Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Pony M2 - kolejny Robaczek
Autor Wiadomość
joozek Offline
senior


Liczba postów: 2,413
Imię: Józek
Skąd: Lubin
Pojazd: Inny
Post: #97
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek
Dziś w końcu odwiedził mnie Mateusz. Pooglądał wszystkie moje nowe zakupy Tongue ale Motorynce nie odpuścił Tongue
Założyliśmy tak na próbę przednie, chromowane koło Tongue Nawet cyknął kilka zdjęć.
Powiem tak ... te koła to jest to, co tej Pony było potrzebne :F

Denerwować się, to tracić własne zdrowie z powodu cudzej głupoty
28-11-2015 23:04:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 1 osoba postawiła piwo joozek za ten post.
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 14-09-2015, 22:13:31
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Quake96 - 14-09-2015, 22:23:59
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 14-09-2015, 22:27:56
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Barto5050 - 14-09-2015, 22:28:04
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 14-09-2015, 22:31:33
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Barto5050 - 14-09-2015, 22:35:42
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Przemi998 - 14-09-2015, 22:59:22
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 15-09-2015, 20:58:06
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Barto5050 - 15-09-2015, 21:06:05
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Przemi998 - 15-09-2015, 21:56:06
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Quake96 - 15-09-2015, 22:51:30
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 15-09-2015, 22:55:19
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Marwerick - 15-09-2015, 22:57:23
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - knypas - 16-09-2015, 10:54:36
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 16-09-2015, 22:13:22
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - knypas - 17-09-2015, 10:25:16
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 17-09-2015, 22:34:12
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Rafku - 17-09-2015, 23:00:29
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - kryspinn - 18-09-2015, 22:33:45
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Barto5050 - 18-09-2015, 22:54:57
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 21-09-2015, 21:26:04
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Quake96 - 21-09-2015, 23:43:27
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Barto5050 - 22-09-2015, 07:44:29
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Rafku - 22-09-2015, 08:16:34
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 23-09-2015, 19:03:56
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - kryspinn - 03-11-2015, 17:00:16
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 03-11-2015, 20:07:40
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 21-11-2015, 15:08:10
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 21-11-2015, 23:56:58
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 22-11-2015, 00:08:19
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - knypas - 22-11-2015, 01:16:32
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 22-11-2015, 01:27:29
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Quake96 - 22-11-2015, 01:29:14
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 22-11-2015, 01:33:14
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Quake96 - 22-11-2015, 01:35:23
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Przemi998 - 22-11-2015, 01:56:56
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - komarinho - 22-11-2015, 02:55:26
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Rafku - 22-11-2015, 03:04:09
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 22-11-2015, 12:18:32
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - rommel - 22-11-2015, 10:54:13
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Błażej - 22-11-2015, 11:56:15
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Matinek - 22-11-2015, 12:14:39
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - ananas - 22-11-2015, 12:28:25
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Błażej - 22-11-2015, 12:43:08
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 22-11-2015, 21:51:13
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - knypas - 22-11-2015, 13:58:03
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - kryspinn - 22-11-2015, 14:17:28
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - komarinho - 22-11-2015, 18:24:43
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Marwerick - 22-11-2015, 18:36:21
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Błażej - 22-11-2015, 22:07:57
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - komarinho - 22-11-2015, 22:21:04
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Quake96 - 22-11-2015, 22:26:06
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 22-11-2015, 22:38:25
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Błażej - 23-11-2015, 07:27:18
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 23-11-2015, 23:00:16
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Matinek - 23-11-2015, 23:02:46
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 23-11-2015, 23:06:41
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - knypas - 23-11-2015, 23:07:00
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 23-11-2015, 23:20:29
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Rafku - 23-11-2015, 23:21:48
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Duduś - 24-11-2015, 00:11:58
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 24-11-2015, 00:19:29
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Matinek - 24-11-2015, 01:21:13
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - komarinho - 24-11-2015, 13:48:45
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 24-11-2015, 22:42:52
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Marwerick - 24-11-2015, 22:51:08
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 24-11-2015, 22:53:45
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Marwerick - 24-11-2015, 23:13:56
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 24-11-2015, 23:37:23
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Matinek - 25-11-2015, 02:37:19
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - 3SDM - 25-11-2015, 02:51:14
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Jogurt - 25-11-2015, 09:34:47
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 26-11-2015, 00:22:24
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - 3SDM - 26-11-2015, 17:03:18
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Jogurt - 26-11-2015, 19:34:36
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 26-11-2015, 19:56:37
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Jogurt - 26-11-2015, 22:05:29
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Saper - 26-11-2015, 21:38:46
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 26-11-2015, 23:34:40
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - kryspinn - 26-11-2015, 22:05:59
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - komarinho - 26-11-2015, 22:51:10
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 28-11-2015 23:04:18
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - komarinho - 29-11-2015, 14:05:11
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 29-11-2015, 15:19:04
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Marwerick - 29-11-2015, 23:11:13
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Matinek - 29-11-2015, 23:28:33
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 30-11-2015, 00:26:06
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Emikel - 29-11-2015, 23:36:35
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Matinek - 30-11-2015, 00:30:36
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 30-11-2015, 00:41:20
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Matinek - 30-11-2015, 01:03:45
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - knypas - 30-11-2015, 01:17:16
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Matinek - 30-11-2015, 01:35:01
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - knypas - 30-11-2015, 01:42:27
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - kubu355 - 30-11-2015, 01:51:20
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Matinek - 30-11-2015, 17:48:31
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - ananas - 30-11-2015, 19:31:46
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - komarinho - 30-11-2015, 22:48:15
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 30-11-2015, 23:08:09
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Paweł13 - 01-12-2015, 01:55:23
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Błażej - 01-12-2015, 09:34:00
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Paweł13 - 01-12-2015, 19:11:30
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - jurek_j - 01-12-2015, 19:21:47
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Błażej - 01-12-2015, 23:47:43
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - jurek_j - 02-12-2015, 17:16:50
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Błażej - 02-12-2015, 19:42:56
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - jurek_j - 02-12-2015, 19:49:37
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 02-12-2015, 23:07:37
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 07-12-2015, 23:20:12
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Przemi998 - 08-12-2015, 00:44:22
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Marwerick - 08-12-2015, 00:51:31
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 08-12-2015, 00:55:26
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Jogurt - 13-12-2015, 18:08:42
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 13-12-2015, 18:34:41
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Jogurt - 13-12-2015, 19:12:37
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 13-12-2015, 19:27:10
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Jogurt - 13-12-2015, 19:50:05
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Mariusz - 13-12-2015, 20:20:18
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Jogurt - 13-12-2015, 21:22:08
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - kryspinn - 08-01-2016, 20:21:36
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 09-01-2016, 02:28:07
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Barto5050 - 27-01-2016, 23:44:02
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 28-01-2016, 00:27:03
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - kulin1998 - 28-01-2016, 00:32:41
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - ananas - 28-01-2016, 00:53:31
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 28-01-2016, 00:59:50
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - krystian - 28-01-2016, 01:42:45
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - krystian - 28-01-2016, 10:45:18
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - kryspinn - 28-01-2016, 20:40:37
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 29-01-2016, 00:12:29
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Barto5050 - 29-01-2016, 00:22:34
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 29-01-2016, 00:25:41
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 07-02-2016, 23:39:56
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Marwerick - 07-02-2016, 23:51:40
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Przemi998 - 07-02-2016, 23:52:41
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - romek - 07-02-2016, 23:54:57
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - kryspinn - 08-02-2016, 19:52:40
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Rafku - 08-02-2016, 19:54:33
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 09-02-2016, 00:33:25
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Quake96 - 09-02-2016, 00:38:23
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Jaro5 - 09-02-2016, 00:52:38
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 09-02-2016, 00:54:16
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Marwerick - 09-02-2016, 00:54:37
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Jaro5 - 09-02-2016, 01:00:39
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 09-02-2016, 01:06:06
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - 3SDM - 09-02-2016, 01:49:10
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 27-02-2016, 16:49:14
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - komarinho - 27-02-2016, 16:55:54
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Blues - 27-02-2016, 22:16:49
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Quake96 - 28-02-2016, 01:06:51
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Marwerick - 28-02-2016, 22:15:33
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 04-04-2016, 23:12:47
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - komarinho - 05-04-2016, 00:28:08
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Błażej - 05-04-2016, 13:51:06
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 05-04-2016, 23:05:04
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Rafku - 05-04-2016, 08:21:06
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Mariusz - 05-04-2016, 08:54:32
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Quake96 - 05-04-2016, 13:03:59
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 08-08-2016, 23:33:39
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - joozek - 10-08-2016, 01:08:48
RE: Pony M2 - kolejny Robaczek - Rafku - 09-08-2016, 18:53:44


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 13:55:38
» Odpowiedzi: 18
» Wyświetleń: 3008
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 13:45:20
» Odpowiedzi: 13
» Wyświetleń: 191
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Dzisiaj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 747
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Wczoraj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 121
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 520
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 557
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34549
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 84
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 135
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 378
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5209
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 179
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 360
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 373
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 782

Reklama