44
RE: Renowacja-Komar 2350 - Mariusz - 10-01-2016, 10:37:07
RE: Renowacja-Komar 2350 - kuzma - 10-01-2016, 12:31:19
RE: Renowacja-Komar 2350 - Mariusz - 10-01-2016, 12:44:01
RE: Renowacja-Komar 2350 - Halski - 10-01-2016, 12:45:31
RE: Renowacja-Komar 2350 - kuzma - 10-01-2016, 13:15:46
RE: Renowacja-Komar 2350 - Kamil_men - 10-01-2016 13:52:00
RE: Renowacja-Komar 2350 - Mariusz - 10-01-2016, 14:10:26
RE: Renowacja-Komar 2350 - tipowg - 10-01-2016, 15:45:01
RE: Renowacja-Komar 2350 - Kamil_men - 10-01-2016, 21:19:25
RE: Renowacja-Komar 2350 - Mariusz - 10-01-2016, 22:40:05
RE: Renowacja-Komar 2350 - Rafku - 13-01-2016, 23:31:17
RE: Renowacja-Komar 2350 - Kamil_men - 13-01-2016, 22:34:54
RE: Renowacja-Komar 2350 - 175mateusz - 13-01-2016, 23:42:43
RE: Renowacja-Komar 2350 - tipowg - 13-01-2016, 23:54:09
RE: Renowacja-Komar 2350 - Mariusz - 22-01-2016, 08:15:55
RE: Renowacja-Komar 2350 - kuzma - 22-01-2016, 11:39:15
RE: Renowacja-Komar 2350 - Mariusz - 22-01-2016, 12:32:17
RE: Renowacja-Komar 2350 - kuzma - 22-01-2016, 12:54:47


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 16:58:37
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 49
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 490
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 81
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 515
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34513
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2985
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 67
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 115
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 300
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5200
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 173
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 335
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 361
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 751
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 245

Reklama