Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Pony M2 - kolejny Robaczek
Autor Wiadomość
jurek_j Offline
Technik
*


Liczba postów: 830
Imię: J
Skąd: FGW
Pojazd: Romet Kadet
Post: #120
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek
(01-12-2015 09:34:00)Błażej napisał(a):  Nie wiem co bierzesz ale klamki drzwi w 125p są stalowe...

Po czym wnosisz takie odważne stwierdzenie? Co jeszcze było w tej bajce? Stado słoni, czy jedno wielkie słońce nad miastem Peru?

(30-11-2015 23:08:09)joozek napisał(a):  Żeby było jasne - oryginalne korpusy manetek w Komarach i Romet-ach były ze znalu - ich się nie pochromuje.
Tylko ostatnie modele Ogar 200/205 Kadety i Pony 301 miały aluminiowe i to nie wszystkie. Żeby to ustalić należy zastosować wodny roztwór kwasu solnego. Znal po zanurzeniu robi się szary matowy, aluminium prawie białe.

Tak? Już myślałem że będę miał możliwość próby badań nad chromowaniem ZnAl, ale w google pierwsza strona podpowiedziała mi, że nie ma co sobie robić nadziei.

http://www.classicchrom.pl/RENOWACJA-ELEMENTOW-ZE-ZNAL
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-12-2015 19:24:40 przez jurek_j.)
01-12-2015 19:21:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 2 użytkowników postawiło piwo jurek_j za ten post.
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 14-09-2015, 22:13:31
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Quake96 - 14-09-2015, 22:23:59
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 14-09-2015, 22:27:56
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Barto5050 - 14-09-2015, 22:28:04
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 14-09-2015, 22:31:33
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Barto5050 - 14-09-2015, 22:35:42
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Przemi998 - 14-09-2015, 22:59:22
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 15-09-2015, 20:58:06
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Barto5050 - 15-09-2015, 21:06:05
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Przemi998 - 15-09-2015, 21:56:06
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Quake96 - 15-09-2015, 22:51:30
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 15-09-2015, 22:55:19
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Marwerick - 15-09-2015, 22:57:23
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - knypas - 16-09-2015, 10:54:36
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 16-09-2015, 22:13:22
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - knypas - 17-09-2015, 10:25:16
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 17-09-2015, 22:34:12
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Rafku - 17-09-2015, 23:00:29
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - kryspinn - 18-09-2015, 22:33:45
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Barto5050 - 18-09-2015, 22:54:57
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 21-09-2015, 21:26:04
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Quake96 - 21-09-2015, 23:43:27
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Barto5050 - 22-09-2015, 07:44:29
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Rafku - 22-09-2015, 08:16:34
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 23-09-2015, 19:03:56
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - kryspinn - 03-11-2015, 17:00:16
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 03-11-2015, 20:07:40
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 21-11-2015, 15:08:10
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 21-11-2015, 23:56:58
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 22-11-2015, 00:08:19
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - knypas - 22-11-2015, 01:16:32
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 22-11-2015, 01:27:29
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Quake96 - 22-11-2015, 01:29:14
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 22-11-2015, 01:33:14
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Quake96 - 22-11-2015, 01:35:23
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Przemi998 - 22-11-2015, 01:56:56
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - komarinho - 22-11-2015, 02:55:26
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Rafku - 22-11-2015, 03:04:09
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 22-11-2015, 12:18:32
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - rommel - 22-11-2015, 10:54:13
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Błażej - 22-11-2015, 11:56:15
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Matinek - 22-11-2015, 12:14:39
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - ananas - 22-11-2015, 12:28:25
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Błażej - 22-11-2015, 12:43:08
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 22-11-2015, 21:51:13
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - knypas - 22-11-2015, 13:58:03
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - kryspinn - 22-11-2015, 14:17:28
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - komarinho - 22-11-2015, 18:24:43
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Marwerick - 22-11-2015, 18:36:21
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Błażej - 22-11-2015, 22:07:57
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - komarinho - 22-11-2015, 22:21:04
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Quake96 - 22-11-2015, 22:26:06
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 22-11-2015, 22:38:25
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Błażej - 23-11-2015, 07:27:18
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 23-11-2015, 23:00:16
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Matinek - 23-11-2015, 23:02:46
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 23-11-2015, 23:06:41
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - knypas - 23-11-2015, 23:07:00
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 23-11-2015, 23:20:29
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Rafku - 23-11-2015, 23:21:48
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Duduś - 24-11-2015, 00:11:58
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 24-11-2015, 00:19:29
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Matinek - 24-11-2015, 01:21:13
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - komarinho - 24-11-2015, 13:48:45
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 24-11-2015, 22:42:52
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Marwerick - 24-11-2015, 22:51:08
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 24-11-2015, 22:53:45
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Marwerick - 24-11-2015, 23:13:56
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 24-11-2015, 23:37:23
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Matinek - 25-11-2015, 02:37:19
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - 3SDM - 25-11-2015, 02:51:14
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Jogurt - 25-11-2015, 09:34:47
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 26-11-2015, 00:22:24
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - 3SDM - 26-11-2015, 17:03:18
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Jogurt - 26-11-2015, 19:34:36
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 26-11-2015, 19:56:37
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Jogurt - 26-11-2015, 22:05:29
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Saper - 26-11-2015, 21:38:46
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 26-11-2015, 23:34:40
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - kryspinn - 26-11-2015, 22:05:59
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - komarinho - 26-11-2015, 22:51:10
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 28-11-2015, 23:04:18
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - komarinho - 29-11-2015, 14:05:11
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 29-11-2015, 15:19:04
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Marwerick - 29-11-2015, 23:11:13
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Matinek - 29-11-2015, 23:28:33
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 30-11-2015, 00:26:06
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Emikel - 29-11-2015, 23:36:35
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Matinek - 30-11-2015, 00:30:36
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 30-11-2015, 00:41:20
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Matinek - 30-11-2015, 01:03:45
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - knypas - 30-11-2015, 01:17:16
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Matinek - 30-11-2015, 01:35:01
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - knypas - 30-11-2015, 01:42:27
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - kubu355 - 30-11-2015, 01:51:20
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Matinek - 30-11-2015, 17:48:31
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - ananas - 30-11-2015, 19:31:46
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - komarinho - 30-11-2015, 22:48:15
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 30-11-2015, 23:08:09
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Paweł13 - 01-12-2015, 01:55:23
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Błażej - 01-12-2015, 09:34:00
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Paweł13 - 01-12-2015, 19:11:30
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - jurek_j - 01-12-2015 19:21:47
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Błażej - 01-12-2015, 23:47:43
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - jurek_j - 02-12-2015, 17:16:50
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Błażej - 02-12-2015, 19:42:56
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - jurek_j - 02-12-2015, 19:49:37
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 02-12-2015, 23:07:37
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 07-12-2015, 23:20:12
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Przemi998 - 08-12-2015, 00:44:22
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Marwerick - 08-12-2015, 00:51:31
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 08-12-2015, 00:55:26
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Jogurt - 13-12-2015, 18:08:42
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 13-12-2015, 18:34:41
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Jogurt - 13-12-2015, 19:12:37
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 13-12-2015, 19:27:10
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Jogurt - 13-12-2015, 19:50:05
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Mariusz - 13-12-2015, 20:20:18
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Jogurt - 13-12-2015, 21:22:08
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - kryspinn - 08-01-2016, 20:21:36
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 09-01-2016, 02:28:07
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Barto5050 - 27-01-2016, 23:44:02
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 28-01-2016, 00:27:03
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - kulin1998 - 28-01-2016, 00:32:41
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - ananas - 28-01-2016, 00:53:31
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 28-01-2016, 00:59:50
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - krystian - 28-01-2016, 01:42:45
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - krystian - 28-01-2016, 10:45:18
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - kryspinn - 28-01-2016, 20:40:37
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 29-01-2016, 00:12:29
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Barto5050 - 29-01-2016, 00:22:34
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 29-01-2016, 00:25:41
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 07-02-2016, 23:39:56
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Marwerick - 07-02-2016, 23:51:40
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Przemi998 - 07-02-2016, 23:52:41
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - romek - 07-02-2016, 23:54:57
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - kryspinn - 08-02-2016, 19:52:40
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Rafku - 08-02-2016, 19:54:33
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 09-02-2016, 00:33:25
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Quake96 - 09-02-2016, 00:38:23
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Jaro5 - 09-02-2016, 00:52:38
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 09-02-2016, 00:54:16
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Marwerick - 09-02-2016, 00:54:37
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Jaro5 - 09-02-2016, 01:00:39
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 09-02-2016, 01:06:06
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - 3SDM - 09-02-2016, 01:49:10
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 27-02-2016, 16:49:14
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - komarinho - 27-02-2016, 16:55:54
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Blues - 27-02-2016, 22:16:49
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Quake96 - 28-02-2016, 01:06:51
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Marwerick - 28-02-2016, 22:15:33
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 04-04-2016, 23:12:47
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - komarinho - 05-04-2016, 00:28:08
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Błażej - 05-04-2016, 13:51:06
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 05-04-2016, 23:05:04
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Rafku - 05-04-2016, 08:21:06
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Mariusz - 05-04-2016, 08:54:32
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Quake96 - 05-04-2016, 13:03:59
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 08-08-2016, 23:33:39
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 10-08-2016, 01:08:48
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Rafku - 09-08-2016, 18:53:44


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 11:58:16
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 183
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Dzisiaj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 740
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Wczoraj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 118
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 517
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 556
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34543
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 3002
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 82
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 133
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 372
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5209
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 178
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 358
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 370
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 777

Reklama