Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Romet Wigry 5 '80
Autor Wiadomość
ArcziManYea Offline
Zdemotywowany...
*


Liczba postów: 722
Imię: Artur
Skąd: Milicz
Pojazd: Romet Komar
Post: #55
RE: Romet Wigry 5 '80
Nudne, zimne, dni podczas ferii? Za zimno żeby grzebać przy Rometach? Trzeba sobie radzić Smile Dzisiaj naszła mnie ochota żeby ruszyć trochę Piątkę. Niestety pogoda jak zwykle nie domaga, więc naszła mnie myśl, żeby wprowadzić je do mojego malućkiego pokoiku. Na start usłyszałem "synu czy ciebie przypadkiem nie porypało?"
Jak widać porypało Smile W końcu zebrałem się za tą kierownicę, poprawiłem siodełko, wyczyściłem go, przepolerowałem, założyłem lusterko, poprawiłem wsporniki błotnika tak jak należy i żeby dało się przyczepkę wygodnie zaczepić, poprawiłem kabelki i zrobiłem jeszcze parę nie istotnych pierdół i tym sposobem zleciała mi połowa dnia.
Jutro o ile nie będzie padał deszcz pojawią się fotki z przejażdżki z przyczepką.
Jak myślicie co można by zmienić jeszcze w Wigierku? Czekam na propozycje Big Grin
Kilka zdjęć obecnego stanu:



Sorki za bałagan Big Grin

19-01-2015 23:02:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Wigry 5 '80 - ArcziManYea - 28-07-2014, 19:03:21
RE: Romet Wigry 5 '80 - nie_mientki - 28-07-2014, 19:13:17
RE: Romet Wigry 5 '80 - ArcziManYea - 28-07-2014, 19:15:12
RE: Romet Wigry 5 '80 - wnusiu94 - 28-07-2014, 19:35:05
RE: Romet Wigry 5 '80 - Krystian Colo - 28-07-2014, 19:59:52
RE: Romet Wigry 5 '80 - chart80 - 28-07-2014, 20:11:39
RE: Romet Wigry 5 '80 - Krystian Colo - 28-07-2014, 20:53:33
RE: Romet Wigry 5 '80 - Bartek - 28-07-2014, 20:22:22
RE: Romet Wigry 5 '80 - Wigrus - 28-07-2014, 21:16:25
RE: Romet Wigry 5 '80 - Sołtys - 28-07-2014, 21:18:25
RE: Romet Wigry 5 '80 - ArcziManYea - 28-07-2014, 21:19:42
RE: Romet Wigry 5 '80 - Norbi96 - 28-07-2014, 21:28:38
RE: Romet Wigry 5 '80 - Przemi998 - 28-07-2014, 21:47:06
RE: Romet Wigry 5 '80 - Sołtys - 28-07-2014, 21:48:24
RE: Romet Wigry 5 '80 - Semmao - 28-07-2014, 22:19:40
RE: Romet Wigry 5 '80 - Bartek - 28-07-2014, 22:20:32
RE: Romet Wigry 5 '80 - ArcziManYea - 28-07-2014, 23:13:14
RE: Romet Wigry 5 '80 - wnusiu94 - 28-07-2014, 23:15:26
RE: Romet Wigry 5 '80 - MichalSR50 - 29-07-2014, 00:35:46
RE: Romet Wigry 5 '80 - misiql - 29-07-2014, 09:46:52
RE: Romet Wigry 5 '80 - zbieracz - 29-07-2014, 14:33:09
RE: Romet Wigry 5 '80 - ArcziManYea - 29-07-2014, 20:45:19
RE: Romet Wigry 5 '80 - wnusiu94 - 29-07-2014, 21:07:20
RE: Romet Wigry 5 '80 - ArcziManYea - 29-07-2014, 22:00:25
RE: Romet Wigry 5 '80 - Wigrus - 30-07-2014, 00:24:52
RE: Romet Wigry 5 '80 - Przemi998 - 30-07-2014, 01:10:54
RE: Romet Wigry 5 '80 - Krystian Colo - 30-07-2014, 10:07:32
RE: Romet Wigry 5 '80 - Sołtys - 30-07-2014, 12:54:41
RE: Romet Wigry 5 '80 - ArcziManYea - 30-07-2014, 13:06:32
RE: Romet Wigry 5 '80 - Sołtys - 30-07-2014, 13:10:30
RE: Romet Wigry 5 '80 - Wigrus - 30-07-2014, 16:52:32
RE: Romet Wigry 5 '80 - ArcziManYea - 30-07-2014, 13:15:51
RE: Romet Wigry 5 '80 - ArcziManYea - 31-07-2014, 17:19:29
RE: Romet Wigry 5 '80 - wnusiu94 - 31-07-2014, 17:39:56
RE: Romet Wigry 5 '80 - ArcziManYea - 31-07-2014, 17:41:04
RE: Romet Wigry 5 '80 - Sołtys - 31-07-2014, 17:41:15
RE: Romet Wigry 5 '80 - Wigrus - 31-07-2014, 22:23:25
RE: Romet Wigry 5 '80 - Bartek - 01-08-2014, 13:25:06
RE: Romet Wigry 5 '80 - wnusiu94 - 31-07-2014, 22:55:23
RE: Romet Wigry 5 '80 - Bartek_ - 31-07-2014, 23:05:36
RE: Romet Wigry 5 '80 - Wigrus - 01-08-2014, 13:04:17
RE: Romet Wigry 5 '80 - ArcziManYea - 31-07-2014, 23:12:50
RE: Romet Wigry 5 '80 - ArcziManYea - 01-08-2014, 14:48:36
RE: Romet Wigry 5 '80 - Wigrus - 02-08-2014, 15:08:16
Odp: Romet Wigry 5 '80 - Sołtys - 02-08-2014, 12:50:27
RE: Romet Wigry 5 '80 - ananas - 02-08-2014, 15:21:21
RE: Romet Wigry 5 '80 - ArcziManYea - 29-11-2014, 17:52:57
RE: Romet Wigry 5 '80 - tomek458 - 29-11-2014, 18:02:50
RE: Romet Wigry 5 '80 - Sołtys - 29-11-2014, 18:27:54
RE: Romet Wigry 5 '80 - ArcziManYea - 29-11-2014, 18:50:38
RE: Romet Wigry 5 '80 - tomek458 - 29-11-2014, 19:59:18
RE: Romet Wigry 5 '80 - ArcziManYea - 29-11-2014, 20:07:31
RE: Romet Wigry 5 '80 - chart80 - 30-11-2014, 11:33:47
RE: Romet Wigry 5 '80 - Norbi96 - 30-11-2014, 13:55:18
RE: Romet Wigry 5 '80 - ArcziManYea - 19-01-2015 23:02:42
RE: Romet Wigry 5 '80 - misiql - 19-01-2015, 23:15:16
RE: Romet Wigry 5 '80 - wnusiu94 - 20-01-2015, 01:02:17
RE: Romet Wigry 5 '80 - ArcziManYea - 20-01-2015, 01:27:24
RE: Romet Wigry 5 '80 - wnusiu94 - 20-01-2015, 01:31:56
RE: Romet Wigry 5 '80 - ArcziManYea - 20-01-2015, 01:33:32
RE: Romet Wigry 5 '80 - wnusiu94 - 20-01-2015, 01:35:07
RE: Romet Wigry 5 '80 - ArcziManYea - 20-01-2015, 15:50:32
RE: Romet Wigry 5 '80 - Krystian Colo - 20-01-2015, 16:57:48
RE: Romet Wigry 5 '80 - Sołtys - 20-01-2015, 21:05:04
RE: Romet Wigry 5 '80 - jurek_j - 21-01-2015, 10:51:06
RE: Romet Wigry 5 '80 - wnusiu94 - 21-01-2015, 11:23:05
RE: Romet Wigry 5 '80 - ArcziManYea - 21-01-2015, 12:57:41
RE: Romet Wigry 5 '80 - wnusiu94 - 21-01-2015, 14:19:08
RE: Romet Wigry 5 '80 - Wigrus - 21-01-2015, 14:36:29
RE: Romet Wigry 5 '80 - jurek_j - 21-01-2015, 14:37:44
RE: Romet Wigry 5 '80 - ArcziManYea - 21-01-2015, 15:06:20
RE: Romet Wigry 5 '80 - chart80 - 21-01-2015, 20:34:26
RE: Romet Wigry 5 '80 - ArcziManYea - 21-01-2015, 21:20:19
RE: Romet Wigry 5 '80 - Jareg - 22-01-2015, 20:38:06
RE: Romet Wigry 5 '80 - misiql - 22-01-2015, 20:56:39
RE: Romet Wigry 5 '80 - van de loro - 22-01-2015, 23:12:06
RE: Romet Wigry 5 '80 - ArcziManYea - 22-01-2015, 23:39:43
RE: Romet Wigry 5 '80 - BITER - 23-01-2015, 01:17:41
RE: Romet Wigry 5 '80 - ArcziManYea - 15-03-2015, 20:00:48
RE: Romet Wigry 5 '80 - Dawdzio - 15-03-2015, 23:31:52
RE: Romet Wigry 5 '80 - Hubert1214Romet - 16-03-2015, 00:04:26
RE: Romet Wigry 5 '80 - Przemi998 - 16-03-2015, 00:10:47


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 58
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 441
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34319
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2958
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 47
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 87
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 225
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5178
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 161
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 423
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 303
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 324
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 646
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 231
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6504

Reklama