Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Romet Wigry 5 '80
Autor Wiadomość
jurek_j Offline
Technik
*


Liczba postów: 830
Imię: J
Skąd: FGW
Pojazd: Romet Kadet
Post: #70
RE: Romet Wigry 5 '80
Rozgrabili fabrykę? W sumie dobrze że jest ich mało. Nie dziwota, że rama roweru wygina się, jeśli przyczepa na jeden, no dwa punkty zaczepienia, jeden punkt podparcia do podłoża na 1,5m ramieniu. Do tego masa własna jakaś pewnie wielka, ile to waży?

Gratka dla kolekcjonerów toto pewnie jest ogromna, ale gdybym miał użytkować takie coś na co dzień, po różnego rodzaju wertepach, czyli polskich drogach w zasadzie te x lat temu, to wolałbym zrobić pancerne bagażniki na przód i tył, na to kłaść cokolwiek...
21-01-2015 14:37:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Wigry 5 '80 - ArcziManYea - 28-07-2014, 19:03:21
RE: Romet Wigry 5 '80 - nie_mientki - 28-07-2014, 19:13:17
RE: Romet Wigry 5 '80 - ArcziManYea - 28-07-2014, 19:15:12
RE: Romet Wigry 5 '80 - wnusiu94 - 28-07-2014, 19:35:05
RE: Romet Wigry 5 '80 - Krystian Colo - 28-07-2014, 19:59:52
RE: Romet Wigry 5 '80 - chart80 - 28-07-2014, 20:11:39
RE: Romet Wigry 5 '80 - Krystian Colo - 28-07-2014, 20:53:33
RE: Romet Wigry 5 '80 - Bartek - 28-07-2014, 20:22:22
RE: Romet Wigry 5 '80 - Wigrus - 28-07-2014, 21:16:25
RE: Romet Wigry 5 '80 - Sołtys - 28-07-2014, 21:18:25
RE: Romet Wigry 5 '80 - ArcziManYea - 28-07-2014, 21:19:42
RE: Romet Wigry 5 '80 - Norbi96 - 28-07-2014, 21:28:38
RE: Romet Wigry 5 '80 - Przemi998 - 28-07-2014, 21:47:06
RE: Romet Wigry 5 '80 - Sołtys - 28-07-2014, 21:48:24
RE: Romet Wigry 5 '80 - Semmao - 28-07-2014, 22:19:40
RE: Romet Wigry 5 '80 - Bartek - 28-07-2014, 22:20:32
RE: Romet Wigry 5 '80 - ArcziManYea - 28-07-2014, 23:13:14
RE: Romet Wigry 5 '80 - wnusiu94 - 28-07-2014, 23:15:26
RE: Romet Wigry 5 '80 - MichalSR50 - 29-07-2014, 00:35:46
RE: Romet Wigry 5 '80 - misiql - 29-07-2014, 09:46:52
RE: Romet Wigry 5 '80 - zbieracz - 29-07-2014, 14:33:09
RE: Romet Wigry 5 '80 - ArcziManYea - 29-07-2014, 20:45:19
RE: Romet Wigry 5 '80 - wnusiu94 - 29-07-2014, 21:07:20
RE: Romet Wigry 5 '80 - ArcziManYea - 29-07-2014, 22:00:25
RE: Romet Wigry 5 '80 - Wigrus - 30-07-2014, 00:24:52
RE: Romet Wigry 5 '80 - Przemi998 - 30-07-2014, 01:10:54
RE: Romet Wigry 5 '80 - Krystian Colo - 30-07-2014, 10:07:32
RE: Romet Wigry 5 '80 - Sołtys - 30-07-2014, 12:54:41
RE: Romet Wigry 5 '80 - ArcziManYea - 30-07-2014, 13:06:32
RE: Romet Wigry 5 '80 - Sołtys - 30-07-2014, 13:10:30
RE: Romet Wigry 5 '80 - Wigrus - 30-07-2014, 16:52:32
RE: Romet Wigry 5 '80 - ArcziManYea - 30-07-2014, 13:15:51
RE: Romet Wigry 5 '80 - ArcziManYea - 31-07-2014, 17:19:29
RE: Romet Wigry 5 '80 - wnusiu94 - 31-07-2014, 17:39:56
RE: Romet Wigry 5 '80 - ArcziManYea - 31-07-2014, 17:41:04
RE: Romet Wigry 5 '80 - Sołtys - 31-07-2014, 17:41:15
RE: Romet Wigry 5 '80 - Wigrus - 31-07-2014, 22:23:25
RE: Romet Wigry 5 '80 - Bartek - 01-08-2014, 13:25:06
RE: Romet Wigry 5 '80 - wnusiu94 - 31-07-2014, 22:55:23
RE: Romet Wigry 5 '80 - Bartek_ - 31-07-2014, 23:05:36
RE: Romet Wigry 5 '80 - Wigrus - 01-08-2014, 13:04:17
RE: Romet Wigry 5 '80 - ArcziManYea - 31-07-2014, 23:12:50
RE: Romet Wigry 5 '80 - ArcziManYea - 01-08-2014, 14:48:36
RE: Romet Wigry 5 '80 - Wigrus - 02-08-2014, 15:08:16
Odp: Romet Wigry 5 '80 - Sołtys - 02-08-2014, 12:50:27
RE: Romet Wigry 5 '80 - ananas - 02-08-2014, 15:21:21
RE: Romet Wigry 5 '80 - ArcziManYea - 29-11-2014, 17:52:57
RE: Romet Wigry 5 '80 - tomek458 - 29-11-2014, 18:02:50
RE: Romet Wigry 5 '80 - Sołtys - 29-11-2014, 18:27:54
RE: Romet Wigry 5 '80 - ArcziManYea - 29-11-2014, 18:50:38
RE: Romet Wigry 5 '80 - tomek458 - 29-11-2014, 19:59:18
RE: Romet Wigry 5 '80 - ArcziManYea - 29-11-2014, 20:07:31
RE: Romet Wigry 5 '80 - chart80 - 30-11-2014, 11:33:47
RE: Romet Wigry 5 '80 - Norbi96 - 30-11-2014, 13:55:18
RE: Romet Wigry 5 '80 - ArcziManYea - 19-01-2015, 23:02:42
RE: Romet Wigry 5 '80 - misiql - 19-01-2015, 23:15:16
RE: Romet Wigry 5 '80 - wnusiu94 - 20-01-2015, 01:02:17
RE: Romet Wigry 5 '80 - ArcziManYea - 20-01-2015, 01:27:24
RE: Romet Wigry 5 '80 - wnusiu94 - 20-01-2015, 01:31:56
RE: Romet Wigry 5 '80 - ArcziManYea - 20-01-2015, 01:33:32
RE: Romet Wigry 5 '80 - wnusiu94 - 20-01-2015, 01:35:07
RE: Romet Wigry 5 '80 - ArcziManYea - 20-01-2015, 15:50:32
RE: Romet Wigry 5 '80 - Krystian Colo - 20-01-2015, 16:57:48
RE: Romet Wigry 5 '80 - Sołtys - 20-01-2015, 21:05:04
RE: Romet Wigry 5 '80 - jurek_j - 21-01-2015, 10:51:06
RE: Romet Wigry 5 '80 - wnusiu94 - 21-01-2015, 11:23:05
RE: Romet Wigry 5 '80 - ArcziManYea - 21-01-2015, 12:57:41
RE: Romet Wigry 5 '80 - wnusiu94 - 21-01-2015, 14:19:08
RE: Romet Wigry 5 '80 - Wigrus - 21-01-2015, 14:36:29
RE: Romet Wigry 5 '80 - jurek_j - 21-01-2015 14:37:44
RE: Romet Wigry 5 '80 - ArcziManYea - 21-01-2015, 15:06:20
RE: Romet Wigry 5 '80 - chart80 - 21-01-2015, 20:34:26
RE: Romet Wigry 5 '80 - ArcziManYea - 21-01-2015, 21:20:19
RE: Romet Wigry 5 '80 - Jareg - 22-01-2015, 20:38:06
RE: Romet Wigry 5 '80 - misiql - 22-01-2015, 20:56:39
RE: Romet Wigry 5 '80 - van de loro - 22-01-2015, 23:12:06
RE: Romet Wigry 5 '80 - ArcziManYea - 22-01-2015, 23:39:43
RE: Romet Wigry 5 '80 - BITER - 23-01-2015, 01:17:41
RE: Romet Wigry 5 '80 - ArcziManYea - 15-03-2015, 20:00:48
RE: Romet Wigry 5 '80 - Dawdzio - 15-03-2015, 23:31:52
RE: Romet Wigry 5 '80 - Hubert1214Romet - 16-03-2015, 00:04:26
RE: Romet Wigry 5 '80 - Przemi998 - 16-03-2015, 00:10:47


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 50
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 431
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34312
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2951
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 44
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 83
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 222
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5176
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 161
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 421
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 301
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 323
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 641
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 229
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6504

Reklama