Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Niebieski Kadet
Autor Wiadomość
blackrider Offline
Motocyklista
*


Liczba postów: 6
Imię: Kuba
Skąd: Zduńska Wola
Pojazd: Romet Kadet
Post: #12
RE: Niebieski Kadet
(03-12-2014 22:46:30)Bartek napisał(a):  szału nie ma. Wg mnie przepłaciłeś i to grubo przepłaciłeś..
W tym stanie i z takimi ubytkami jest wart max 400 zł. Ale skoro już tyle dałeś to powoli rób go na oryginała bo kadetów coraz mniej. Czekam na postępy w pracach. Powodzenia ! Wink

Chciałem właśnie robić na oryginał, tylko nie wiem co z tą cholerną ramą. Na allegro i olx nie mogę znaleźć ramy do kadeta z papierami, są tylko bez. Nie wiem, czy jest sens pakować kasę w tą ramę... Myślałem żeby wystawić tą ramę na allegro i poszukać innej. Obawiam się, że ja go odpicuję, a potem nie będzie nic wart. :/ Czy tak ścięta rama nie będzie przeszkadzała dolotowi powietrza do gaźnika ? Wcześniej nie miałem założonej tej gumy łączącej gaźnik z ramą, a teraz ją kupiłem i się zastanawiam, czy będzie ok.
Czy któraś z tych stopek nadaje się do Kadeta ?
http://allegro.pl/podnozki-stopka-centra...44509.html
http://allegro.pl/romet-kadet-stopka-cen...18059.html
W schematach w katalogu części zamiennych wyglądają inaczej (podobne do tych w motorynkach, wygięte do tyłu), ale tu piszą, że niby oryginał. Jak przeglądałem zdj innych Kadetów to też widziałem albo takie albo takie. Może się zmieniły w którymś roku ?
(03-12-2014 23:08:36)bartoszek5k napisał(a):  
(03-12-2014 18:15:22)Kostian napisał(a):  Może i przepłacił ale jak ma pasje kasa się nie liczy! Big Grin

Pasja, pasją, ale racjonalnie trzeba myśleć, bo tak to choćbyś miał kase to ją roztrwonisz raz dwa

Niestety jak kupowałem to nie pomyślałem aby podnosić siedzenie do góry. Nie spodziewałem się ściętej ramy. Jak patrzyłem na jakichś innych forach i chyba nawet tutaj to ludzie kupowali kadety z podwójnymi kanapami i ramy pościnane nie były. Trafiłem w dziesiątkę widzę. Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-12-2014 23:56:44 przez blackrider.)
03-12-2014 23:53:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Niebieski Kadet - blackrider - 03-12-2014, 16:08:45
RE: Niebieski Kadet - szczupak54 - 03-12-2014, 16:24:00
RE: Niebieski Kadet - blackrider - 03-12-2014, 16:55:27
RE: Niebieski Kadet - bartoszek5k - 03-12-2014, 18:02:16
RE: Niebieski Kadet - Kostian - 03-12-2014, 18:15:22
RE: Niebieski Kadet - bartoszek5k - 03-12-2014, 23:08:36
RE: Niebieski Kadet - gregorian2008 - 03-12-2014, 18:18:39
RE: Niebieski Kadet - blackrider - 03-12-2014, 19:23:06
RE: Niebieski Kadet - blackrider - 03-12-2014, 22:22:03
RE: Niebieski Kadet - betarr50 - 03-12-2014, 22:37:07
RE: Niebieski Kadet - Bartek - 03-12-2014, 22:46:30
RE: Niebieski Kadet - blackrider - 03-12-2014 23:53:57
RE: Niebieski Kadet - pawel_2540 - 04-12-2014, 09:40:59
RE: Niebieski Kadet - joozek - 04-12-2014, 10:39:11
RE: Niebieski Kadet - blackrider - 04-12-2014, 13:58:30
RE: Niebieski Kadet - Motorowerzystka - 04-12-2014, 15:15:33
RE: Niebieski Kadet - pawel_2540 - 04-12-2014, 14:36:01
RE: Niebieski Kadet - Rafalnapony - 04-12-2014, 16:27:56
RE: Niebieski Kadet - blackrider - 04-12-2014, 16:42:31
RE: Niebieski Kadet - Rafalnapony - 04-12-2014, 21:04:18
RE: Niebieski Kadet - joozek - 05-12-2014, 00:01:29
RE: Niebieski Kadet - Semmao - 05-12-2014, 00:47:34
RE: Niebieski Kadet - Rafku - 05-12-2014, 09:40:11
RE: Niebieski Kadet - blackrider - 05-12-2014, 15:44:47
RE: Niebieski Kadet - joozek - 05-12-2014, 18:50:08
RE: Niebieski Kadet - blackrider - 09-12-2014, 21:05:26
RE: Niebieski Kadet - blackrider - 14-12-2014, 20:21:08
RE: Niebieski Kadet - joozek - 14-12-2014, 20:46:22
RE: Niebieski Kadet - blackrider - 14-12-2014, 21:14:46
RE: Niebieski Kadet - joozek - 14-12-2014, 22:19:33
RE: Niebieski Kadet - gregorian2008 - 14-12-2014, 22:28:28
RE: Niebieski Kadet - 3DVirus - 14-12-2014, 23:05:43
RE: Niebieski Kadet - blackrider - 15-12-2014, 14:08:11


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 464
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3144
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 790
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 193
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 565
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 646
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34694
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 112
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 172
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 494
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5232
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 193
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 397
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 415
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 869

Reklama