Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Komar 3
Autor Wiadomość
joozek Offline
senior


Liczba postów: 2,412
Imię: Józek
Skąd: Lubin
Pojazd: Inny
Post: #74
RE: Komar 3
Ten Komar z filmu to nie do końca oryginał.
Co do Twojego ... ta metalowa obudowa lampy to nie 2350 z tego roku. Licznik do niego musisz poszukać też inny, a także plastikowy kluczyk stacyjki. Chlapacz też kupiłeś od tzw sztywniaka, tak jak beżowy korek baku. Beżowe manetki też musisz kupić od takiego Komara Huh Pokaż jak wygląda Twój pedał hamulca tylnego.
No nie wiem, poczekamy na finał

Denerwować się, to tracić własne zdrowie z powodu cudzej głupoty
19-04-2015 19:37:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Komar 3 - mjurzak - 16-12-2014, 01:12:16
RE: Komar 3 - ZaliXon19 - 16-12-2014, 13:18:41
RE: Komar 3 - dawid639 - 16-12-2014, 13:57:44
RE: Komar 3 - Jakub - 16-12-2014, 17:17:55
RE: Komar 3 - 3DVirus - 16-12-2014, 17:42:04
RE: Komar 3 - Suwmiarka - 16-12-2014, 18:11:43
RE: Komar 3 - arecki16 - 17-12-2014, 00:15:07
RE: Komar 3 - mjurzak - 17-12-2014, 01:31:00
RE: Komar 3 - Suwmiarka - 17-12-2014, 18:26:30
RE: Komar 3 - mjurzak - 17-12-2014, 20:07:34
RE: Komar 3 - Suwmiarka - 17-12-2014, 20:20:23
RE: Komar 3 - mjurzak - 19-12-2014, 00:18:22
RE: Komar 3 - mjurzak - 19-12-2014, 21:08:30
RE: Komar 3 - joozek - 20-12-2014, 00:31:43
RE: Komar 3 - Quake96 - 20-12-2014, 00:43:43
RE: Komar 3 - joozek - 20-12-2014, 00:52:43
RE: Komar 3 - mjurzak - 20-12-2014, 00:55:12
RE: Komar 3 - joozek - 20-12-2014, 00:56:18
RE: Komar 3 - Jakub - 20-12-2014, 01:13:20
RE: Komar 3 - joozek - 20-12-2014, 01:16:28
RE: Komar 3 - Quake96 - 20-12-2014, 01:24:30
RE: Komar 3 - joozek - 20-12-2014, 01:37:32
RE: Komar 3 - mjurzak - 20-12-2014, 11:43:21
RE: Komar 3 - Suwmiarka - 20-12-2014, 10:57:04
RE: Komar 3 - Jakub - 20-12-2014, 19:02:56
RE: Komar 3 - Suwmiarka - 21-12-2014, 10:39:58
RE: Komar 3 - mjurzak - 21-12-2014, 15:51:10
RE: Komar 3 - joozek - 21-12-2014, 20:12:26
RE: Komar 3 - romek - 21-12-2014, 20:27:05
RE: Komar 3 - joozek - 21-12-2014, 20:32:57
RE: Komar 3 - mjurzak - 21-12-2014, 22:43:49
RE: Komar 3 - Semmao - 21-12-2014, 23:29:20
RE: Komar 3 - mjurzak - 22-12-2014, 00:03:24
RE: Komar 3 - Suwmiarka - 21-12-2014, 23:43:48
RE: Komar 3 - Suwmiarka - 22-12-2014, 00:06:43
RE: Komar 3 - Semmao - 22-12-2014, 00:25:17
RE: Komar 3 - joozek - 22-12-2014, 01:35:00
RE: Komar 3 - mjurzak - 25-12-2014, 22:53:20
RE: Komar 3 - mjurzak - 03-01-2015, 20:23:28
RE: Komar 3 - romek - 03-01-2015, 20:45:34
RE: Komar 3 - mjurzak - 03-01-2015, 21:32:21
RE: Komar 3 - mjurzak - 12-01-2015, 20:50:21
RE: Komar 3 - Przemi998 - 12-01-2015, 21:17:17
RE: Komar 3 - mjurzak - 14-01-2015, 00:25:17
RE: Komar 3 - Przemi998 - 14-01-2015, 19:02:45
RE: Komar 3 - mjurzak - 14-01-2015, 21:32:48
RE: Komar 3 - mjurzak - 17-01-2015, 16:59:24
RE: Komar 3 - rommel - 17-01-2015, 19:02:20
RE: Komar 3 - mjurzak - 18-01-2015, 16:18:57
RE: Komar 3 - mjurzak - 08-02-2015, 17:08:31
RE: Komar 3 - Przemi998 - 08-02-2015, 22:15:47
RE: Komar 3 - mjurzak - 18-02-2015, 00:47:34
RE: Komar 3 - joozek - 19-02-2015, 00:24:42
RE: Komar 3 - mjurzak - 14-03-2015, 17:14:02
RE: Komar 3 - mjurzak - 22-03-2015, 23:32:15
RE: Komar 3 - joozek - 23-03-2015, 23:36:20
RE: Komar 3 - mjurzak - 24-03-2015, 01:06:51
RE: Komar 3 - mjurzak - 26-03-2015, 22:40:11
RE: Komar 3 - mjurzak - 28-03-2015, 00:12:14
RE: Komar 3 - joozek - 28-03-2015, 00:44:27
RE: Komar 3 - mjurzak - 28-03-2015, 01:36:53
RE: Komar 3 - didek01 - 28-03-2015, 00:54:44
RE: Komar 3 - 175mateusz - 28-03-2015, 09:39:03
RE: Komar 3 - komarinho - 28-03-2015, 15:12:12
RE: Komar 3 - mjurzak - 28-03-2015, 22:58:38
RE: Komar 3 - mjurzak - 15-04-2015, 01:04:20
RE: Komar 3 - przemekm - 15-04-2015, 14:45:18
RE: Komar 3 - komarinho - 15-04-2015, 18:36:46
RE: Komar 3 - joozek - 16-04-2015, 00:15:08
RE: Komar 3 - Semmao - 16-04-2015, 00:24:29
RE: Komar 3 - mjurzak - 16-04-2015, 12:36:04
RE: Komar 3 - komarinho - 16-04-2015, 22:19:29
RE: Komar 3 - mjurzak - 19-04-2015, 10:43:28
RE: Komar 3 - joozek - 19-04-2015 19:37:07
RE: Komar 3 - Błażej - 19-04-2015, 21:51:30
RE: Komar 3 - romek - 19-04-2015, 23:59:31
RE: Komar 3 - mjurzak - 20-04-2015, 19:48:08
RE: Komar 3 - joozek - 20-04-2015, 23:47:37
RE: Komar 3 - mjurzak - 21-04-2015, 21:39:01


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34273
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2920
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 25
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 61
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 179
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: romek
Wczoraj 18:07:41
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 391
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5172
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 151
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 411
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 284
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 305
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 612
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 223
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6383
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19922

Reklama