Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Problem w szkole
Autor Wiadomość
blacky44 Offline
Nowy
*


Liczba postów: 8
Imię: aha
Skąd: daleko
Pojazd: Romet 50-T-1
Post: #1
Problem w szkole
Witam serdecznie wszystkich.
Problem dotyczy pewnej pięknej kobiety (według mnie najpiękniejsza na świecie). Wszystko by było okej gdyby nie to że jest 20 lat starsza
Zacznijmy od początku. Przychodząc do szkoły średniej nigdy nie pomyślał bym o takim problemie. Przez całą pierwszą klasę uczyła nas pewna pani, za którą nikt szczególnie nie przepadał z racji tego że była bardzo ostra, aczkolwiek było zabawnie na lekcji i nawet miło. Ona wyglądała jakby miała 25 lat i każdy tak myślał bo była wręcz idealna. Ale gdyby ktoś powiedział mi co się będzie działo w 2 klasie to bym sie zesrał ze śmiechu i pomyślał ze jakiś idiota. Od początku drugiej klasy przestała uczyć naszą klase i dali nam nową nauczycielke. Wszyscy zadowoleni i ogólnie okej było ale szybko się to zmieniło. Tą nową panią znienawidziłem jak z resztą kilka innych osób. To nie jest lekcja.
No i jakoś zacząłem za nią tęsknić, co najzabawniejsze (nie dla nas) jeden kolega miał ten sam problem. I zaczeliśmy o niej myśleć, wspominać stare czasu jak to było wspaniale i w ogóle. Zaczeliśmy szukać po internecie jakiś zdjęć i powoli zaczelismy sie nakręcać coraz bardziej aż doprowadziliśmy się w stan depresji. Ogromna tęsknota zamieniła się w ogromne zauroczenie tą panią i miłość do niej. Od ponad 2 miesięcy nie myśle o niczym innym, tylko o niej i jaka jest wspaniała, zabawna, piękna i mądra i do tego samotna. W międzyczasie okazało się w co nie wierzą ze ma ok 40 lat, dobiło mnie to lekko. Jest coraz gorzej.
Jak przychodzę na lekcję i amy z tą drugą panią to ona nas traktuje jak *** a ja mam tylko myśli gdzie by tu tą linę powiesić... Dyrekcja i pedagog maja ten problem w d***.
Mi się nie chce żyć. Ja dużo od życia nie chcę tylko żeby nas uczyła, a jeśli to nie jest mozliwe to być z nią w dobrych kontaktach, pogadac o różnych sprawach itd. nic nie oczekuję tylko jeśli już coś to zwykłej przyjaźni bo oczywiste przecież jest że 20 lat różnicy jest nie do ominięcia.
To nie jest życie, myśle tylko o niej i jest coraz gorzej, ale każda rozmowa z nia poprawia mi humor i daje chęć życia lecz jak już wrócę do domu to myślę tylko o samobójstwie. Nie ma innego rozwiązania chyba że jakoś by sie z nią zaprzyjaźnić to by rozwiązało problem.

I tu pytanie do was, co o tym sądzicie? Co robić? Ja juz długo tak nie pociągnę bo tylko jedno mi w głowie. Ja dużo nie wymagam tylko przyjaźni ale pytanie jak? Czy to jest w ogóle możliwe?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
xd beka z typa
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-11-2014 01:15:58 przez blacky44.)
25-11-2014 00:49:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 4 użytkowników postawiło piwo blacky44 za ten post.
Reklama
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Problem w szkole - blacky44 - 25-11-2014 00:49:53
RE: Problem w szkole - nie_mientki - 25-11-2014, 01:17:52
RE: Problem w szkole - blacky44 - 25-11-2014, 01:21:45
RE: Problem w szkole - Rafalnapony - 25-11-2014, 01:26:08
RE: Problem w szkole - blacky44 - 25-11-2014, 01:29:02
RE: Problem w szkole - Pompuś - 25-11-2014, 09:11:32
Odp: Problem w szkole - Latos - 25-11-2014, 09:25:01
RE: Odp: Problem w szkole - Magister - 26-11-2014, 08:33:48
RE: Odp: Problem w szkole - mateusz5625 - 26-11-2014, 10:40:42
RE: Problem w szkole - xsaman - 25-11-2014, 09:32:49
RE: Problem w szkole - Bartek - 25-11-2014, 09:39:56
RE: Problem w szkole - ZaliXon19 - 25-11-2014, 09:48:44
RE: Problem w szkole - nie_mientki - 25-11-2014, 11:26:06
RE: Problem w szkole - dlugiLBN - 25-11-2014, 11:45:54
RE: Problem w szkole - hvil - 25-11-2014, 11:55:02
RE: Problem w szkole - krzysiu1505 - 25-11-2014, 12:28:03
RE: Problem w szkole - hvil - 25-11-2014, 12:47:43
RE: Problem w szkole - konami1997 - 25-11-2014, 15:50:41
RE: Problem w szkole - Damian4570 - 25-11-2014, 16:00:59
RE: Problem w szkole - Bartek - 25-11-2014, 18:28:10
RE: Problem w szkole - blacky44 - 26-11-2014, 00:18:58
RE: Problem w szkole - szczupak54 - 26-11-2014, 00:24:29
RE: Problem w szkole - Bartek - 26-11-2014, 00:25:39
RE: Problem w szkole - bartoszek5k - 26-11-2014, 00:27:58
RE: Problem w szkole - mateusz5625 - 26-11-2014, 00:28:18
RE: Problem w szkole - blacky44 - 26-11-2014, 00:31:00
RE: Problem w szkole - szczupak54 - 26-11-2014, 00:32:52
RE: Problem w szkole - Semmao - 26-11-2014, 00:49:39
RE: Problem w szkole - nie_mientki - 26-11-2014, 00:52:13
RE: Problem w szkole - RaFicki - 26-11-2014, 00:59:35
RE: Problem w szkole - Bartek - 26-11-2014, 01:04:44
RE: Problem w szkole - Matinek - 26-11-2014, 01:06:02
RE: Problem w szkole - Bartek - 26-11-2014, 01:07:55
RE: Problem w szkole - nie_mientki - 26-11-2014, 01:07:57
RE: Problem w szkole - Bartek - 26-11-2014, 01:11:12
RE: Problem w szkole - Matinek - 26-11-2014, 01:14:47
RE: Problem w szkole - Bartek - 26-11-2014, 01:16:34
RE: Problem w szkole - krzysiu1505 - 26-11-2014, 11:13:32
RE: Problem w szkole - Semmao - 26-11-2014, 12:44:32
RE: Problem w szkole - Latos - 26-11-2014, 22:31:08
RE: Problem w szkole - Bartek - 26-11-2014, 23:14:25
RE: Problem w szkole - Chmielu17 - 26-11-2014, 23:22:13
RE: Problem w szkole - Bartek - 26-11-2014, 23:31:35
RE: Problem w szkole - Chmielu17 - 26-11-2014, 23:33:39
RE: Problem w szkole - axelbenq - 26-11-2014, 23:35:03
RE: Problem w szkole - Quake96 - 26-11-2014, 23:35:11
RE: Problem w szkole - Bartek - 26-11-2014, 23:35:52
RE: Problem w szkole - Bartek - 01-12-2014, 00:39:22
RE: Problem w szkole - Kostian - 01-12-2014, 12:36:25
RE: Problem w szkole - Bartek - 01-12-2014, 16:57:58
RE: Problem w szkole - szczupak54 - 01-12-2014, 21:08:13


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: Piotrekdriver1
Dzisiaj 08:07:13
» Odpowiedzi: 11
» Wyświetleń: 172
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Dzisiaj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 739
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Wczoraj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 111
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 515
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 555
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34541
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 3001
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 82
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 129
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 367
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5208
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 177
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 357
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 368
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 776

Reklama