Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Papiery
Autor Wiadomość
dominik963 Offline
Technik
*


Liczba postów: 675
Imię: Dominik
Skąd: Łódź
Pojazd: Romet Ogar 205
Post: #25
RE: Papiery
Tez tak myslalem. A powieccie mi bo kupilem go wczoraj, ale chyba chce go na igielke zrobic porzadnie to tak okolo pol roku mi zajmie. Czy musze teraz go rejestrowac czy moge np. za te pol roku? Bo na umowie bedzie widniala data i nwm czy teraz gdzids nie musze to zglosic.
Tylko w dowodzie tam gdzie nr fabryczny to pisze nr silnika. Nie ma zbytnio miejsca by dopisac
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-12-2014 16:02:13 przez dominik963.)
14-12-2014 15:54:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Papiery - dominik963 - 13-12-2014, 17:53:39
RE: Papiery - romek - 13-12-2014, 18:04:58
RE: Papiery - dominik963 - 13-12-2014, 18:08:35
RE: Papiery - Rometek - 13-12-2014, 18:11:31
RE: Papiery - dominik963 - 13-12-2014, 18:13:41
RE: Papiery - Rometek - 13-12-2014, 18:16:28
RE: Papiery - dominik963 - 13-12-2014, 18:17:40
RE: Papiery - Rometek - 13-12-2014, 18:21:28
RE: Papiery - dominik963 - 13-12-2014, 18:23:21
RE: Papiery - Semmao - 13-12-2014, 23:03:49
RE: Papiery - jurek_j - 13-12-2014, 23:25:19
RE: Papiery - dominik963 - 13-12-2014, 23:28:26
RE: Papiery - Semmao - 13-12-2014, 23:36:41
RE: Papiery - dominik963 - 13-12-2014, 23:46:43
RE: Papiery - Semmao - 14-12-2014, 01:17:40
RE: Papiery - dominik963 - 14-12-2014, 01:30:38
RE: Papiery - Semmao - 14-12-2014, 02:01:33
RE: Papiery - dominik963 - 14-12-2014, 02:13:16
RE: Papiery - Quake96 - 14-12-2014, 02:36:40
RE: Papiery - Semmao - 14-12-2014, 04:21:28
RE: Papiery - Motorowerzystka - 14-12-2014, 11:21:38
RE: Papiery - wisla98 - 14-12-2014, 13:13:04
RE: Papiery - dominik963 - 14-12-2014, 13:58:18
RE: Papiery - Petronas - 14-12-2014, 14:31:16
RE: Papiery - dominik963 - 14-12-2014 15:54:32
RE: Papiery - Damian4570 - 14-12-2014, 16:54:53
RE: Papiery - Quake96 - 14-12-2014, 16:57:17
RE: Papiery - dominik963 - 14-12-2014, 17:29:52
RE: Papiery - Petronas - 14-12-2014, 19:29:09
RE: Papiery - dominik963 - 14-12-2014, 19:49:00
RE: Papiery - Petronas - 14-12-2014, 19:50:49
RE: Papiery - dominik963 - 14-12-2014, 19:56:05
RE: Papiery - Petronas - 14-12-2014, 20:00:35
RE: Papiery - dominik963 - 14-12-2014, 20:21:21
RE: Papiery - Petronas - 14-12-2014, 20:57:03
RE: Papiery - dominik963 - 14-12-2014, 20:58:20
RE: Papiery - Semmao - 14-12-2014, 21:06:29
RE: Papiery - Petronas - 14-12-2014, 21:15:19
RE: Papiery - Semmao - 14-12-2014, 21:27:25
RE: Papiery - Petronas - 14-12-2014, 21:42:32
RE: Papiery - Semmao - 14-12-2014, 21:46:09
RE: Papiery - romek - 14-12-2014, 21:46:44
RE: Papiery - Petronas - 14-12-2014, 21:49:37
RE: Papiery - Semmao - 14-12-2014, 21:52:39
RE: Papiery - Petronas - 14-12-2014, 21:56:29
RE: Papiery - Semmao - 14-12-2014, 22:07:26
RE: Papiery - Petronas - 14-12-2014, 22:09:42
RE: Papiery - Semmao - 14-12-2014, 22:46:23
RE: Papiery - dominik963 - 14-12-2014, 23:54:45
RE: Papiery - Semmao - 15-12-2014, 00:41:19
RE: Papiery - dominik963 - 15-12-2014, 00:49:39
RE: Papiery - Semmao - 15-12-2014, 00:53:01
RE: Papiery - Motorowerzystka - 15-12-2014, 01:10:48
RE: Papiery - dominik963 - 15-12-2014, 09:17:30
RE: Papiery - dominik963 - 15-12-2014, 15:45:56
RE: Papiery - Semmao - 15-12-2014, 16:48:26
RE: Papiery - dominik963 - 15-12-2014, 16:59:54
RE: Papiery - Motorowerzystka - 15-12-2014, 18:14:24
RE: Papiery - dominik963 - 15-12-2014, 18:54:32
RE: Papiery - Semmao - 15-12-2014, 19:40:14
RE: Papiery - dominik963 - 15-12-2014, 20:28:19
RE: Papiery - Semmao - 15-12-2014, 20:45:14
RE: Papiery - dominik963 - 15-12-2014, 20:52:21
RE: Papiery - romek - 15-12-2014, 21:06:18
RE: Papiery - Semmao - 16-12-2014, 17:32:16
RE: Papiery - Quake96 - 16-12-2014, 18:05:33
RE: Papiery - dominik963 - 16-12-2014, 19:22:04
RE: Papiery - Petronas - 17-12-2014, 20:52:18


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 469
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 69
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 492
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34462
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2974
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 55
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 95
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 263
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5187
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 166
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 324
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 351
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 734
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 240
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6509

Reklama