Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Zipp Neken by Latos
Autor Wiadomość
Latos Offline
Sezon trwa cały rok
*


Liczba postów: 2,004
Imię: Kacper
Skąd: Byszewo (CBY)
Pojazd: Inny
Post: #30
RE: Zipp Neken by Latos
Chciałem kupić 15 zębów, ale nie było na miejscu to się nie bawiłem tylko kupiłem 16 Smile przy tych 88km/h miałem jakieś 9 tysięcy obrotów, więc przy 60km/h wypadałoby jakieś 6 tysięcy, nazajutrz dokonam dokładniejszych pomiarów heheh Smile celowałem w dłuższe przełożenie, przeważnie jeżdżę w trasie i chciałem mieć takie, aby były niskie obroty przy wysokiej prędkości, niestety coś nie pykło i trochę nie trafiłem z przełożeniem, przydałaby się ząbek mniejsza. Ale jak jadę sam to jest ok Smile Będę musiał jeszcze zmienić gaźnik kiedyś na 22 milimetry, bo nie wiem czy dobrze prawię, ale wydawało mi się że jak brał lewe powietrze zaraz po złożeniu silnika to lepiej szedł heh Tongue Ogólnie trochę lipa jest na ten moment, dużo patentów. Z przodu pęknięty błotnik, nie działa stop bo nie dochodzi prąd do przełącznika, tylny kierunek cały czas na patencie, i chyba tak zostanie aż czegoś nie wykombinuję z tylnym błotnikiem, wszystko powiązane na trytki i wkręty heh Smile zmieniałem linkę sprzęgła jeszcze mogę dopowiedzieć (2 dni jeździłem bez sprzęgła Big Grin ), zabieraki w tyle, okładziny w tyle, ogólnie prócz tego dobrze się trzyma, i zgubiłem klosz tylnej lampy, teraz mam inną, do kompletu jeszcze tylko kierunki strzałki Smile Rozrządu do 70 nie zmieniałem, trzyma się dość dobrze moim zdaniem. Dość pitolenia, obiecałem zdjęcia Big Grin

Tutaj lompa:


Jeździłem sam:






I ze znajomymi :]



Sesyjka koło domu Big Grin




Jakoś super dużo tych zdjęć nie ma, jutro coś może wrzucę świeżego bo jak widzicie jeszcze za zimy robione Smile

Zajrzyj do mojego zippa Smile

Mój BikePics
13-04-2015 23:00:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Zipp Neken by Latos - Latos - 14-07-2014, 19:37:15
RE: Zipp Neken by Latos - xarOn - 14-07-2014, 20:06:44
RE: Zipp Neken by Latos - Przemi998 - 15-07-2014, 02:38:46
RE: Zipp Neken by Latos - Latos - 16-07-2014, 01:54:59
RE: Zipp Neken by Latos - Przemi998 - 16-07-2014, 02:10:12
RE: Zipp Neken by Latos - Latos - 22-07-2014, 00:36:25
RE: Zipp Neken by Latos - Wojtek3362 - 22-07-2014, 01:35:02
RE: Zipp Neken by Latos - chart21050 - 22-07-2014, 01:20:06
RE: Zipp Neken by Latos - chart21050 - 22-07-2014, 01:42:02
RE: Zipp Neken by Latos - Paweł96 - 23-07-2014, 20:00:14
RE: Zipp Neken by Latos - Latos - 24-08-2014, 20:49:16
RE: Zipp Neken by Latos - Latos - 29-08-2014, 22:02:25
RE: Zipp Neken by Latos - DominiX - 10-09-2014, 20:03:45
RE: Zipp Neken by Latos - Latos - 14-09-2014, 17:14:30
RE: Zipp Neken by Latos - Damian4570 - 27-09-2014, 13:43:53
Odp: Zipp Neken by Latos - Latos - 27-09-2014, 15:22:53
RE: Zipp Neken by Latos - Latos - 27-09-2014, 21:25:40
RE: Zipp Neken by Latos - Latos - 28-09-2014, 20:48:48
RE: Zipp Neken by Latos - Latos - 17-11-2014, 23:19:13
RE: Zipp Neken by Latos - sebon30 - 18-11-2014, 20:52:16
Odp: Zipp Neken by Latos - Latos - 18-11-2014, 21:02:43
RE: Zipp Neken by Latos - chart21050 - 18-11-2014, 23:07:50
RE: Zipp Neken by Latos - Latos - 18-11-2014, 23:21:47
Odp: Zipp Neken by Latos - Latos - 08-01-2015, 00:15:44
RE: Zipp Neken by Latos - Damian4570 - 08-01-2015, 00:47:49
Odp: Zipp Neken by Latos - Latos - 08-01-2015, 00:57:59
RE: Zipp Neken by Latos - chart21050 - 09-01-2015, 00:54:26
RE: Zipp Neken by Latos - Latos - 13-04-2015, 21:46:01
RE: Zipp Neken by Latos - chart21050 - 13-04-2015, 22:15:41
RE: Zipp Neken by Latos - Latos - 13-04-2015 23:00:47
RE: Zipp Neken by Latos - Latos - 15-04-2015, 23:24:00
RE: Zipp Neken by Latos - chart by sylwek - 14-06-2015, 20:15:15
RE: Zipp Neken by Latos - Przemi998 - 15-06-2015, 00:21:24
RE: Zipp Neken by Latos - KubaBDG - 15-06-2015, 08:16:16
RE: Zipp Neken by Latos - DominiX - 21-06-2015, 22:33:58
RE: Zipp Neken by Latos - gregor19781978 - 24-12-2015, 00:06:48
Odp: Zipp Neken by Latos - Latos - 24-12-2015, 00:17:42
RE: Zipp Neken by Latos - Dawid.xD - 12-01-2016, 21:40:48
Odp: Zipp Neken by Latos - Latos - 12-01-2016, 21:56:31
RE: Zipp Neken by Latos - chart21050 - 14-01-2016, 22:51:45
RE: Zipp Neken by Latos - Latos - 14-01-2016, 23:52:49
RE: Zipp Neken by Latos - KubaBDG - 27-01-2016, 19:24:25
Odp: Zipp Neken by Latos - Latos - 27-01-2016, 19:44:06
RE: Zipp Neken by Latos - KubaBDG - 27-01-2016, 20:03:02
RE: Zipp Neken by Latos - Przemek650 - 03-02-2016, 04:25:12
RE: Zipp Neken by Latos - Latos - 15-03-2016, 01:23:40
RE: Zipp Neken by Latos - kacperszkudlarek - 15-03-2016, 16:45:38
RE: Zipp Neken by Latos - Latos - 14-06-2016, 20:46:16
RE: Zipp Neken by Latos - Odrestaurator - 14-06-2016, 23:41:39
RE: Zipp Neken by Latos - Latos - 15-06-2016, 09:10:11


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 473
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 69
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 496
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34484
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2974
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 56
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 95
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 268
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5190
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 166
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 326
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 352
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 738
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 240
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6509

Reklama