Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Dwa kółka do pyrkania.
Autor Wiadomość
3SDM Offline
Zjadłbym rosół :D
*


Liczba postów: 168
Imię: Fabian
Skąd: Pajęczno
Pojazd: Romet Ogar 205
Post: #228
RE: Dwa kółka do pyrkania.
Czy ja dobrze przeczytałem masz 14 lat i chcesz wsiadać na 125 przecież ty go nawet nie utrzymasz co dopiero będziesz jeździł. Przy twojej masie i wzroście to nie możliwe. Jeśli będziesz miał to a1 to i tak bym ci tego nie radził kupować. Jeśli chcesz mieć bezawaryjnego najlepszym rozwiązaniem będzie chinol. Już za 1000 zł możesz kupić w dobrym stanie chinola co przejedzie dużo km a wymienisz tylko jakieś małe detale co mieszczą się w granicach 100zł. Simsona taniej nie kupisz jeśli kupisz go bardzo tanio będziesz musiał w niego włożyć jakieś 2 tyś z zależności od stanu ale porządny remont mieści się w tych granicach. Mój kolega sobie kupił Hondę dt 125 za 4.7 i też jakiś remont musiał zrobić żeby to jeździło. Jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem będzie jak kupisz jakiegoś chinola. Dobrym rozwiązaniem będzie jak kupisz porządny rower to będziesz miał bez awaryjny albo Ukrainę. Obojętnie jakie moto kupisz wszystko będzie ci się psuło co ileś km. Musisz robić od czasu do czasu jakiś remont bo wszystko nie będzie wieczne.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-07-2015 02:18:58 przez 3SDM.)
08-07-2015 02:14:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 2 użytkowników postawiło piwo 3SDM za ten post.
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 19-05-2015, 00:03:11
RE: Dwa kółka do pyrkania. - nie_mientki - 19-05-2015, 00:10:08
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 19-05-2015, 00:12:15
RE: Dwa kółka do pyrkania. - nie_mientki - 19-05-2015, 00:14:29
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 19-05-2015, 00:22:22
RE: Dwa kółka do pyrkania. - TheNight - 19-05-2015, 00:23:29
RE: Dwa kółka do pyrkania. - nie_mientki - 19-05-2015, 00:33:14
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Wojtek3362 - 19-05-2015, 02:14:51
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 19-05-2015, 07:52:55
RE: Dwa kółka do pyrkania. - nie_mientki - 19-05-2015, 08:28:19
RE: Dwa kółka do pyrkania. - krzysiu1505 - 19-05-2015, 10:25:40
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Jaro5 - 19-05-2015, 10:33:51
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 19-05-2015, 10:44:20
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Jaro5 - 19-05-2015, 10:54:48
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 19-05-2015, 11:41:46
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Petronas - 19-05-2015, 13:00:27
RE: Dwa kółka do pyrkania. - romek - 19-05-2015, 13:18:27
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Rafku - 19-05-2015, 14:55:32
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Latos - 19-05-2015, 16:57:20
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 19-05-2015, 17:07:17
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Petronas - 19-05-2015, 17:09:56
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 19-05-2015, 17:12:11
RE: Dwa kółka do pyrkania. - TheNight - 19-05-2015, 17:29:12
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 19-05-2015, 17:35:09
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Latos - 19-05-2015, 18:35:44
RE: Dwa kółka do pyrkania. - TheNight - 19-05-2015, 18:44:51
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 19-05-2015, 19:38:25
RE: Dwa kółka do pyrkania. - TheNight - 19-05-2015, 19:41:22
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Latos - 19-05-2015, 19:43:21
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 19-05-2015, 19:46:03
RE: Dwa kółka do pyrkania. - TheNight - 19-05-2015, 19:59:57
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Rafku - 19-05-2015, 22:03:09
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 19-05-2015, 20:14:14
RE: Dwa kółka do pyrkania. - TheNight - 19-05-2015, 20:21:28
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 19-05-2015, 21:46:11
RE: Dwa kółka do pyrkania. - pawel_2540 - 19-05-2015, 21:55:38
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 19-05-2015, 21:59:50
RE: Dwa kółka do pyrkania. - TheNight - 19-05-2015, 22:03:09
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 19-05-2015, 22:06:58
RE: Dwa kółka do pyrkania. - krzysiu1505 - 19-05-2015, 22:08:43
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Rafku - 19-05-2015, 22:09:51
RE: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 19-05-2015, 22:15:40
RE: Dwa kółka do pyrkania. - TheNight - 19-05-2015, 22:41:04
RE: Dwa kółka do pyrkania. - pawel_2540 - 19-05-2015, 22:51:03
RE: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 19-05-2015, 22:53:26
RE: Dwa kółka do pyrkania. - TheNight - 19-05-2015, 23:10:49
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 20-05-2015, 07:52:48
RE: Dwa kółka do pyrkania. - TheNight - 20-05-2015, 08:59:47
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 20-05-2015, 11:16:27
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Latos - 20-05-2015, 17:36:37
RE: Dwa kółka do pyrkania. - TobsoneQ - 20-05-2015, 18:08:05
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 20-05-2015, 18:22:05
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Jaro5 - 20-05-2015, 18:34:24
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Rafku - 20-05-2015, 18:55:07
RE: Dwa kółka do pyrkania. - krzysiu1505 - 20-05-2015, 19:05:04
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 20-05-2015, 19:07:11
RE: Dwa kółka do pyrkania. - komarinho - 20-05-2015, 19:24:35
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 20-05-2015, 19:26:43
RE: Dwa kółka do pyrkania. - krzysiu1505 - 20-05-2015, 19:57:18
RE: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 20-05-2015, 20:28:30
RE: Dwa kółka do pyrkania. - TheNight - 20-05-2015, 21:07:52
RE: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 20-05-2015, 21:23:40
RE: Dwa kółka do pyrkania. - krzysiu1505 - 20-05-2015, 21:27:13
RE: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 20-05-2015, 21:30:52
RE: Dwa kółka do pyrkania. - TheNight - 20-05-2015, 21:37:49
RE: Dwa kółka do pyrkania. - krzysiu1505 - 20-05-2015, 21:39:48
RE: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 20-05-2015, 21:43:22
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Latos - 20-05-2015, 23:07:01
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Frycek98 - 21-05-2015, 00:51:31
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 21-05-2015, 07:39:17
RE: Dwa kółka do pyrkania. - krzysiu1505 - 21-05-2015, 22:04:46
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Magister - 21-05-2015, 22:23:49
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 21-05-2015, 22:46:50
RE: Dwa kółka do pyrkania. - KubaBDG - 21-05-2015, 23:33:07
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 22-05-2015, 07:55:53
RE: Dwa kółka do pyrkania. - amin - 22-05-2015, 08:42:39
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 22-05-2015, 14:44:13
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - Latos - 22-05-2015, 22:02:44
RE: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 22-05-2015, 22:33:22
RE: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 26-05-2015, 21:13:30
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 27-05-2015, 16:48:11
RE: Dwa kółka do pyrkania. - DominiX - 27-05-2015, 17:08:46
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 27-05-2015, 17:10:20
RE: Dwa kółka do pyrkania. - raterro - 27-05-2015, 17:16:38
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Taśma - 27-05-2015, 17:24:46
RE: Dwa kółka do pyrkania. - krzysiu1505 - 27-05-2015, 17:28:45
Odp: RE: Dwa kółka do pyrkania. - Latos - 27-05-2015, 17:30:13
RE: Dwa kółka do pyrkania. - KubaBDG - 27-05-2015, 17:35:53
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Taśma - 27-05-2015, 17:40:21
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Taśma - 27-05-2015, 17:48:38
RE: Dwa kółka do pyrkania. - TheNight - 27-05-2015, 17:53:36
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 27-05-2015, 17:56:25
RE: Dwa kółka do pyrkania. - raterro - 27-05-2015, 18:00:55
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 27-05-2015, 18:07:05
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Ziomek Edek - 27-05-2015, 18:42:35
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 27-05-2015, 18:48:30
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Ziomek Edek - 27-05-2015, 19:06:37
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Jaro5 - 27-05-2015, 19:33:17
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Rafku - 27-05-2015, 20:11:33
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 27-05-2015, 19:36:37
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 27-05-2015, 20:38:08
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - Latos - 28-05-2015, 08:25:40
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 28-05-2015, 08:38:33
RE: Dwa kółka do pyrkania. - KubaBDG - 28-05-2015, 09:14:47
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 28-05-2015, 09:20:01
RE: Dwa kółka do pyrkania. - KubaBDG - 28-05-2015, 09:40:24
RE: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 28-05-2015, 12:16:53
RE: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 28-05-2015, 12:30:55
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - Latos - 28-05-2015, 18:23:17
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 28-05-2015, 18:42:20
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 23-06-2015, 16:29:29
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Taśma - 23-06-2015, 17:10:51
RE: Dwa kółka do pyrkania. - KubaBDG - 23-06-2015, 17:38:41
RE: Dwa kółka do pyrkania. - raterro - 23-06-2015, 17:39:47
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - Latos - 23-06-2015, 18:18:11
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Taśma - 23-06-2015, 19:08:11
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - Latos - 23-06-2015, 19:12:34
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Taśma - 23-06-2015, 19:16:04
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Suwmiarka - 23-06-2015, 19:16:48
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 23-06-2015, 20:38:45
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Taśma - 23-06-2015, 21:28:36
RE: Dwa kółka do pyrkania. - TheNight - 23-06-2015, 22:18:37
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 23-06-2015, 22:31:27
RE: Dwa kółka do pyrkania. - 3SDM - 24-06-2015, 02:45:39
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 24-06-2015, 08:28:56
RE: Dwa kółka do pyrkania. - 3SDM - 24-06-2015, 11:42:11
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 24-06-2015, 11:46:45
RE: Dwa kółka do pyrkania. - TheNight - 24-06-2015, 11:59:07
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Taśma - 24-06-2015, 12:02:59
RE: Dwa kółka do pyrkania. - amin - 24-06-2015, 12:11:47
RE: Dwa kółka do pyrkania. - TheNight - 24-06-2015, 13:03:45
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Taśma - 24-06-2015, 18:16:43
RE: Dwa kółka do pyrkania. - raterro - 24-06-2015, 17:52:24
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 24-06-2015, 18:22:49
RE: Dwa kółka do pyrkania. - raterro - 24-06-2015, 20:30:37
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Taśma - 24-06-2015, 18:27:06
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 24-06-2015, 18:56:15
RE: Dwa kółka do pyrkania. - KubaBDG - 24-06-2015, 20:43:58
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Taśma - 24-06-2015, 21:47:50
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 24-06-2015, 21:54:50
RE: Dwa kółka do pyrkania. - TheNight - 24-06-2015, 21:57:32
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 24-06-2015, 23:46:54
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 27-06-2015, 12:21:49
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - Latos - 27-06-2015, 20:48:44
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 27-06-2015, 21:05:37
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - Latos - 27-06-2015, 21:08:04
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 27-06-2015, 21:15:59
RE: Dwa kółka do pyrkania. - DominiX - 27-06-2015, 21:27:16
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Taśma - 27-06-2015, 21:42:27
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 27-06-2015, 21:50:39
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - Latos - 27-06-2015, 23:07:15
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 27-06-2015, 23:29:19
RE: Dwa kółka do pyrkania. - TheNight - 28-06-2015, 00:32:38
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Taśma - 28-06-2015, 01:04:47
RE: Dwa kółka do pyrkania. - TheNight - 28-06-2015, 01:12:48
RE: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 28-06-2015, 07:22:58
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - Latos - 28-06-2015, 11:43:35
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Taśma - 28-06-2015, 12:58:10
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - Latos - 28-06-2015, 13:06:57
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Taśma - 28-06-2015, 13:10:12
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 28-06-2015, 13:43:10
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Taśma - 28-06-2015, 13:50:14
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 28-06-2015, 13:55:32
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 04-07-2015, 12:26:02
RE: Dwa kółka do pyrkania. - KubaBDG - 04-07-2015, 13:43:46
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 04-07-2015, 13:50:51
RE: Dwa kółka do pyrkania. - KubaBDG - 04-07-2015, 13:54:49
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 04-07-2015, 13:58:40
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Emikel - 04-07-2015, 14:50:00
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 04-07-2015, 15:25:35
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Emikel - 04-07-2015, 17:54:17
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 04-07-2015, 18:06:11
RE: Dwa kółka do pyrkania. - KubaBDG - 04-07-2015, 19:45:36
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Taśma - 04-07-2015, 19:46:45
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 04-07-2015, 19:49:25
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 04-07-2015, 22:02:13
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Jaro5 - 05-07-2015, 01:29:39
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 05-07-2015, 09:25:12
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - Latos - 05-07-2015, 10:16:23
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Emikel - 05-07-2015, 13:42:50
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 05-07-2015, 16:15:22
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Emikel - 06-07-2015, 00:04:14
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 06-07-2015, 11:14:14
RE: Dwa kółka do pyrkania. - KubaBDG - 06-07-2015, 11:17:15
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 06-07-2015, 11:18:57
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Emikel - 06-07-2015, 11:23:20
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Taśma - 06-07-2015, 11:36:48
RE: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 06-07-2015, 12:42:18
RE: Dwa kółka do pyrkania. - 3SDM - 06-07-2015, 13:30:05
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 06-07-2015, 13:31:47
RE: Dwa kółka do pyrkania. - 3SDM - 06-07-2015, 13:45:46
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 06-07-2015, 13:53:43
RE: Dwa kółka do pyrkania. - DominiX - 06-07-2015, 14:19:39
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 06-07-2015, 16:18:10
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Macklemor - 06-07-2015, 16:29:59
RE: Dwa kółka do pyrkania. - raterro - 06-07-2015, 16:31:39
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 06-07-2015, 18:33:50
RE: Dwa kółka do pyrkania. - KubaBDG - 07-07-2015, 02:24:44
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - Latos - 07-07-2015, 02:33:44
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 07-07-2015, 10:46:20
RE: Dwa kółka do pyrkania. - dawid639 - 07-07-2015, 10:48:24
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 07-07-2015, 10:55:54
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 07-07-2015, 10:55:54
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Emikel - 07-07-2015, 11:35:41
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Taśma - 07-07-2015, 12:24:49
RE: Dwa kółka do pyrkania. - dawid639 - 07-07-2015, 12:32:05
RE: Dwa kółka do pyrkania. - rumun - 07-07-2015, 12:43:37
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Taśma - 07-07-2015, 13:32:50
RE: Dwa kółka do pyrkania. - dawid639 - 07-07-2015, 14:03:52
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - Latos - 07-07-2015, 16:08:03
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 07-07-2015, 16:16:19
RE: Dwa kółka do pyrkania. - KubaBDG - 07-07-2015, 20:21:17
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 07-07-2015, 20:25:21
RE: Dwa kółka do pyrkania. - JGNZM - 07-07-2015, 20:30:20
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 07-07-2015, 20:37:35
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - Latos - 07-07-2015, 20:46:11
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 07-07-2015, 21:31:06
RE: Dwa kółka do pyrkania. - JGNZM - 07-07-2015, 21:41:44
RE: Dwa kółka do pyrkania. - raterro - 08-07-2015, 08:43:52
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Polaczek - 08-07-2015, 00:57:25
RE: Dwa kółka do pyrkania. - 3SDM - 08-07-2015 02:14:37
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 08-07-2015, 10:24:53
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 08-07-2015, 10:55:08
RE: Dwa kółka do pyrkania. - raterro - 08-07-2015, 10:59:27
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 08-07-2015, 11:07:24
RE: Dwa kółka do pyrkania. - ArcziManYea - 08-07-2015, 18:55:40
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - Latos - 08-07-2015, 19:29:29
RE: Dwa kółka do pyrkania. - JGNZM - 08-07-2015, 19:49:31
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Taśma - 08-07-2015, 20:27:03
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 08-07-2015, 20:56:44
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Taśma - 08-07-2015, 21:04:48
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 08-07-2015, 21:07:50
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - Latos - 08-07-2015, 21:14:55
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Taśma - 08-07-2015, 21:21:02
RE: Dwa kółka do pyrkania. - TheNight - 08-07-2015, 21:26:07
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Taśma - 08-07-2015, 21:28:08
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 08-07-2015, 21:33:52
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Taśma - 08-07-2015, 21:35:26
RE: Dwa kółka do pyrkania. - TheNight - 08-07-2015, 21:35:57
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - Latos - 08-07-2015, 21:54:11
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Marwerick - 08-07-2015, 21:56:18
RE: Dwa kółka do pyrkania. - PawełBike - 08-07-2015, 22:42:44
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 08-07-2015, 22:50:30
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Rafku - 08-07-2015, 22:54:56
RE: Dwa kółka do pyrkania. - raterro - 08-07-2015, 23:03:02
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Marwerick - 08-07-2015, 23:09:13
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 08-07-2015, 23:12:09
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Macklemor - 10-07-2015, 04:34:41
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 10-07-2015, 11:01:47
RE: Dwa kółka do pyrkania. - raterro - 10-07-2015, 11:12:36
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Duduś - 10-07-2015, 13:06:35
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 10-07-2015, 13:40:10
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Duduś - 10-07-2015, 13:58:47
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - Latos - 10-07-2015, 19:43:12
Odp: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 10-07-2015, 19:54:56
RE: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 28-04-2016, 21:26:51
RE: Dwa kółka do pyrkania. - Latos - 28-04-2016, 23:14:57
RE: Dwa kółka do pyrkania. - KeiSangi - 30-04-2016, 22:45:51
RE: Dwa kółka do pyrkania. - adam50t1 - 30-04-2016, 23:29:58
RE: Dwa kółka do pyrkania. - VRka :D - 01-05-2016, 00:55:29


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Tulejka 2 biegu
Ostatni post: Grzeszek
Dzisiaj 22:19:02
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 11
ROMET OGAR 200 ale w wers...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 17:56:26
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 473
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 550
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3161
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 807
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 216
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 605
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 664
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34755
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 122
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 190
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 523
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5241
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 201
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 410

Reklama