Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
ananasowy 2375
Autor Wiadomość
ananas Offline
Technik
*


Liczba postów: 1,076
Imię: Kamil
Skąd: Zabrze
Pojazd: Inny
Post: #53
RE: ananasowy 2375
Nic nie mówili na alu Wink Ja wybrał bym proszek, ale w dobrej lakierni, bo odwalili manianę... są miejsca gdzie lakier jest za cienki, ale najbardziej denerwuje mnie to, że na ostrych załamaniach wygląda jakby lakier się skurczył i pękł odsłaniając metal. Zabezpieczyłem to klarem na pędzelku, ale boje się że szybko to zardzewieje...
27-08-2014 00:41:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
ananasowy 2375 - ananas - 17-05-2014, 18:09:11
RE: ananasowy 2375 - lada97 - 17-05-2014, 18:19:31
RE: ananasowy 2375 - romek - 17-05-2014, 20:09:53
RE: ananasowy 2375 - dawi639 - 17-05-2014, 20:17:16
RE: ananasowy 2375 - ArcziManYea - 17-05-2014, 20:17:30
RE: ananasowy 2375 - bartoszek5k - 17-05-2014, 21:57:08
RE: ananasowy 2375 - ananas - 17-05-2014, 20:59:44
RE: ananasowy 2375 - ArcziManYea - 17-05-2014, 21:58:08
RE: ananasowy 2375 - Semmao - 17-05-2014, 22:00:26
RE: ananasowy 2375 - Kanilox - 17-05-2014, 22:13:09
RE: ananasowy 2375 - ananas - 17-05-2014, 22:36:58
RE: ananasowy 2375 - MrF4k - 18-05-2014, 00:00:13
RE: ananasowy 2375 - ananas - 18-05-2014, 00:08:42
RE: ananasowy 2375 - lada97 - 18-05-2014, 00:42:21
RE: ananasowy 2375 - ananas - 18-05-2014, 00:45:50
RE: ananasowy 2375 - ananas - 26-06-2014, 23:55:20
RE: ananasowy 2375 - ananas - 08-07-2014, 23:32:54
RE: ananasowy 2375 - Marwerick - 08-07-2014, 23:49:00
RE: ananasowy 2375 - ananas - 08-07-2014, 23:52:10
RE: ananasowy 2375 - ArcziManYea - 09-07-2014, 00:06:50
RE: ananasowy 2375 - ananas - 09-07-2014, 00:18:44
RE: ananasowy 2375 - ananas - 11-07-2014, 23:53:42
RE: ananasowy 2375 - ananas - 15-07-2014, 22:25:42
RE: ananasowy 2375 - Likor - 15-07-2014, 22:27:48
RE: ananasowy 2375 - ananas - 16-07-2014, 00:34:49
RE: ananasowy 2375 - lada97 - 16-07-2014, 01:31:29
RE: ananasowy 2375 - ananas - 16-07-2014, 01:34:34
RE: ananasowy 2375 - ArcziManYea - 16-07-2014, 12:06:47
RE: ananasowy 2375 - Likor - 16-07-2014, 12:16:02
RE: ananasowy 2375 - ananas - 16-07-2014, 12:20:30
RE: ananasowy 2375 - Likor - 16-07-2014, 12:23:10
RE: ananasowy 2375 - ananas - 16-07-2014, 14:28:20
RE: ananasowy 2375 - Likor - 16-07-2014, 17:27:29
RE: ananasowy 2375 - ananas - 16-07-2014, 19:49:00
RE: ananasowy 2375 - Likor - 16-07-2014, 20:24:27
RE: ananasowy 2375 - ananas - 16-07-2014, 23:34:52
RE: ananasowy 2375 - ananas - 30-07-2014, 14:29:55
RE: ananasowy 2375 - Likor - 30-07-2014, 16:07:17
RE: ananasowy 2375 - ananas - 30-07-2014, 19:28:33
RE: ananasowy 2375 - Semmao - 30-07-2014, 19:36:19
RE: ananasowy 2375 - ananas - 30-07-2014, 19:49:40
RE: ananasowy 2375 - ananas - 02-08-2014, 14:42:13
RE: ananasowy 2375 - theogarowiec - 02-08-2014, 14:48:54
RE: ananasowy 2375 - ananas - 02-08-2014, 15:12:56
RE: ananasowy 2375 - ananas - 26-08-2014, 20:06:49
Re: ananasowy 2375 - Minio - 26-08-2014, 20:16:24
RE: ananasowy 2375 - Legwan1989 - 26-08-2014, 20:22:44
RE: ananasowy 2375 - ananas - 26-08-2014, 20:27:23
RE: ananasowy 2375 - theogarowiec - 26-08-2014, 20:34:17
RE: ananasowy 2375 - ananas - 26-08-2014, 20:36:41
RE: ananasowy 2375 - ArcziManYea - 26-08-2014, 22:50:37
RE: ananasowy 2375 - Wojtek3362 - 27-08-2014, 00:31:05
RE: ananasowy 2375 - ananas - 27-08-2014 00:41:27
RE: ananasowy 2375 - ananas - 03-09-2014, 19:03:49
RE: ananasowy 2375 - Quake96 - 03-09-2014, 19:25:35
RE: ananasowy 2375 - ananas - 03-09-2014, 20:50:54
RE: ananasowy 2375 - Semmao - 03-09-2014, 21:04:09
RE: ananasowy 2375 - ananas - 03-09-2014, 21:07:19
RE: ananasowy 2375 - Likor - 03-09-2014, 21:12:34
RE: ananasowy 2375 - ananas - 03-09-2014, 21:24:48
RE: ananasowy 2375 - Semmao - 03-09-2014, 21:24:52
RE: ananasowy 2375 - ananas - 03-09-2014, 21:28:08
RE: ananasowy 2375 - ArcziManYea - 03-09-2014, 23:28:52
RE: ananasowy 2375 - ananas - 03-09-2014, 23:33:11
RE: ananasowy 2375 - ArcziManYea - 04-09-2014, 16:10:22
RE: ananasowy 2375 - ananas - 04-09-2014, 17:12:11
RE: ananasowy 2375 - ananas - 23-09-2014, 18:23:34


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Dzisiaj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 729
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 00:44:55
» Odpowiedzi: 10
» Wyświetleń: 113
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Wczoraj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 95
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 506
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 534
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34525
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2997
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 74
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 115
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 318
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5205
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 176
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 343
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 365
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 766

Reklama