Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Dwa kółka do pyrkania.
Autor Wiadomość
Rafku Offline
Drucidruci tu
*


Liczba postów: 1,821
Imię: Rafał
Skąd: Bartoszyce
Pojazd: Romet 50-T-1
Post: #253
RE: Dwa kółka do pyrkania.
Ignaś, nagraj mi filmik jak ty swoim ogarem jeździsz, niech jakiś twój kolega (jak masz) nagra...


Nie chcę mi się tego czytać, ale mam wrażenie, że to się skończy pomiędzy Yamahą R1, a nie wiem Ducati Panigale.... jeżeli chcesz się do wiedzieć coś na temat danego moto to sobie wklep w google i czytaj, a nie wypisujesz jakieś głupoty... poczytasz, przemyślisz i wybierzesz sobie coś odpowiedniego, taki temat można w nieskończoność ciągnąć.....

Pony 50-M2 '82
Ogar 200 '88
50T1 '80

Komar 2351 '79
Mini ścigacz 50cc
Bemi Cross 110cc
Bashan ATV 150cc
08-07-2015 22:54:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 19-05-2015, 00:03:11
RE: Dwa kółka do pyrkania. - nie_mientki - 19-05-2015, 00:10:08
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 19-05-2015, 00:12:15
RE: Dwa kółka do pyrkania. - nie_mientki - 19-05-2015, 00:14:29
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 19-05-2015, 00:22:22
RE: Dwa kółka do pyrkania. - TheNight - 19-05-2015, 00:23:29
RE: Dwa kółka do pyrkania. - nie_mientki - 19-05-2015, 00:33:14
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Wojtek3362 - 19-05-2015, 02:14:51
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 19-05-2015, 07:52:55
RE: Dwa kółka do pyrkania. - nie_mientki - 19-05-2015, 08:28:19
RE: Dwa kółka do pyrkania. - krzysiu1505 - 19-05-2015, 10:25:40
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Jaro5 - 19-05-2015, 10:33:51
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 19-05-2015, 10:44:20
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Jaro5 - 19-05-2015, 10:54:48
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 19-05-2015, 11:41:46
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Petronas - 19-05-2015, 13:00:27
RE: Dwa kółka do pyrkania. - romek - 19-05-2015, 13:18:27
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Rafku - 19-05-2015, 14:55:32
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Latos - 19-05-2015, 16:57:20
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 19-05-2015, 17:07:17
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Petronas - 19-05-2015, 17:09:56
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 19-05-2015, 17:12:11
RE: Dwa kółka do pyrkania. - TheNight - 19-05-2015, 17:29:12
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 19-05-2015, 17:35:09
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Latos - 19-05-2015, 18:35:44
RE: Dwa kółka do pyrkania. - TheNight - 19-05-2015, 18:44:51
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 19-05-2015, 19:38:25
RE: Dwa kółka do pyrkania. - TheNight - 19-05-2015, 19:41:22
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Latos - 19-05-2015, 19:43:21
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 19-05-2015, 19:46:03
RE: Dwa kółka do pyrkania. - TheNight - 19-05-2015, 19:59:57
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Rafku - 19-05-2015, 22:03:09
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 19-05-2015, 20:14:14
RE: Dwa kółka do pyrkania. - TheNight - 19-05-2015, 20:21:28
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 19-05-2015, 21:46:11
RE: Dwa kółka do pyrkania. - pawel_2540 - 19-05-2015, 21:55:38
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 19-05-2015, 21:59:50
RE: Dwa kółka do pyrkania. - TheNight - 19-05-2015, 22:03:09
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 19-05-2015, 22:06:58
RE: Dwa kółka do pyrkania. - krzysiu1505 - 19-05-2015, 22:08:43
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Rafku - 19-05-2015, 22:09:51
RE: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 19-05-2015, 22:15:40
RE: Dwa kółka do pyrkania. - TheNight - 19-05-2015, 22:41:04
RE: Dwa kółka do pyrkania. - pawel_2540 - 19-05-2015, 22:51:03
RE: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 19-05-2015, 22:53:26
RE: Dwa kółka do pyrkania. - TheNight - 19-05-2015, 23:10:49
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 20-05-2015, 07:52:48
RE: Dwa kółka do pyrkania. - TheNight - 20-05-2015, 08:59:47
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 20-05-2015, 11:16:27
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Latos - 20-05-2015, 17:36:37
RE: Dwa kółka do pyrkania. - TobsoneQ - 20-05-2015, 18:08:05
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 20-05-2015, 18:22:05
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Jaro5 - 20-05-2015, 18:34:24
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Rafku - 20-05-2015, 18:55:07
RE: Dwa kółka do pyrkania. - krzysiu1505 - 20-05-2015, 19:05:04
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 20-05-2015, 19:07:11
RE: Dwa kółka do pyrkania. - komarinho - 20-05-2015, 19:24:35
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 20-05-2015, 19:26:43
RE: Dwa kółka do pyrkania. - krzysiu1505 - 20-05-2015, 19:57:18
RE: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 20-05-2015, 20:28:30
RE: Dwa kółka do pyrkania. - TheNight - 20-05-2015, 21:07:52
RE: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 20-05-2015, 21:23:40
RE: Dwa kółka do pyrkania. - krzysiu1505 - 20-05-2015, 21:27:13
RE: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 20-05-2015, 21:30:52
RE: Dwa kółka do pyrkania. - TheNight - 20-05-2015, 21:37:49
RE: Dwa kółka do pyrkania. - krzysiu1505 - 20-05-2015, 21:39:48
RE: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 20-05-2015, 21:43:22
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Latos - 20-05-2015, 23:07:01
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Frycek98 - 21-05-2015, 00:51:31
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 21-05-2015, 07:39:17
RE: Dwa kółka do pyrkania. - krzysiu1505 - 21-05-2015, 22:04:46
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Magister - 21-05-2015, 22:23:49
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 21-05-2015, 22:46:50
RE: Dwa kółka do pyrkania. - KubaBDG - 21-05-2015, 23:33:07
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 22-05-2015, 07:55:53
RE: Dwa kółka do pyrkania. - amin - 22-05-2015, 08:42:39
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 22-05-2015, 14:44:13
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - Latos - 22-05-2015, 22:02:44
RE: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 22-05-2015, 22:33:22
RE: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 26-05-2015, 21:13:30
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 27-05-2015, 16:48:11
RE: Dwa kółka do pyrkania. - DominiX - 27-05-2015, 17:08:46
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 27-05-2015, 17:10:20
RE: Dwa kółka do pyrkania. - raterro - 27-05-2015, 17:16:38
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Taśma - 27-05-2015, 17:24:46
RE: Dwa kółka do pyrkania. - krzysiu1505 - 27-05-2015, 17:28:45
Odp: RE: Dwa kółka do pyrkania. - Latos - 27-05-2015, 17:30:13
RE: Dwa kółka do pyrkania. - KubaBDG - 27-05-2015, 17:35:53
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Taśma - 27-05-2015, 17:40:21
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Taśma - 27-05-2015, 17:48:38
RE: Dwa kółka do pyrkania. - TheNight - 27-05-2015, 17:53:36
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 27-05-2015, 17:56:25
RE: Dwa kółka do pyrkania. - raterro - 27-05-2015, 18:00:55
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 27-05-2015, 18:07:05
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Ziomek Edek - 27-05-2015, 18:42:35
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 27-05-2015, 18:48:30
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Ziomek Edek - 27-05-2015, 19:06:37
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Jaro5 - 27-05-2015, 19:33:17
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Rafku - 27-05-2015, 20:11:33
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 27-05-2015, 19:36:37
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 27-05-2015, 20:38:08
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - Latos - 28-05-2015, 08:25:40
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 28-05-2015, 08:38:33
RE: Dwa kółka do pyrkania. - KubaBDG - 28-05-2015, 09:14:47
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 28-05-2015, 09:20:01
RE: Dwa kółka do pyrkania. - KubaBDG - 28-05-2015, 09:40:24
RE: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 28-05-2015, 12:16:53
RE: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 28-05-2015, 12:30:55
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - Latos - 28-05-2015, 18:23:17
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 28-05-2015, 18:42:20
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 23-06-2015, 16:29:29
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Taśma - 23-06-2015, 17:10:51
RE: Dwa kółka do pyrkania. - KubaBDG - 23-06-2015, 17:38:41
RE: Dwa kółka do pyrkania. - raterro - 23-06-2015, 17:39:47
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - Latos - 23-06-2015, 18:18:11
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Taśma - 23-06-2015, 19:08:11
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - Latos - 23-06-2015, 19:12:34
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Taśma - 23-06-2015, 19:16:04
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Suwmiarka - 23-06-2015, 19:16:48
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 23-06-2015, 20:38:45
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Taśma - 23-06-2015, 21:28:36
RE: Dwa kółka do pyrkania. - TheNight - 23-06-2015, 22:18:37
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 23-06-2015, 22:31:27
RE: Dwa kółka do pyrkania. - 3SDM - 24-06-2015, 02:45:39
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 24-06-2015, 08:28:56
RE: Dwa kółka do pyrkania. - 3SDM - 24-06-2015, 11:42:11
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 24-06-2015, 11:46:45
RE: Dwa kółka do pyrkania. - TheNight - 24-06-2015, 11:59:07
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Taśma - 24-06-2015, 12:02:59
RE: Dwa kółka do pyrkania. - amin - 24-06-2015, 12:11:47
RE: Dwa kółka do pyrkania. - TheNight - 24-06-2015, 13:03:45
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Taśma - 24-06-2015, 18:16:43
RE: Dwa kółka do pyrkania. - raterro - 24-06-2015, 17:52:24
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 24-06-2015, 18:22:49
RE: Dwa kółka do pyrkania. - raterro - 24-06-2015, 20:30:37
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Taśma - 24-06-2015, 18:27:06
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 24-06-2015, 18:56:15
RE: Dwa kółka do pyrkania. - KubaBDG - 24-06-2015, 20:43:58
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Taśma - 24-06-2015, 21:47:50
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 24-06-2015, 21:54:50
RE: Dwa kółka do pyrkania. - TheNight - 24-06-2015, 21:57:32
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 24-06-2015, 23:46:54
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 27-06-2015, 12:21:49
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - Latos - 27-06-2015, 20:48:44
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 27-06-2015, 21:05:37
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - Latos - 27-06-2015, 21:08:04
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 27-06-2015, 21:15:59
RE: Dwa kółka do pyrkania. - DominiX - 27-06-2015, 21:27:16
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Taśma - 27-06-2015, 21:42:27
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 27-06-2015, 21:50:39
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - Latos - 27-06-2015, 23:07:15
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 27-06-2015, 23:29:19
RE: Dwa kółka do pyrkania. - TheNight - 28-06-2015, 00:32:38
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Taśma - 28-06-2015, 01:04:47
RE: Dwa kółka do pyrkania. - TheNight - 28-06-2015, 01:12:48
RE: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 28-06-2015, 07:22:58
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - Latos - 28-06-2015, 11:43:35
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Taśma - 28-06-2015, 12:58:10
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - Latos - 28-06-2015, 13:06:57
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Taśma - 28-06-2015, 13:10:12
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 28-06-2015, 13:43:10
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Taśma - 28-06-2015, 13:50:14
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 28-06-2015, 13:55:32
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 04-07-2015, 12:26:02
RE: Dwa kółka do pyrkania. - KubaBDG - 04-07-2015, 13:43:46
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 04-07-2015, 13:50:51
RE: Dwa kółka do pyrkania. - KubaBDG - 04-07-2015, 13:54:49
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 04-07-2015, 13:58:40
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Emikel - 04-07-2015, 14:50:00
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 04-07-2015, 15:25:35
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Emikel - 04-07-2015, 17:54:17
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 04-07-2015, 18:06:11
RE: Dwa kółka do pyrkania. - KubaBDG - 04-07-2015, 19:45:36
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Taśma - 04-07-2015, 19:46:45
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 04-07-2015, 19:49:25
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 04-07-2015, 22:02:13
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Jaro5 - 05-07-2015, 01:29:39
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 05-07-2015, 09:25:12
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - Latos - 05-07-2015, 10:16:23
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Emikel - 05-07-2015, 13:42:50
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 05-07-2015, 16:15:22
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Emikel - 06-07-2015, 00:04:14
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 06-07-2015, 11:14:14
RE: Dwa kółka do pyrkania. - KubaBDG - 06-07-2015, 11:17:15
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 06-07-2015, 11:18:57
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Emikel - 06-07-2015, 11:23:20
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Taśma - 06-07-2015, 11:36:48
RE: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 06-07-2015, 12:42:18
RE: Dwa kółka do pyrkania. - 3SDM - 06-07-2015, 13:30:05
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 06-07-2015, 13:31:47
RE: Dwa kółka do pyrkania. - 3SDM - 06-07-2015, 13:45:46
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 06-07-2015, 13:53:43
RE: Dwa kółka do pyrkania. - DominiX - 06-07-2015, 14:19:39
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 06-07-2015, 16:18:10
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Macklemor - 06-07-2015, 16:29:59
RE: Dwa kółka do pyrkania. - raterro - 06-07-2015, 16:31:39
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 06-07-2015, 18:33:50
RE: Dwa kółka do pyrkania. - KubaBDG - 07-07-2015, 02:24:44
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - Latos - 07-07-2015, 02:33:44
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 07-07-2015, 10:46:20
RE: Dwa kółka do pyrkania. - dawid639 - 07-07-2015, 10:48:24
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 07-07-2015, 10:55:54
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 07-07-2015, 10:55:54
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Emikel - 07-07-2015, 11:35:41
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Taśma - 07-07-2015, 12:24:49
RE: Dwa kółka do pyrkania. - dawid639 - 07-07-2015, 12:32:05
RE: Dwa kółka do pyrkania. - rumun - 07-07-2015, 12:43:37
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Taśma - 07-07-2015, 13:32:50
RE: Dwa kółka do pyrkania. - dawid639 - 07-07-2015, 14:03:52
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - Latos - 07-07-2015, 16:08:03
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 07-07-2015, 16:16:19
RE: Dwa kółka do pyrkania. - KubaBDG - 07-07-2015, 20:21:17
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 07-07-2015, 20:25:21
RE: Dwa kółka do pyrkania. - JGNZM - 07-07-2015, 20:30:20
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 07-07-2015, 20:37:35
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - Latos - 07-07-2015, 20:46:11
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 07-07-2015, 21:31:06
RE: Dwa kółka do pyrkania. - JGNZM - 07-07-2015, 21:41:44
RE: Dwa kółka do pyrkania. - raterro - 08-07-2015, 08:43:52
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Polaczek - 08-07-2015, 00:57:25
RE: Dwa kółka do pyrkania. - 3SDM - 08-07-2015, 02:14:37
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 08-07-2015, 10:24:53
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 08-07-2015, 10:55:08
RE: Dwa kółka do pyrkania. - raterro - 08-07-2015, 10:59:27
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 08-07-2015, 11:07:24
RE: Dwa kółka do pyrkania. - ArcziManYea - 08-07-2015, 18:55:40
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - Latos - 08-07-2015, 19:29:29
RE: Dwa kółka do pyrkania. - JGNZM - 08-07-2015, 19:49:31
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Taśma - 08-07-2015, 20:27:03
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 08-07-2015, 20:56:44
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Taśma - 08-07-2015, 21:04:48
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 08-07-2015, 21:07:50
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - Latos - 08-07-2015, 21:14:55
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Taśma - 08-07-2015, 21:21:02
RE: Dwa kółka do pyrkania. - TheNight - 08-07-2015, 21:26:07
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Taśma - 08-07-2015, 21:28:08
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 08-07-2015, 21:33:52
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Taśma - 08-07-2015, 21:35:26
RE: Dwa kółka do pyrkania. - TheNight - 08-07-2015, 21:35:57
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - Latos - 08-07-2015, 21:54:11
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Marwerick - 08-07-2015, 21:56:18
RE: Dwa kółka do pyrkania. - PawełBike - 08-07-2015, 22:42:44
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 08-07-2015, 22:50:30
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Rafku - 08-07-2015 22:54:56
RE: Dwa kółka do pyrkania. - raterro - 08-07-2015, 23:03:02
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Marwerick - 08-07-2015, 23:09:13
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 08-07-2015, 23:12:09
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Macklemor - 10-07-2015, 04:34:41
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 10-07-2015, 11:01:47
RE: Dwa kółka do pyrkania. - raterro - 10-07-2015, 11:12:36
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Duduś - 10-07-2015, 13:06:35
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 10-07-2015, 13:40:10
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Duduś - 10-07-2015, 13:58:47
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - Latos - 10-07-2015, 19:43:12
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 10-07-2015, 19:54:56
RE: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 28-04-2016, 21:26:51
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Latos - 28-04-2016, 23:14:57
RE: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 30-04-2016, 22:45:51
RE: Dwa kółka do pyrkania. - adam50t1 - 30-04-2016, 23:29:58
RE: Dwa kółka do pyrkania. - VRka :D - 01-05-2016, 00:55:29


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Tulejka 2 biegu
Ostatni post: Grzeszek
Dzisiaj 22:19:02
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 11
ROMET OGAR 200 ale w wers...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 17:56:26
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 473
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 550
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3161
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 807
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 216
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 605
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 664
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34755
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 122
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 190
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 523
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5241
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 201
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 410

Reklama