Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Renowacja-Komar 2350
Autor Wiadomość
Kamil_men Offline
Nowy
*

Liczba postów: 2
Imię: Kamil
Skąd: Tychy
Pojazd: Romet Komar
Post: #1
Renowacja-Komar 2350
Na początek jeżeli wybrałem zły dzieł to proszę mnie poprawić. Jestem nowy i dopiero poznaje to forum. Na początek trochę o mnie a potem o Autorze tego wątku Smile Od małego ciągło mnie do motoryzacji, dawniej dziadek miał Jawke kaczke i komara sztywniaka na strychu, Wuj miał Rometa i WFM-ke, ojciec też był w posiadaniu WFM-ki i WS-ki. Ja za bajtla miałem dwie motorynki ale to była krótka przygoda. Niedawno mnie wzięło na wspomnienia po 25 latach i tak stałem się posiadaczem Komara Smile

Teraz do rzeczy Posiadam Komara 2350 67r, silnik s38, biegi na kierownicy. Stan... hmm okropny, ochydny ale dla mnie to dobrze bo mam nadzieję kiedy zakończę nad nim pracę to będzie najbardziej widać włożone w niego serce i czas pracy poświęcony. Już teraz słyszę sporo krytyki że kupiłem złom i nic z tego nie będzie Smile Ja jednak widzę inaczej i brnę dalej. Dodaję kilka fotek w jakim jest stanie.

http://www.fotosik.pl/zdjecie/0d5ba09c7ec1942f
http://www.fotosik.pl/zdjecie/7d2c39e73549b975
http://www.fotosik.pl/zdjecie/3232aedbfae0e1d4


Rozebrałem już silnik no i ... okazało się że karter pęknięty. Jestem na etapie szukania silnika za rozsądne pieniądze, gdyby ktoś coś słyszał proszę o info. Będę w garażu to pstryknę fotkę dla jasności żeby temacik miał ręce i nogi.

Zachęcam do śledzenia wątku, niebawem dalsze wpisy.
07-01-2016 22:11:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Renowacja-Komar 2350 - Kamil_men - 07-01-2016 22:11:28
RE: Renowacja-Komar 2350 - Rafku - 07-01-2016, 22:39:30
RE: Renowacja-Komar 2350 - romek - 07-01-2016, 23:39:20
RE: Renowacja-Komar 2350 - Rafku - 09-01-2016, 10:42:30
RE: Renowacja-Komar 2350 - Odrestaurator - 09-01-2016, 13:02:25
RE: Renowacja-Komar 2350 - Rafku - 09-01-2016, 14:21:46
RE: Renowacja-Komar 2350 - VRka :D - 07-01-2016, 22:59:18
RE: Renowacja-Komar 2350 - joozek - 07-01-2016, 23:44:36
RE: Renowacja-Komar 2350 - Kamil_men - 08-01-2016, 20:32:25
RE: Renowacja-Komar 2350 - spsport2000 - 08-01-2016, 22:40:44
RE: Renowacja-Komar 2350 - Kamil_men - 08-01-2016, 22:46:16
RE: Renowacja-Komar 2350 - spsport2000 - 09-01-2016, 00:21:51
RE: Renowacja-Komar 2350 - kuzma - 09-01-2016, 11:13:04
RE: Renowacja-Komar 2350 - Halski - 09-01-2016, 14:32:56
RE: Renowacja-Komar 2350 - Kamil_men - 09-01-2016, 14:47:32
RE: Renowacja-Komar 2350 - Halski - 09-01-2016, 14:54:42
RE: Renowacja-Komar 2350 - Kamil_men - 09-01-2016, 15:09:14
RE: Renowacja-Komar 2350 - kuzma - 09-01-2016, 15:07:59
RE: Renowacja-Komar 2350 - Halski - 09-01-2016, 15:19:52
RE: Renowacja-Komar 2350 - Kamil_men - 09-01-2016, 18:19:13
RE: Renowacja-Komar 2350 - Mariusz - 09-01-2016, 19:06:59
RE: Renowacja-Komar 2350 - kuzma - 09-01-2016, 21:19:50
RE: Renowacja-Komar 2350 - Kamil_men - 09-01-2016, 22:41:51
RE: Renowacja-Komar 2350 - Rafku - 09-01-2016, 23:14:08
RE: Renowacja-Komar 2350 - Kamil_men - 10-01-2016, 00:44:37
RE: Renowacja-Komar 2350 - tipowg - 10-01-2016, 01:28:44
RE: Renowacja-Komar 2350 - Mariusz - 10-01-2016, 10:37:07
RE: Renowacja-Komar 2350 - kuzma - 10-01-2016, 12:31:19
RE: Renowacja-Komar 2350 - Mariusz - 10-01-2016, 12:44:01
RE: Renowacja-Komar 2350 - Halski - 10-01-2016, 12:45:31
RE: Renowacja-Komar 2350 - kuzma - 10-01-2016, 13:15:46
RE: Renowacja-Komar 2350 - Kamil_men - 10-01-2016, 13:52:00
RE: Renowacja-Komar 2350 - Mariusz - 10-01-2016, 14:10:26
RE: Renowacja-Komar 2350 - tipowg - 10-01-2016, 15:45:01
RE: Renowacja-Komar 2350 - Kamil_men - 10-01-2016, 21:19:25
RE: Renowacja-Komar 2350 - Mariusz - 10-01-2016, 22:40:05
RE: Renowacja-Komar 2350 - Rafku - 13-01-2016, 23:31:17
RE: Renowacja-Komar 2350 - Kamil_men - 13-01-2016, 22:34:54
RE: Renowacja-Komar 2350 - 175mateusz - 13-01-2016, 23:42:43
RE: Renowacja-Komar 2350 - tipowg - 13-01-2016, 23:54:09
RE: Renowacja-Komar 2350 - Mariusz - 22-01-2016, 08:15:55
RE: Renowacja-Komar 2350 - kuzma - 22-01-2016, 11:39:15
RE: Renowacja-Komar 2350 - Mariusz - 22-01-2016, 12:32:17
RE: Renowacja-Komar 2350 - kuzma - 22-01-2016, 12:54:47


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 16:58:37
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 49
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 490
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 81
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 515
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34513
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2985
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 67
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 115
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 300
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5200
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 173
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 335
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 361
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 751
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 245

Reklama