Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Ogar 200 by Balon1996
Autor Wiadomość
balon1996 Offline
Nowy
*


Liczba postów: 6
Imię: Mateusz
Skąd: Stara Gąska/Łuków/Lubelskie
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #27
RE: Ogar 200 by Balon1996
No to pany, jest sprawa. Jak macie te rączki znaczy to metalowe do czego się przykręca klamke hamulca lub sprzęgła tą obejmę na kierownice. Mam to zdarte z lakieru. Czy najpierw muszę podkład nałożyć żeby pomalować spray'em? I jak nałożę podkład pędzlem to jakim papierem wodnym potem to zmatowić?
08-01-2012 22:03:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Ogar 200 by Balon1996 - balon1996 - 30-01-2011, 17:49:48
RE: Ogar 200 by Balon1996 - Tomasso94 - 30-01-2011, 19:08:13
RE: Ogar 200 by Balon1996 - Mikołaj - 30-01-2011, 21:38:05
RE: Ogar 200 by Balon1996 - Leszek - 30-01-2011, 22:32:52
RE: Ogar 200 by Balon1996 - Marss95 - 31-01-2011, 16:18:19
RE: Ogar 200 by Balon1996 - bujak96 - 31-01-2011, 18:44:42
RE: Ogar 200 by Balon1996 - lukasz247___ - 31-01-2011, 19:07:20
RE: Ogar 200 by Balon1996 - Adi - 01-02-2011, 11:44:45
RE: Ogar 200 by Balon1996 - balon1996 - 02-02-2011, 17:43:59
RE: Ogar 200 by Balon1996 - Paweł94 - 03-02-2011, 23:39:20
RE: Ogar 200 by Balon1996 - balon1996 - 11-12-2011, 22:56:49
RE: Ogar 200 by Balon1996 - hunterR - 11-12-2011, 23:08:24
RE: Ogar 200 by Balon1996 - balon1996 - 11-12-2011, 23:21:42
RE: Ogar 200 by Balon1996 - STRAŻNIK - 11-12-2011, 23:24:11
RE: Ogar 200 by Balon1996 - MrF4k - 11-12-2011, 23:31:56
RE: Ogar 200 by Balon1996 - Kubek125 - 11-12-2011, 23:35:38
RE: Ogar 200 by Balon1996 - balon1996 - 12-12-2011, 18:43:33
RE: Ogar 200 by Balon1996 - Przemek - 12-12-2011, 19:00:33
RE: Ogar 200 by Balon1996 - balon1996 - 12-12-2011, 19:02:58
RE: Ogar 200 by Balon1996 - bartek66977 - 14-12-2011, 23:00:11
RE: Ogar 200 by Balon1996 - balon1996 - 15-12-2011, 09:46:38
RE: Ogar 200 by Balon1996 - STRAŻNIK - 15-12-2011, 16:52:04
RE: Ogar 200 by Balon1996 - balon1996 - 15-12-2011, 22:24:52
RE: Ogar 200 by Balon1996 - djdar_95 - 16-12-2011, 17:46:38
RE: Ogar 200 by Balon1996 - balon1996 - 27-12-2011, 00:13:54
RE: Ogar 200 by Balon1996 - Taśma - 27-12-2011, 00:39:15
RE: Ogar 200 by Balon1996 - balon1996 - 08-01-2012 22:03:44
RE: Ogar 200 by Balon1996 - balon1996 - 22-01-2012, 13:45:10
RE: Ogar 200 by Balon1996 - Barto5050 - 22-01-2012, 13:52:02
RE: Ogar 200 by Balon1996 - Norbi - 22-01-2012, 14:03:09
RE: Ogar 200 by Balon1996 - balon1996 - 22-01-2012, 14:05:17
RE: Ogar 200 by Balon1996 - arasszymaras - 22-01-2012, 14:46:54
RE: Ogar 200 by Balon1996 - balon1996 - 29-01-2012, 17:19:27
RE: Ogar 200 by Balon1996 - MichalSR50 - 29-01-2012, 18:15:32
RE: Ogar 200 by Balon1996 - Ogi2000 - 29-01-2012, 18:38:24
RE: Ogar 200 by Balon1996 - Norbi - 30-01-2012, 16:05:05
RE: Ogar 200 by Balon1996 - balon1996 - 30-01-2012, 19:58:18
RE: Ogar 200 by Balon1996 - Grelus23 - 03-02-2012, 20:45:21
RE: Ogar 200 by Balon1996 - arasszymaras - 03-02-2012, 21:22:15
RE: Ogar 200 by Balon1996 - zbydrze - 04-02-2012, 03:27:16
RE: Ogar 200 by Balon1996 - Ogi2000 - 04-02-2012, 13:03:50
RE: Ogar 200 by Balon1996 - J@hny - 04-02-2012, 13:36:38
RE: Ogar 200 by Balon1996 - balon1996 - 19-02-2012, 17:33:07
RE: Ogar 200 by Balon1996 - arasszymaras - 19-02-2012, 17:44:18
RE: Ogar 200 by Balon1996 - kubulak - 19-02-2012, 17:46:25
RE: Ogar 200 by Balon1996 - balon1996 - 19-02-2012, 17:53:35
RE: Ogar 200 by Balon1996 - MichalSR50 - 19-02-2012, 23:33:18
RE: Ogar 200 by Balon1996 - balon1996 - 22-02-2012, 19:40:17
RE: Ogar 200 by Balon1996 - Barto5050 - 22-02-2012, 23:26:49
RE: Ogar 200 by Balon1996 - 50t1rider - 23-02-2012, 21:26:13
RE: Ogar 200 by Balon1996 - arasszymaras - 23-02-2012, 21:47:46
RE: Ogar 200 by Balon1996 - balon1996 - 24-02-2012, 00:17:56
RE: Ogar 200 by Balon1996 - Barto5050 - 03-03-2012, 16:15:21
RE: Ogar 200 by Balon1996 - LukaszzT1 - 03-03-2012, 16:34:44
RE: Ogar 200 by Balon1996 - balon1996 - 29-03-2012, 17:20:36
RE: Ogar 200 by Balon1996 - Bartek - 29-03-2012, 17:32:11
RE: Ogar 200 by Balon1996 - balon1996 - 29-03-2012, 17:36:31
RE: Ogar 200 by Balon1996 - Bartek - 29-03-2012, 17:47:58
RE: Ogar 200 by Balon1996 - Norbi96 - 01-04-2012, 15:40:09
RE: Ogar 200 by Balon1996 - szymon703 - 03-04-2012, 13:08:07
RE: Ogar 200 by Balon1996 - balon1996 - 05-04-2012, 13:45:39
RE: Ogar 200 by Balon1996 - bajbukaj - 05-04-2012, 14:51:24
RE: Ogar 200 by Balon1996 - balon1996 - 05-05-2012, 20:07:53
RE: Ogar 200 by Balon1996 - bartek66977 - 05-05-2012, 23:37:11
RE: Ogar 200 by Balon1996 - balon1996 - 27-05-2012, 16:55:55


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 468
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3144
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 791
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 193
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 566
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 646
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34695
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 112
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 172
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 495
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5232
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 193
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 397
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 415
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 870

Reklama