Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Romet Ogar 205 Dominika :D
Autor Wiadomość
DominiX Offline
Zapalony mechanik :D
*


Liczba postów: 1,840
Imię: Dominik
Skąd: Kłodawa
Pojazd: Inny
Post: #54
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D
Siemka wczoraj złapałem kapcia w ogarze wiec będzie też zmiana zębatki z 42z na 35z Smile Tylko jest trochę zdarta i jeśli łańcuch będzie przeskakiwał czy coś to wracam do 42 Smile Tylko muszę zrobić jakiś chwilowy napinacz łańcucha bo jeśli bd miał mało mocy to żeby wrócić do 42z nie będę musiał przedłużać łańcucha Wink A dało by na koło 17 naciągnąć dętkę od kadeta? Bo mam nie potrzebne koło, a tata kiedyś podobno dętkę od malucha wpakował na koło 13 to tu też by może dało radę :F

Jest:
Gb Street 09r.

Były:
Romet Komar 2351 Xr.
Romet Ogar 205 89r.
Kingway Łoś 08r.
Ogar 200 86r.
28-07-2014 11:25:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 14-04-2014, 19:50:13
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Dawid.xD - 14-04-2014, 19:52:52
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 14-04-2014, 19:55:00
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Dawid.xD - 14-04-2014, 19:56:23
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 14-04-2014, 20:31:41
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Bartek - 14-04-2014, 20:39:18
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 14-04-2014, 20:44:54
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Aleks041 - 14-04-2014, 21:19:03
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Aleks041 - 14-04-2014, 21:19:03
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 15-04-2014, 17:56:43
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - ananas - 15-04-2014, 18:52:47
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - komarek2 - 15-04-2014, 19:27:10
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 15-04-2014, 19:34:41
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - komarek2 - 15-04-2014, 19:48:13
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 15-04-2014, 20:24:29
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - komarek2 - 19-04-2014, 15:30:50
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Aleks041 - 30-06-2014, 18:49:23
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 30-06-2014, 18:58:11
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 01-07-2014, 16:01:46
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 01-07-2014, 16:46:51
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 10-07-2014, 22:56:57
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - kamil97 - 10-07-2014, 23:49:08
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 11-07-2014, 11:26:51
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Bartek - 11-07-2014, 12:55:37
Odp: Romet Ogar 205 Dominika :D - Matinek - 11-07-2014, 13:02:56
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - kamil97 - 11-07-2014, 13:35:57
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 11-07-2014, 13:53:29
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Bartek - 11-07-2014, 14:02:59
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 11-07-2014, 14:59:45
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Pompuś - 11-07-2014, 15:41:34
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Bartek - 11-07-2014, 16:26:01
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 11-07-2014, 17:27:14
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 13-07-2014, 16:52:02
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Bartek - 13-07-2014, 16:53:03
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 13-07-2014, 17:02:25
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Bartek - 13-07-2014, 17:06:44
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 13-07-2014, 18:39:07
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - skuter007 - 14-07-2014, 14:22:32
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 15-07-2014, 13:21:49
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 25-07-2014, 16:42:59
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Bartek - 25-07-2014, 18:08:30
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 25-07-2014, 21:37:00
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Bartek - 26-07-2014, 11:10:45
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 26-07-2014, 13:38:35
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Bartek - 26-07-2014, 14:08:27
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 26-07-2014, 14:43:49
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - 3DVirus - 27-07-2014, 19:59:59
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 28-07-2014 11:25:08
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - ananas - 28-07-2014, 11:36:30
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 28-07-2014, 15:45:18
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Bartek - 28-07-2014, 16:48:25
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 28-07-2014, 17:16:24
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Bartek - 28-07-2014, 17:20:27
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 28-07-2014, 17:22:07
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Likor - 28-07-2014, 18:11:26
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 31-07-2014, 19:13:01
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - Likor - 31-07-2014, 22:57:45
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 31-07-2014, 23:18:13
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - dominik200 - 01-08-2014, 15:12:12
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 01-08-2014, 15:36:31
RE: Romet Ogar 205 Dominika :D - DominiX - 24-04-2015, 17:20:36


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Dzisiaj 12:36:40
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 7
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 408
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34290
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2933
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 33
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 70
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 206
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5174
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 155
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 416
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 292
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 312
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 623
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 226
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6389

Reklama