Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Zuzia od Lagoona
Autor Wiadomość
Lagoon Offline
Pomocny użytkownik


Liczba postów: 575
Imię: Michał
Skąd: Płock
Pojazd: Inny
Post: #1
Zuzia od Lagoona
Witam. Nadszedł czas na większe moto. Padło na GS 500....oklepane, słabe, ale mało pali, silnik prosty i mało awaryjny, dobra dostępność części. Pojemność 487 cm3, 6 biegów, chłodzony powietrzem, dwa garnki, gaźniki Mikuni Corp. Co do mojego egzemplarza to hmm...
-'97 rocznik
-przebieg lekko ponad 30 k
-pakiet owiewek Five Stars(zdjąłem wszystkie oprócz czachy, bo mi się tak podoba)
-ogólnie zadbana
-rzekomo po wymianie filtra i oleju

Z wad to:
-do wymiany napęd
-opona tylna do wymiany

Plany? Lać paliwo i jeździć. Mam ją od wczoraj, zrobilem ze 100 km, jeździ się przyjemnie, duzo nie pali, moc wystarczająca jak dla mnie choć już trochę zaczyna brakować w niektórych sytuacjach. Podobno jedzie 180, ja jechałem 140 i raczej nie mam zamiaru sprawdzać v-maxu Wink Dowiózł i odwiózł mnie szczęśliwie do pracy dziś.
Koniec pitolenia. Kilka fotek.





Kolor się wydaje majtkowy, w realu lepiej się prezentuje ten czerwony metalik. Malować go na razie nie ma sensu, jeśli juz to pewnie czarno biały będzie, ale to daleka przyszłość. Moto zostaje na dłużej. Nie spać, zwiedzać, komentować Wink

Już nie chcę żadnych pilarek
Witam!
Zrobię dobrze cylindrom. Zainteresowany?Pisz PW!



https://www.facebook.com/porting.studio/
22-08-2014 22:09:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 1 osoba postawiła piwo Lagoon za ten post.
Reklama
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Zuzia od Lagoona - Lagoon - 22-08-2014 22:09:46
RE: Zuzia od Lagoona - Jakchwal205 - 22-08-2014, 22:18:17
RE: Zuzia od Lagoona - dlugiLBN - 22-08-2014, 22:21:17
RE: Zuzia od Lagoona - Lagoon - 22-08-2014, 22:24:02
RE: Zuzia od Lagoona - dlugiLBN - 22-08-2014, 22:30:57
RE: Zuzia od Lagoona - DominiX - 22-08-2014, 22:49:24
RE: Zuzia od Lagoona - Lagoon - 22-08-2014, 22:49:56
RE: Zuzia od Lagoona - Bartek - 22-08-2014, 22:51:20
RE: Zuzia od Lagoona - kuzma - 24-11-2014, 10:07:06
RE: Zuzia od Lagoona - Lagoon - 23-08-2014, 23:59:23
Odp: Zuzia od Lagoona - Latos - 24-08-2014, 00:49:17
RE: Zuzia od Lagoona - Błażej - 24-08-2014, 02:34:57
RE: Zuzia od Lagoona - Lagoon - 24-08-2014, 11:23:48
RE: Zuzia od Lagoona - Latos - 24-08-2014, 20:23:33
RE: Zuzia od Lagoona - Lagoon - 24-08-2014, 22:33:12
RE: Zuzia od Lagoona - Taśma - 24-08-2014, 22:37:00
RE: Zuzia od Lagoona - Lagoon - 24-08-2014, 22:50:57
RE: Zuzia od Lagoona - Lagoon - 28-08-2014, 22:37:34
RE: Zuzia od Lagoona - Lagoon - 30-08-2014, 23:24:11
RE: Zuzia od Lagoona - Damian4570 - 31-08-2014, 14:34:49
RE: Zuzia od Lagoona - MrF4k - 31-08-2014, 23:12:56
RE: Zuzia od Lagoona - Lagoon - 01-09-2014, 00:14:51
RE: Zuzia od Lagoona - Latos - 01-09-2014, 19:02:30
RE: Zuzia od Lagoona - Lagoon - 07-09-2014, 21:19:50
Odp: Zuzia od Lagoona - Latos - 07-09-2014, 23:13:37
RE: Zuzia od Lagoona - Lagoon - 15-09-2014, 22:12:13
RE: Zuzia od Lagoona - RaFicki - 15-09-2014, 22:35:09
RE: Zuzia od Lagoona - Latos - 15-09-2014, 22:35:19
RE: Zuzia od Lagoona - Lagoon - 15-09-2014, 22:39:30
RE: Zuzia od Lagoona - RaFicki - 15-09-2014, 22:44:36
RE: Zuzia od Lagoona - Lagoon - 15-09-2014, 22:47:51
RE: Zuzia od Lagoona - RaFicki - 15-09-2014, 22:51:44
RE: Zuzia od Lagoona - Lagoon - 15-09-2014, 22:55:07
RE: Zuzia od Lagoona - RaFicki - 15-09-2014, 23:01:39
RE: Zuzia od Lagoona - Lagoon - 15-09-2014, 23:05:50
RE: Zuzia od Lagoona - RaFicki - 15-09-2014, 23:11:14
Odp: Zuzia od Lagoona - Latos - 16-09-2014, 00:03:36
RE: Zuzia od Lagoona - Lagoon - 16-09-2014, 00:32:11
Odp: Zuzia od Lagoona - Latos - 16-09-2014, 08:19:37
RE: Zuzia od Lagoona - Lagoon - 16-09-2014, 22:59:10
RE: Zuzia od Lagoona - RaFicki - 16-09-2014, 23:46:31
RE: Zuzia od Lagoona - Latos - 17-09-2014, 22:04:38
RE: Zuzia od Lagoona - Damian4570 - 17-09-2014, 23:49:59
RE: Zuzia od Lagoona - Lagoon - 18-09-2014, 17:14:33
RE: Zuzia od Lagoona - Latos - 18-09-2014, 18:42:50
RE: Zuzia od Lagoona - Lagoon - 19-09-2014, 22:05:21
RE: Zuzia od Lagoona - Lagoon - 20-09-2014, 23:45:01
RE: Zuzia od Lagoona - kw112 - 20-09-2014, 23:54:01
RE: Zuzia od Lagoona - Lagoon - 05-10-2014, 22:19:01
RE: Zuzia od Lagoona - budzikjacek136 - 05-10-2014, 22:26:55
RE: Zuzia od Lagoona - RaFicki - 05-10-2014, 22:27:12
RE: Zuzia od Lagoona - Amanssy - 05-10-2014, 22:46:10
Odp: Zuzia od Lagoona - Latos - 05-10-2014, 23:57:11
RE: Zuzia od Lagoona - Lagoon - 06-10-2014, 20:29:35
RE: Zuzia od Lagoona - RaFicki - 06-10-2014, 20:32:43
RE: Zuzia od Lagoona - Latos - 07-10-2014, 16:40:17
RE: Zuzia od Lagoona - Lagoon - 13-10-2014, 00:38:53
RE: Zuzia od Lagoona - Romet drajwerV2 - 13-10-2014, 22:47:38
RE: Zuzia od Lagoona - RaFicki - 13-10-2014, 00:58:37
Odp: Zuzia od Lagoona - Latos - 13-10-2014, 09:41:52
RE: Zuzia od Lagoona - Lagoon - 13-10-2014, 21:43:01
RE: Zuzia od Lagoona - Lagoon - 13-10-2014, 22:51:35
RE: Zuzia od Lagoona - Lagoon - 11-11-2014, 21:07:02
RE: Zuzia od Lagoona - RaFicki - 11-11-2014, 21:56:40
RE: Zuzia od Lagoona - Lagoon - 11-11-2014, 23:33:21
RE: Zuzia od Lagoona - RaFicki - 11-11-2014, 23:55:16
RE: Zuzia od Lagoona - Lagoon - 12-11-2014, 00:05:09
RE: Zuzia od Lagoona - RaFicki - 12-11-2014, 00:10:35
RE: Zuzia od Lagoona - Lagoon - 12-11-2014, 00:14:20
RE: Zuzia od Lagoona - Taśma - 12-11-2014, 00:28:37
RE: Zuzia od Lagoona - Lagoon - 12-11-2014, 00:38:13
RE: Zuzia od Lagoona - RaFicki - 12-11-2014, 00:39:34
RE: Zuzia od Lagoona - Damian4570 - 12-11-2014, 23:30:14
RE: Zuzia od Lagoona - Lagoon - 13-11-2014, 20:06:03
Odp: Zuzia od Lagoona - Latos - 13-11-2014, 20:13:00
RE: Zuzia od Lagoona - Lagoon - 16-11-2014, 14:58:47
RE: Zuzia od Lagoona - Latos - 16-11-2014, 17:18:59
RE: Zuzia od Lagoona - Romet drajwerV2 - 18-11-2014, 22:04:22
RE: Zuzia od Lagoona - Pompuś - 18-11-2014, 22:51:08
RE: Zuzia od Lagoona - Latos - 18-11-2014, 23:23:06
RE: Zuzia od Lagoona - Lagoon - 23-11-2014, 20:48:32
RE: Zuzia od Lagoona - Damian4570 - 24-11-2014, 01:13:45
RE: Zuzia od Lagoona - Lagoon - 24-11-2014, 20:24:09
RE: Zuzia od Lagoona - Matinek - 24-11-2014, 20:27:08
RE: Zuzia od Lagoona - Lagoon - 24-11-2014, 20:43:10
RE: Zuzia od Lagoona - Damian4570 - 24-11-2014, 21:16:55
RE: Zuzia od Lagoona - Lagoon - 25-11-2014, 00:29:10
RE: Zuzia od Lagoona - kuzma - 26-11-2014, 00:21:27
RE: Zuzia od Lagoona - kuzma - 27-11-2014, 11:08:36
RE: Zuzia od Lagoona - Lagoon - 26-11-2014, 21:10:10
RE: Zuzia od Lagoona - arecki16 - 26-11-2014, 23:36:26
RE: Zuzia od Lagoona - Damian4570 - 27-11-2014, 00:05:00
RE: Zuzia od Lagoona - Lagoon - 28-11-2014, 14:54:32
RE: Zuzia od Lagoona - Lagoon - 07-12-2014, 19:56:29
RE: Zuzia od Lagoona - atlanta125 - 07-12-2014, 22:53:45
RE: Zuzia od Lagoona - Lagoon - 07-12-2014, 22:58:05
RE: Zuzia od Lagoona - atlanta125 - 07-12-2014, 23:08:16
RE: Zuzia od Lagoona - Lagoon - 26-12-2014, 13:24:23
RE: Zuzia od Lagoona - amin - 26-12-2014, 13:31:07
RE: Zuzia od Lagoona - Lagoon - 26-12-2014, 13:43:45
RE: Zuzia od Lagoona - Damian4570 - 26-12-2014, 15:36:28
RE: Zuzia od Lagoona - Lagoon - 26-12-2014, 19:11:53
RE: Zuzia od Lagoona - Marwerick - 26-12-2014, 22:17:35
RE: Zuzia od Lagoona - Damian4570 - 27-12-2014, 00:28:35
RE: Zuzia od Lagoona - Lagoon - 27-12-2014, 13:07:02
RE: Zuzia od Lagoona - Lagoon - 20-02-2015, 22:36:01
RE: Zuzia od Lagoona - kw112 - 20-02-2015, 23:46:12
Odp: Zuzia od Lagoona - Latos - 21-02-2015, 00:06:49
RE: Zuzia od Lagoona - Lagoon - 21-02-2015, 00:16:13
RE: Zuzia od Lagoona - Damian4570 - 21-02-2015, 01:30:33
RE: Zuzia od Lagoona - kw112 - 21-02-2015, 10:20:30
RE: Zuzia od Lagoona - Lagoon - 24-03-2015, 20:26:17
RE: Zuzia od Lagoona - Matinek - 25-03-2015, 01:46:32
RE: Zuzia od Lagoona - Lagoon - 26-03-2015, 01:17:31
RE: Zuzia od Lagoona - Lagoon - 29-10-2015, 19:40:39
RE: Zuzia od Lagoona - Latos - 30-10-2015, 00:01:53
RE: Zuzia od Lagoona - Przemi998 - 30-10-2015, 00:20:11
RE: Zuzia od Lagoona - Lagoon - 30-10-2015, 02:27:44
RE: Zuzia od Lagoona - Kuubaxx - 30-10-2015, 11:54:07
RE: Zuzia od Lagoona - Lagoon - 30-10-2015, 17:05:40
RE: Zuzia od Lagoona - jurek_j - 30-10-2015, 23:00:09
RE: Zuzia od Lagoona - Lagoon - 31-10-2015, 13:05:08
RE: Zuzia od Lagoona - skuter007 - 31-10-2015, 13:15:08
RE: Zuzia od Lagoona - Lagoon - 31-10-2015, 14:12:03
RE: Zuzia od Lagoona - Marwerick - 01-11-2015, 01:49:33


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 468
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 69
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 488
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34427
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2972
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 54
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 95
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 260
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5179
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 166
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 321
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 350
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 704
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 240
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6507

Reklama