Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Komar 3
Autor Wiadomość
mjurzak Offline
Pasjonat
*


Liczba postów: 57
Imię: Michał
Skąd: Bielsko Biała
Pojazd: Romet Komar
Post: #24
RE: Komar 3
(20-12-2014 01:37:32)joozek napisał(a):  Zgłupieć można ... to co, 2330 miały obudowę lampy z pcv, tak jak 2350?
Czyli był jakiś model między 2320, a 2330?
Silnik na pedały oczywiście widzę.

Michał, przepraszam za zaśmiecanie Twojego wątku.

spoko nic się nie dzieje, każdy się ma prawo pomylićSmile 2330 miały metalowe lampy, tylko ten na zdjęciu ma plastik jak widać, ale to 2330 bo jest na pedały.

Tu jest 2330:

Komar 2350 75'
Romet 50 T-1 79'
Ogar 205 '87
20-12-2014 11:43:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 1 osoba postawiła piwo mjurzak za ten post.
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Komar 3 - mjurzak - 16-12-2014, 01:12:16
RE: Komar 3 - ZaliXon19 - 16-12-2014, 13:18:41
RE: Komar 3 - dawid639 - 16-12-2014, 13:57:44
RE: Komar 3 - Jakub - 16-12-2014, 17:17:55
RE: Komar 3 - 3DVirus - 16-12-2014, 17:42:04
RE: Komar 3 - Suwmiarka - 16-12-2014, 18:11:43
RE: Komar 3 - arecki16 - 17-12-2014, 00:15:07
RE: Komar 3 - mjurzak - 17-12-2014, 01:31:00
RE: Komar 3 - Suwmiarka - 17-12-2014, 18:26:30
RE: Komar 3 - mjurzak - 17-12-2014, 20:07:34
RE: Komar 3 - Suwmiarka - 17-12-2014, 20:20:23
RE: Komar 3 - mjurzak - 19-12-2014, 00:18:22
RE: Komar 3 - mjurzak - 19-12-2014, 21:08:30
RE: Komar 3 - joozek - 20-12-2014, 00:31:43
RE: Komar 3 - Quake96 - 20-12-2014, 00:43:43
RE: Komar 3 - joozek - 20-12-2014, 00:52:43
RE: Komar 3 - mjurzak - 20-12-2014, 00:55:12
RE: Komar 3 - joozek - 20-12-2014, 00:56:18
RE: Komar 3 - Jakub - 20-12-2014, 01:13:20
RE: Komar 3 - joozek - 20-12-2014, 01:16:28
RE: Komar 3 - Quake96 - 20-12-2014, 01:24:30
RE: Komar 3 - joozek - 20-12-2014, 01:37:32
RE: Komar 3 - mjurzak - 20-12-2014 11:43:21
RE: Komar 3 - Suwmiarka - 20-12-2014, 10:57:04
RE: Komar 3 - Jakub - 20-12-2014, 19:02:56
RE: Komar 3 - Suwmiarka - 21-12-2014, 10:39:58
RE: Komar 3 - mjurzak - 21-12-2014, 15:51:10
RE: Komar 3 - joozek - 21-12-2014, 20:12:26
RE: Komar 3 - romek - 21-12-2014, 20:27:05
RE: Komar 3 - joozek - 21-12-2014, 20:32:57
RE: Komar 3 - mjurzak - 21-12-2014, 22:43:49
RE: Komar 3 - Semmao - 21-12-2014, 23:29:20
RE: Komar 3 - mjurzak - 22-12-2014, 00:03:24
RE: Komar 3 - Suwmiarka - 21-12-2014, 23:43:48
RE: Komar 3 - Suwmiarka - 22-12-2014, 00:06:43
RE: Komar 3 - Semmao - 22-12-2014, 00:25:17
RE: Komar 3 - joozek - 22-12-2014, 01:35:00
RE: Komar 3 - mjurzak - 25-12-2014, 22:53:20
RE: Komar 3 - mjurzak - 03-01-2015, 20:23:28
RE: Komar 3 - romek - 03-01-2015, 20:45:34
RE: Komar 3 - mjurzak - 03-01-2015, 21:32:21
RE: Komar 3 - mjurzak - 12-01-2015, 20:50:21
RE: Komar 3 - Przemi998 - 12-01-2015, 21:17:17
RE: Komar 3 - mjurzak - 14-01-2015, 00:25:17
RE: Komar 3 - Przemi998 - 14-01-2015, 19:02:45
RE: Komar 3 - mjurzak - 14-01-2015, 21:32:48
RE: Komar 3 - mjurzak - 17-01-2015, 16:59:24
RE: Komar 3 - rommel - 17-01-2015, 19:02:20
RE: Komar 3 - mjurzak - 18-01-2015, 16:18:57
RE: Komar 3 - mjurzak - 08-02-2015, 17:08:31
RE: Komar 3 - Przemi998 - 08-02-2015, 22:15:47
RE: Komar 3 - mjurzak - 18-02-2015, 00:47:34
RE: Komar 3 - joozek - 19-02-2015, 00:24:42
RE: Komar 3 - mjurzak - 14-03-2015, 17:14:02
RE: Komar 3 - mjurzak - 22-03-2015, 23:32:15
RE: Komar 3 - joozek - 23-03-2015, 23:36:20
RE: Komar 3 - mjurzak - 24-03-2015, 01:06:51
RE: Komar 3 - mjurzak - 26-03-2015, 22:40:11
RE: Komar 3 - mjurzak - 28-03-2015, 00:12:14
RE: Komar 3 - joozek - 28-03-2015, 00:44:27
RE: Komar 3 - mjurzak - 28-03-2015, 01:36:53
RE: Komar 3 - didek01 - 28-03-2015, 00:54:44
RE: Komar 3 - 175mateusz - 28-03-2015, 09:39:03
RE: Komar 3 - komarinho - 28-03-2015, 15:12:12
RE: Komar 3 - mjurzak - 28-03-2015, 22:58:38
RE: Komar 3 - mjurzak - 15-04-2015, 01:04:20
RE: Komar 3 - przemekm - 15-04-2015, 14:45:18
RE: Komar 3 - komarinho - 15-04-2015, 18:36:46
RE: Komar 3 - joozek - 16-04-2015, 00:15:08
RE: Komar 3 - Semmao - 16-04-2015, 00:24:29
RE: Komar 3 - mjurzak - 16-04-2015, 12:36:04
RE: Komar 3 - komarinho - 16-04-2015, 22:19:29
RE: Komar 3 - mjurzak - 19-04-2015, 10:43:28
RE: Komar 3 - joozek - 19-04-2015, 19:37:07
RE: Komar 3 - Błażej - 19-04-2015, 21:51:30
RE: Komar 3 - romek - 19-04-2015, 23:59:31
RE: Komar 3 - mjurzak - 20-04-2015, 19:48:08
RE: Komar 3 - joozek - 20-04-2015, 23:47:37
RE: Komar 3 - mjurzak - 21-04-2015, 21:39:01


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34277
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2923
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 27
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 62
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 187
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: romek
Wczoraj 18:07:41
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 393
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5172
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 151
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 414
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 287
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 306
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 617
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 226
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6384
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19924

Reklama